MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Megalodon by mohl měřit třeba půl kilometru a stejně by si ho Statham vysvačil :) Slušné béčko, obří žraloky navíc fakt miluju, takže jasně za 3*

Všechno nebo nic (2017)

Komedie? A to vážně? Obávám se, že na natočení komedie nestačí použít 10x slovo šukat v jednom dialogu... Jinak je to celé takové růžové, žužu a ňuňu, že by si z toho člověk s mozkem skoro až ublinknul. Jedna hvězda za dva hezké chlapy.

Potvora (2016) (seriál)

Hmmm... Nebyla jsem si úplně jistá, co chtěl chlapec říci tím, že mu připomínám hlavní hrdinku. Tak teď už jsem si jistá - kompliment to rozhodně nebyl :D Nu což, nemůže být každá princezna. Navíc, když má tak šílenou rodinu jako Potvora. Na začátku je to prostě jen roztomilá coura, na konci byste ji objali a uvařili horký nápoj. Divadelní one woman show byla fantastická, seriál je ale taky skvělý. She's a cunt... UPDATE po 2. sérii: Tak teď jsem si zcela bezpečně jistá, že to BYL kompliment! Potvora je totiž naprosto a zcela ultimátně boží! ;) Akorát ten konec mě normálně fyzicky bolel... A abych nezapomněla - konečně to někdo vyslovil nahlas: Hair IS everything!

Odříznutí (2018)

Být to o kousek kratší a o něco méně překombinované, klidně bych dala 5*. Film má skvělou tíživou atmosféru. Mám pocit, že jsem se během něj ani jednou nenadechla. O to větší je škoda toho předvídatelného závěru.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Jen tři slova - totální absence sebereflexe... A teď si jdu oči propláchnout bělidlem, uši zalít horkým voskem a zapít to louhem.

Mumie (2017)

Křižáci, starověký Egypt, Mezopotámie, Dr. Jekyll a pan Hyde... Kua už jsem jen čekala, kdy se vyrojí šmoulové... Tom Cruise se zoufale snaží být vtipný, ale je to spíš trapné. Naopak když chce být vážný, je to celkem humorné. Film je slátanina bez sebemenšího náznaku logiky, ale na druhou stranu musím uznat, že to pěkně ubíhalo a nenudila jsem se. Jen díky mé lásce ke starověkému Egyptu dávám 3*.

Joker (2019)

Is it just me, or is it getting crazier out there?... How about another joke Murray? What do you get, if you cross a mentally ill loner with a society, that abandons him a treats him like trash? I'll tell you, what you get. You get what you fucking deserve!... I used to think that my life was a tragedy. But now I realize it's a comedy... All I have are negative thoughts...

Kateřina Veliká (2019) (seriál)

Ačkoliv mám Helen Mirren ráda, věkový rozdíl téměř čtvrt století mezi ní Clarkem je prostě znát. Naštěstí jsou jejich milostné scény pojaty opravdu hodně střízlivě a decentně. No naštěstí... U Clarka je to celkem škoda, protože mu to jako Potemkinovi vážně sekne :) Historické nepřesnosti mi kupodivu nevadily vůbec. Z výpravy jsem byla nadšená. Navíc 4 díly po 50 minutách jsou bez problémů stravitelné. Víc takových seriálů.