Mallory (2015)

"Milý pane Bartoško..." - za mne nářez první třídy. Ať kdokoli žehrá, že toto už není dokument, je mi to jedno a jsem nadšená.

Nikdo (2021)

"Máš tu hodně brokovnic!" "Ty tu máš hodně Rusů!" Parádní, nepitomá střílečka - jakoby starého střihu, ale tohle se neomrzí.

Velká voda (2022) (seriál)

Nadprůměrný seriál, hlavní hrdinové bezvadní, poslední epizoda nějaká divná - voda opadla nepozorovaně...

Tajemství života Boženy Němcové (2022) (TV film)

Dokument, který mne bavil. A to hrané vsuvky v dokumentech nenávidím... Bez ohledu na závěrečná zjištění, bylo to normálně napínavé a pro mne určitě i bohaté na informace.

Tři přání pro Popelku (2021)

Bezduché, ošklivé, vleklé. Až blbé. Jednu hvězdičku jsem dala, jelikož film zepsula paní Spáčilová. Ne, dělám si srandu. Jednu hvězdičku jsem dala za zvědavost, kterou sama skutečnost, že někdo natočil remake Tří oříšků, ve mně vzbudila.

Promlčeno (2022)

Nebyl to špatný film, jakkoli příběh za vlasy přitažený. Pan Roden luxusní.

Candy: Smrt v Texasu (2022) (seriál)

Úžasně jsem si to užila. Čtu zde komentáře ve smyslu, že by byla série lepší jenom jako celovečerní film - za mne tedy ani náhodou. Jsem ráda za veškerý čas, který byl věnován hlavním hrdinkám a jejich otravným životům texaských předměstských mamin. Život otravných texaských strejců taky perfektní. Paráda!

Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda)

Třetí řada začala luxusně, na "vařím čočku" do smrti nezapomenu a jako bonus, hrátky s korektností ve věcech rasismu a LGBT mne úplně šokovaly - jaký to sladký kontrast se současnou módou, nevěřím!  Je to dobré a chytré. Když vidím takovéto dílo, myslím si: lidstvo je schopné se spolu domluvit na vykonání velikých věcí, zde máme o tom důkaz.  Třeba ta třetí světová nakonec fakt nebude!

American Horror Stories - Domeček pro panenky (2022) (epizoda)

První díl mi udělal velikou radost, přesně šálek mého čaje, myslela jsem si - až tu přišlo závěrečné propojení s původním seriálem. Tak, je to sklenka mého šampusu! Lehounké, sladké, vzletné, ryzí. Miluji to.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Srovnávám se Hrou o trůny. Tam, ve druhém díle, už jsem milovala asi tak osm až deset  postav, z nich tři čtyři vášnivě. Zde, po druhém dílu, si pamatuji, že nějakého strejdu hraje můj oblíbený herec Matt Smith. Toť vše. Zdá se mi, že tvůrci byli natolik pod tlakem, aby vyhověli všem možným požadavkům a očekáváním, až jim vypadlo, že základem dobrého příběhu jsou postavy toho příběhu...