Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Tak tohle jsem zhlédl s očekávání,že se dočkám naplnění docela zajímavého pojetí (oblehlé město vojáky a proti nim bojující místní),ale tohle tedy byla docela hořká pilulka.Film pro mě byl dobrý tak prvních 15-20minut a pak to bylo další veledílo nesoucí se na vlně pubertálních filmu kde jednou bojujou a jsou v aréně a přitom mají hlad,jednou si losují společnost a bojují a zde pro změnu si parta kluku veme samopaly a jiné hračky a během pár dní z nich jsou super bojovníci a střelci co se utkají s celou armádou a dostanou se nepovšimnuti všude možně.No pro mě docela promrhaný potenciál.Za mě tedy celkově 40% a dvě hvězdy.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tak sem zhlédl podle zdejšího hodnocení evidentně jeden z hitu roku 2014 a mam několik poznatku.Za prvé jsem kvůli tomu hodnocení měl větší očekávání,ale na druhé straně film mě pobavil.Za druhé mi několik věcí nechci říct přímo vadilo,ale pro hodnocení na pět hvězd chybělo a to například některé scény mi přišly až moc přepálené (výbuch hlav) a u některých bych čekal větší jízdu (výcvikový kurz jako celek).Je tu prostě něco co mi u tohoto filmu sem tam chybělo asi jako když máte skvělou polévku,ale zapomenete jí osolit.Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy.

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Příběh z prostředí fanoušku respektive hooligans,které je pro mě naprosto nepochopitelné a nevím jestli to jsou pořád lidé,ale jelikož zde hraje Scott Adkins tak jsem to chtěl vidět a musím konstatovat,že to není špatný film.Co se týče bojového umění tak si fanoušci a hlavně Scotta přijdou na své a příběhově je to o pomstě za bratra,takže žádné hluboké myšlenky,ale ty tu ani nikdo nečeká.Já se dobře bavil,ale jak jsem řekl za tuto subkulturu dávám hvězdu dolu a tak za mě celkově 65 % a tři hvězdy.

Dlouhé loučení (1973)

Soukromé očko se dostane do potíží když vyšetřuje vraždu manželky jeho přítele.Do toho se připlete jeden mafián co má jako jednoho z ochránců začínajícího Arnolda Schwarzeneggera.Film je průměrný a nebýt účasti Arnolda tak o něm asi ani nevím.Chtěl jsem dát menší hodnocení,ale závěrečná scéna byla dobrá a věřím tomu,že v dnešních filmech by se už asi nenatočila.Za mě tedy 50 % a tři hvězdy.

Procitnutí v Garden State (2004)

Zach Braff známý ze seriálu Scubs si napsal i natočil pro něj asi osobní film o nalezení cesty životem a vypořádání se ze svými činy.Vůbec jde o celou orientaci jak v rodině tak ve světě,ale hlavně vztazích.Ještě,že se najde Natalie Portman,která umí zahnat všechny chmury a dovést příběh do pozitivnějšího konce.V hodně myšlenkách i osobách jsem se tu našel a tak nemůžu jinak než za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

Free Zone (2005)

Film působí spíš jako dokument o krajině východu.O soužití Izraelců a Palestincu k tomu Natalie Portman,která toho moc nenamluví.Nevím no nejvíc se mi asi zamlouvala úvodní píseň,jinak mě to moc neoslovilo a nemyslím,že by to bylo jen jinou kulturou.Za mě tedy celkově 50 % a tři hvězdy.

Princ a pruďas (2011)

Ujetá komedie,která si nebere servítky.Sice jsme se párkrát zasmál,ale někdy mi to přišlo až trapný.Nebýt účasti Natalie Portman tak dám menší hodnocení.Takhle za mě 40 % a dvě hvězdy.

Neopouštěj mě (2010)

Film o vyrovnání se ztrátou blízkého.Snímek je zasazen mezi trojici kamarádu ,kteří jsou zrozeni jen proto,aby darovali orgány.Myšlenka je dobrá,ale prostředí a celkově to o orgánech bych nahradil něčím jiným.Jinak film musel být asi dost těžký pro Carey Mulligan.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

Laggies (2014)

Dobrý film o nalezení cesty živote.Ne každý dopředu ví co ze životem a co když nezapadá do těch předem nalajnovaných kolejí jak nám je servírují společnost,média,okolí atd?copak?Je snad divné,když si 30 letý člověk rád pobaví s puberťáky ,je snad divné,že holt prostě se necítí na svůj věk ,ale spíš jako 15 letý,který se musí rozhodnout kam bude směřovat jeho další život?Tyto a další otázky nám přináší snímek Laggies,která je dobrý k zamyšlení,ale určitě se zde i zasmějete a pokud máte rádi Keiru Knightley tak budete spokojeni.Já tedy byl a za mě 80 % a čtyři hvězdy.

Soudný den vánoční (2012) (TV film)

Tak jsem tento film zhlédl po fotbale a i když většinou na Prima Cool si libují v těchto béčkových filmech při kterých stojí rozum tak musím s překvapením říct,že to tak hrozné nebylo.Ano většinou je u těchto filmů pitomý příběh a ještě horší filmové triky,ale zde je sice trochu jednodušší příběh,ale ty triky jsem čekal o hodně horší.Takže pokud do toho nepůjdete s tím ,že uvidíte kdo ví co objevného tak si myslím,že budete v celku spokojeni akor pokud si to pustíte jako film na usnutí.Jasně není to nic světoborného ,ale už jsem v rámci zde černých filmů viděl o hodně větší příšernosti.Za mě tedy celkově 30 % a dvě hvězdy.

Časové pásmo bylo změněno