Odplata (2011)

Akční béčko,které postrádá lepší herecké výkony (Austin je jak prkno bohužel),lepší lokaci a i tu akci,ale zase na druhou stranu příběhově klasika:bývalý polda jde pomstít svojí rodinu,bitky celkem ujdou a jako bonus je docela dobrý závěrečný souboj Austin proti Trejovi,takže za mě celkem průměr 50% a tři hvězdy.

Anděl smrti (1998)

Azazel v hlavní roli tohoto příběhu,kde poctivý polda v podání Denzela Washingtona musí vyřešit záhadu smrti několika lidí podobné těm co dělal vrah ,kterého John Hobbes dostal až na křeslo smrti,ale vraždil vůbec tento zločinec,vraždily někdo jiný a nebo snad dokonce sám John?Tak pokud se to chcete dozvědět a navíc máte rádi mysteriozní filmy a trochu toho nadpřirozena tak vám film vřele doporučuji.Za mě 75% a čtyři hvězdy.

Výtržníci (1970)

Parta týpku dojede do malého města ,dělají bordel v hospodě pak se dostanou k jednomu páru kde žena se zalíbí Jacku Nicholsonovi a na konci se místní jdou této partě bránit a přitom se poperou mezi sebou i tyhle výtržníci.Film vcelku o ničem.Za mě kvůli Jackovi celkově 50 % a tři hvězdy.

Muž na míru (2013)

Jednohubka o tom jak se jeden kluk chtěl zalíbit holce z kavárny tím,že bude vše co ona má ráda skrz její zveřejněné informace na facebooku,ale vše není tak jak se zdá.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy.

Fotbalista roku 2014 (2015) (pořad) odpad!

Bože..tenhle pseudosport si ještě uděluje ceny a oslavuje ty pracanty...dřív jsem měl fotbal rád,ale teď je to opravdu pseudosport a ještě v českém podání.Za mě celkově 3% a odpad.

Herbert White (2010)

Krátký snímek James Franca o jednom dřevorubci co rád kromě stromů klátí i sem tam ženský a pak se ukájí na jejich mrtvolama nebo rovnou s nima.Nevím co tím chtěl James říct,ale měl z toho tedy radši udělat celý film takhle to působí jen jako pár vytržených scén z nějakého snímku

Úkryt (2011)

Příběh o Curtisovi,který trpí děsivými sny a viz,že nastane hrozná bouřka,která bude pro lidi zkáza,akorát se neví jestli Curtis zdědil po mámě paranoiu a nebo opravdu má pravdu....Film vás celou dobu nechá v napětí a jak to dopadne vám nepovím :-)) .Michael Shannon svou postavu zahrál opravdu věrohodně a i poklidná atmosféra a pomalu plynoucí příběh dobře zapůsobil a opravdu vás celou dobu nechává přemýšlet jak to celé je.Tyhle mysteriozní filmy mam rád a tak za mě celkově 75 % jako je zdejší hodnocení a čtyři hvězdy.

Highway (2002)

Cesta dvou kamarádu,kteří spolu drží už dětství,ale jeden z nich se dostal do problému ,protože si užíval se ženou místního bosse a tak Jack a Pilot musejí utéct nejlépe do Seatllu a přitom potkají jednu holku co to nemá lehký,chlápka co je pořád sjetej a přitom všem v tu dobu spáchal sebevraždu Kurt Cobain...Film dobře ubíhá a najde se tam vtipné momenty,ale,že bych tomu dal červenou barvu to asi ne.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

Kurýr 3 (2008)

Po zhlédnutí Kurýra 3 jsem byl o dost spokojenější než u předchozího dílu a po letech musím své hodnocení pozměnit k lepšímu.Třetí díl se příběhem,akcí i celkovou hutnější atmosférou přibližuje prvnímu dílu.Jason Statham tu předvádí parádní bojové chvíle a jeho postupný vztah s jeho zásilkou ,kterou si nevybral zcela dobrovolně je taky zajímavé sledovat.Pokud se vám líbil první díl tak si myslím,že budete spokojeni ,já tedy byl a celkem je pro mě zklamáním zdejší hodnocení.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Kurýr 2 (2005)

Když jsem zhlédl pokračování úspěšného filmu Kurýr tak jsem nebyl spokojen,protože jsem měl vysoké očekávání a ty se podle mě nenaplnily.Příběh není tak špatný a akce taky ujde,ale je tu pár ALE,které film v mých očích hodně sráží a to:hlavní záporná postava co by modelka,která má touha vše ničit my přišla hodně mimo a to nemam nic proti ženským v akčních filmech,pak některé scény kvůli PG 13 jako zneškodnění právě té modelky...a některé scény byly na mě ujeté až moc.Takže za mě celkově 50% a tři hvězdy.