Já, robot (2004)

Docela pěkná podívaná. Jediné co mi vadilo byl naprosto stupidní dabing - ale to není chyba filmu.

Nevědomí (2013)

Dobré efekty nasazené na bezduchý blábol. První polovina filmu jakž takž, závěr předvídatelný a nudný.

Počátek (2010)

Tento příběh je dobrý nápad - nicméně film jako celek je únavný. Perfektní efekty, ohromující zvuk, a bezchybná první polovina filmu. Sledování druhé poloviny filmu pro mne bylo téměř utrpení, konec filmu v nedohlednu, nuda a příliš překombinovaný děj.

Argo (2012)

Dívat se na to dá, ale zázrak to rozhodně není. Z celého příběhu plyne poučení, že když by američani nestrakli rypák do iránu, tak by pak nemuseli zachraňovat své lidi předstíráním že točí film.

Red (2010)

Plitký příběh, ale výborná akce + srandičky. Ani chvilku mě to nenudilo.

Hon (2012) odpad!

Od tohoto filmu jsem si hodně sliboval a těšil jsem se na projekci. Nastalo ale naprosto gigantické zklamání. Hlavní průser je fatální nelogičnost.

Iluzionista (2010)

Dobře koukatelný film který ale nedosahuje kvalit Tria z Belleville

Chata v horách (2012)

Tak tohle je vskutku hodně pitoreskní horor. Tvůrci nejdřív předhazují klasické schéma hororu kdy pět študiózů jede na odlehlou chatu chlastat a souložit a pak umírat. No v podstatě to tam takhle je... ale.....

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Tuto Bondovku jsem vždy považoval za laťku - tedy za jakési minimum pod které už žádná další bondovka nepůjde. Po bondovkách s Criegem jsem ale musel změnit názor.