Karcoolka (2005)

Tak u tohohle jsem se dost pobavil, nejlepší bylo jak byli do sebe zapletené příběhy co vyprávěli. A grafika byla taky povedená. I když to nebylo stylem jako shrek tak to bylo fajn.

Rok jedna (2009)

Pokus o RRRrr, bohužel nedopadl a humor se vytratil do neznáma, přeskakovaní z letopočtu do letopočtu vytratil pointu a herecké obsazení hlavní postavy mě také moc neoslovilo.

Velká ryba (2003) odpad!

čekal jsem dobrý film podle hodnocení, ale od začátku až do konce jsem se nudil, nic zajímavého ve filmu nebylo a celou dobu jsem si přál konec.

Mlčení šunek (1994) odpad!

Tak tohle byla ztráta času, opravdu nuda. Pokus o žhavé výstřely a blaznivou střelu. Nebyla ani jedna scéna kdy bych se zasmál.

Big Lebowski (1998)

Tenhle film neomrzí, hlášky, co jdou použít v každé situaci. Vynikající herecké obsazení a atmosféra. Bezpochyby jeden z nejlepších filmů.

Valkýra (2008)

Přestože mezi mé oblíbené filmy nepatří válečné, občas se na nějaký kouknu. A hle do tohoto filmu jsem se opravdu "zažral". Děj měl hlavu a patu možná proto, že šlo o vyprávění skutečné události, výběr herců byl bezchybný a atmosféra, že jsem chvíli ani nedýchal. Opravdu povedené.

Hostel III (2011)

Typicky americký film, než se rozjede žádná sláva, ale co začne stříkat krev nikdo by mě od filmu nedostal, jako ve většině hororů jeden přežil a na konci se pomstí. Po shrnutí asi nejhorší z těch 3 dílů hostelu.

Červená Karkulka (2011)

Film se mi velice líbil, prostředí osady bylo velice dobře vyobrazeno. A jako fanda vlkodlačích filmů jsem byl spokojen i s propracováním vlkodlaka. Příběh byl promyšlený s rozuzlením ke konci filmu. Nenastala ani chvilka kdy bych se u filmu nudil.

Z pekla (2001)

Opravdu propracované přenesení do roku 1888. Velmi dobré herecké obsazení, skutečný příběh který nenudí.

Kajínek (2010)

Těšil jsem se na tento film, protože věřím v nevinu J. Kájínka. Ale film mě natolik zklamal, že jsem se přestal zajímat o situaci vězně. Ve filmu není ani jedna scéna, která by mě zaujala a pokud jde o status "film podle pravdy" hodně částí je zkreslených a nepotvrzených. Opravdu velké zklamání.