Alenka v říši divů (2010)

Pro mě to bylo osobním zklamáním. Čekal jsem větší dobrodružství, větší zápletku, napínavější děj, barevnější svět... ale tohle co jsem vyjmenoval.. se nějakým způsobem vypařilo. Film na mě působil takovým depresivním způsobem, krajina nebyla ani tak barevna a spíše taková temná, postavy které tam učinkuj. to není zas taková sláva. Všechno mi připadalo opravdu temné,nezábavné. i nějakým vtipům jsem se zapomněl zasmát. "Alenka v říši divů" zní to nádherné, ale přitom je to pravý opak. Nechci to tady srovnávat s "Mocný vládce ze země Oz", ale to mi připadalo více barevnější, zábavnější,.. prostě nádhera. U mě velké zklamaní, protože jsem čekal upřímně něco extra. 30%.

Světová válka Z (2013)

Tak tohle se opravdu povedlo. Už z ukázky jsem věděl, že se bude jednat o skvěle natočený "zombie" film a bylo tomu tak. Vše co bylo uveřejněno v traileru, dostanete tak 3 či 4x zpátky. Opravdu brilantní až mrazící film, kde Brad Pitt předvedl, že je ještě schopen hrát tak dobře, jako kdysi. Zajímavý nápad, provedení úžasné... co dodat? Film se mi líbil. 90%." Be prepared for anything".

Pot a krev (2013)

Nechce se mi tomu věřit, že takový dobrý "guláš" je podle skutečné události. Nicméně se jedná o velmi impozantní dílo, které dokonce i pobaví. Navíc film je hvězdně obsazen a pointa filmu se mi opravdu velmi ale velmi líbí. Neuvěřitelně nakažlivé. Snad jediná chybička u filmu je ta, že je to moc dlouhé... hodinka a půl by v pohodě stačila.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Výborné. Mnohem akčnější a barevnější o proti prvnímu dílu. Všechno kompletně do sebe zapadá a tak z toho plyne dokonalá a krásná poezie. Druhý díl o proti prvnímu dílu je lepší v tom, že ten svět je tu mnohem otevřenější než v jedničce, to ocenuji. Na diváka to pak působí magicky, kochat se tou krásou. Za mě 95%.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Další povedený kousek, sice slabší o proti předchozímu dílu, ale i tak se jedná o naprosto akční, sexy a rychlou jízdu. V některých místech mi připadali scény jak z nějakého sci-fi filmu. Vzletová dráha dlouhá jak Itálie a ta scéna s tankem+Torreto a Letty... to už není normální. I tak.. tyhle neuvěřitelné blbosti upoutají pozornost diváka a filmu to dodává takovou štávu. Nicméně jedná se o velmi kvalitní film, mohu jen doporučit.. hlavně pro milovníky rychlých aut. PS: Poslední scéna je opravdu unikát.. těším se na další díl.

Těžké časy (2009) (pořad)

Dokument, který vám ukáže opravdovou realitu.

Mezi řádky (2007)

Mezi řádky na vás působí jako jaká si infekce, která vás nutí popřemýšlet o životě a o životě druhých. Na mě to zapůsobilo opravdu hodně. Film " Mezi řádky" je opravdu skvěle zpracované drama. Samozřejmě není to dokonalý, má to své chyby, ale všechny ty chyby si můžem odpustit.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Tak tohle je opravdu bomba. Nádhera, prostě nádhera. Bohužel jsem neviděl první díl, tak nemohu usoudit který z nich byl lepší, ale tenhle díl je opravdu něco. Režisér dokázal natočit naprostou super-bombu. Děj, hlášky, scény a herci.. všechno do sebe zapadá a když tohle máte... budete mít pak zaručeně kvalitní film. Za mě 85%.

Iron Man 3 (2013)

Režisér si konečně uvědomil, že jestli chce zpracovat kvalitní film.. bude muset přidat víc akcí a zajímavých faktů. První a druhý díl byl.. řekněme jako "rohlík bez másla". Příliš akcí tam nebylo, když už něco bylo tak nudné.. mohl bych pokračovat dále a dále. Třetí díl je kombinace všeho nejlepšího co mohli dát dohromady. Opravdu velmi povedené.90%.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Očekávání byla veliká, ale realita je prostě realita. Druhé pokračování skvělého snímku dopadlo celkem slušně. Sice je to hodně slabé o proti prvnímu dílu, ale stále je tu hodně akce, na které je nutno se třeba podívat. Protože to je úžasné, zejména "Stormshadow". Za mě 80%