Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je to krásný pocit, když se mohu opět vrátit zpátky do Středozemě. Nejočekávanější film tohohle roku to rozhodně byl a myslím si, že si i právem zaslouží být v těch nejlepších filmech tohohle roku. Peter Jackson natočil božské dílo, které už nikdo nedokáže nahradit. Všechno do nejmenších detailů zpracované a děj byl opět jak je to u Jacksona zvykem.. byl překrásný. Sice to není ono jak ve Společenstvu, to původní kouzlo Pána prstenů tady mizí.., což mi moc ani nevadí. Nová banda, noví hrdinové a mladý Bilbo. Co víc si přát? Na tenhle film jsem se opravdu těšil jak malý kluk a očekával jsem od něj něco opravdu hodně extra a taky, že jsem to dostal. Fascinující podívaná na kterou jen tak nezapomenu. Vynikající výprava, skvělé efekty, nad-božské herecké výkony a hlavně velmi vydařený český dabing. Opravdu velmi povedené dílo, které by si podle mě zasloužilo pár Oscarů. Chtěl bych ještě dodat, že když jsem se na film koukal.. tak tam pár scén chybělo( z traileru), takže jsem z toho byl poněkud zmatený. Skvělé navrácení do Středozemě a děkuji moc Jacksnovi, že to natočil. Snad jediná chyba tohohle filmu je ta, že film ztrácí tu "hrůzu" těch skřetu, jako bylo u Pána prstenů a ještě ten čas.. film byl opravdu hodně krátky( alespon pro mě). Už se nemohu dočkat na další díl!

Zátoka (2009)

Proč takovéhle věci děláme? Abychom se udrželi na tomhle hnusném světě? Nejatraktivnější a zároven nejsmutnější dokument, který jsem kdy viděl. Místy někde smutné ale i až hororové. Jsem jen obyčejnej člověk, který s tím nic nenadělá.. Kdybych byl někým jiným, tak bych se určitě o to pokoušel. Protože to, co se děje v dnešním světě.. to je hrůza. Tenhle dokument mě chytl opravdu za srdce a uvědomil jsem si, jak to třeba na druhé straně planety chodívá. Jen bych chtěl napsat.., že tenhle snímek stojí za to aby jste se na to koukli. Protože je to opravdu smutné to co se tu děje.

Můj bratr Bruce Lee (2010)

Fantastická podívaná!!! Stejně jak u Ip Mana tak i tady jsem se velice bavil. Jen jediná věc, která kazila ten film byl ten dabing. Otřesný proboha! Ti kdo se na tom podíleli by si zasloužili pěst, protože takhle zprasit film šeredným dabingem.. to se fakt nedělá.

Noc v muzeu 2 (2009)

Příjemně zabítý nedělní večer.

Stmívání (2008) odpad!

Proboha, nechápu jak se taková hovadina dostala do tohoto světa.

Bourneův odkaz (2012)

Velkolepá akční jízda na kterou jsem se těšil jednoduše skončila obrovskou katastrofou. Z počátku film působí velice dobře až pak začíná ta pravá nuda. Celou hodinu a půl jsem se nudil k smrti. Jediný důvod je proč tomu to filmu dávám 3 hvězdy, je to že je tu skvělé herecké obsazení.. to je asi tak vše.

2012 (2009)

Po vizuální stránce dokonalé, všechny ty výbuchy, padající auta a budovy. Prostě WOW, dokonalá práce. Ale i film s výbornými efekty se dokáže rychle dostat mezi ty "low filmy". Bohužel to se stalo. Film mě celkově nenadchl, ale efekty mě naplnily až až.