The Iceman (2012)

vyborne zfilmovane, dvojity zivot vraha a najlepsieho otca rodiny. nenudi to ani minutu.

Pot a krev (2013)

to legendarne heslo pain/gain akoby postavy v tom filme spinili. aj vsetky pozitivne sport vyroky vyzneli uplne inak. vyborny reziser, ktory realnu vec..ktora sa dala natocit fakt skoro ako horror, ponal neobycajne s nadhladom a akoby zvlastnym tipom humoru. rezisersky spickove dielo, a spica kamera a exteriery.

Chceš pěstí? (2013)

vela komentarov je tu od uplne znudenych ludi, ktorych uz nebavi nic. nevnimajte to. je to vyborny film s napatim a originalnym dejom, v takom mnozstve kriminalok, thrilerov. treba si velmi dobre pamatat mena postav vo filme, aby ste nestratili suvislosti v deji.

Hitchcock (2012)

velmi dobry sposob pojatia zivotopisneho filmu. preto je to zaujimave , spojene s perfektnou kamerou a kvalitou obrazu. prekvapilo

Inspektor Regan (2012)

naozaj to prekvapilo. dokonala kamera, farby. vyborna hudba. par logickych absencii (..okrem inych, na posledny zatah najdolezitejsi, idu iba dvaja policajti ..) ma tam vyrusovalo. velmi poctivy tvrdsi pribeh.

Wolverine (2013)

par dobrych zaberov, zaujimave prostredie japonska. skvela kamera. primitivny tipicky americky koniec. celkovo slabota.

Oui, šéfe! (2012)

bezchybne s krasnou atmosferou. spicka

Muž z oceli (2013)

urcite lepsie ako vsetci supermani doteraz dokopy. velka pastva pre oci, a dobry pribeh, dobry , pretoze je prekvapujuci a vobec to neni predvidatelne.cele je to robene s dobrou davkou realizmu ..naivita tam , je ale v unosnej miere.

The Lifeguard (2013)

strasna blbost. az na par zaberov super zadocku Kristen Bell fakt nuda.