Blue Caprice (2013)

je to vypovedny film o skutocnej udalosti, ma atmosferu, ktora dobre ladi s danym typom filmu a vysvetluje pozadie tohoto zlocinu zo strany chlapca, no vobec nie zo strany jeho tutora. a hudba vsetko pokazila, je hrozna, psychoticka.

Na divoké vlně (2012)

za zabery vln a kameru davam---------- * * * * *------------

Kazatel Kalašnikov (2011)

nieco vypovedajuci film..o veciach, ktorym sme tak vzdialeny. sudan, deti, terror. a nevyspytatelny osud

Apokalypsa: 2. světová válka (2009) (seriál)

zabery v dokumente su umelo dofarbene, ciernobiele povodne. treba uznat mnozstvo novych zaberov, nezverejnenych. su skor od civilistov, a zabery na tvare ludi. bojove zabery su takmer identicke z inych videnych dokumentov-- len su opat narychlo dofarbene. napr. zabery leteckych kamier, leteckych subojov, su vsetky notoricky zname veci z inych dokumentov, nic nove.

Na dotek (2004)

vobec nemusite vidiet cely film. strata casu. uplna nuda. snad zaciatok 10min a potom poslednych 5 minut. to ale stoji za to, to myslim vazne. peknee, ten koniec, ta hudba.

Rommel (2012) (TV film)

technicky je to skor divadelna hra, triky a bojove sceny su uplne smiesne.

Keane (2004)

niake cvicenie herectva, dramy. akoby nieco sukromne pre herca, niaky test. hrozne, uplny shit

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

napinave. vyborne putave, pribeh prepracoavny, vtiahne do deja, zabudnete na realny svet ked to pozerate. je tam, ale niekolko naivnych scen, akoby ich odbornici a poradcovia omylom prehliadli.

The East (2013)

prvych pat minut, je taky vykrik do tmy. ktory by raz zacal chcel kazdy z nas..poriadne to nandat tym ktori sa v luxuse smeju na sposobene pohromy. a to je vsetko