7 dní hříchů (2012)

bolo to dobre ako celok.bohuzial s vela filmarskymi chybami, nerealnymi zvratmi. obcas nejasne, ze nepoznas , kdo kde koho a ako. nafilmovane na nekvalitny material, slaba kvalita farieb a ostrost.

Kámoši až na dno lahve (2013)

fakt blbost. musis mat velku naladu na film o vztahoch, kde sa vsetci tvaria ako prirodzene hraju, prazdne dialogy, nezazivne. vhodne skor do divadla --- a stacia tri rekvizity.

Anna a král (1999)

taky jemny film, ale vyborna vyprava a pekny pohlad na thajsko, a cast ich historie. bohuzial..par naivnych scen, ktore akoby natocil niaky skolak a zazrakom ich tajne vlepil do konecneho filmu.

Rozchod Nadera a Simin (2011)

naturalisticky zobrazeny film o zivote v islamskej krajine. cely cas vam ide hroza po chrbte , ze by ste tam mali zit.

Hon (2012)

pribeh je samozrejme dost absurdny. ale...ale!... toto je sila klebety. a tento film o otm dobre vypoveda. o primitivnych ludoch, co veria na klebety. a dalsia vec..deti vobec nehovoria pravdu.., vzdy.

Za borovicovým hájem (2012)

dlhy rozvlacny film, ma ale atmosferu. urcite pozri, skvely dlhy film trochu iny ako beznee veci.

Nevědomí (2013)

dobra hudba aj pribeh. trochu sterilne, a obcas dobra action. uplny koniec rozbity americkou snahou o happyend za kazdu cenu.

Black Rock (2012)

je to taky nizko rozpoctak, tak v pohode na jedno pozretie. par scen ma az studentske chyby. baby sa tam vyzlecu do noha..aspon nieco..

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

nebrat to vazne. ok. ale aj tak to je to uplne pateticke a primitivne. zabery, prevedenie standart america action.