Přístav naděje (1998)

Sandru Bullock mám rád a tento snímok sa jej herecky celkom podaril. Jej filmová dcéra bola zasa priťažkou látkou na spracovanie , zvlášť scéna , kedy jej otec odchádza bola nesmierne zúfalá a tento duch sa niesol po celý film. Celkom pohodová vec , ktorá nepriniesla nič extra nové a skazila len máločo.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Musím sa priznať , že na to čo sa tam varí sa pozerám radšej než na to čo varí Babica.

Life's a Beach (2010) odpad!

Neznesiteľná hlúposť - technicky sa jedná o strašne pokazený film , kamera ani nebola myslená vážne , herecké výkony vystihuje hodnotenie odpad , scenár napísal tuleň s prístupom na internet a po maratóne American Pie. Fakt , že tu hrá Christopher Walken bol pre mňa šokom , nedokážem si predstaviť prečo prijal úlohu v niečom takom. Hnus.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Extrémny program , ale má niečo do seba. Rozhodne nejde o zaškatuľkovaný prototyp show , ale o čosi originálne , hoci mierne bizarné.

Teen Cribs (2009) (pořad) odpad!

Bejváky, autá, trápna hudba, otravná kamera a ešte otravnejšie celebrity. Najvác milujem ked sa svojím lux apartmánom chváli decko, ktoré akože mám poznať, ale za hranice Ameriky sa jeho meno nedostalo, dokoca ani do sluchátiek MI5.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Masterchef nemá úroveň a porotcovia boli vybraní len na to , aby čo najviac nadávali - strčili Haberu so Slávikom cez kopírku a hotovo. Nepáči sa mi ich štýl - Myslíš si , že toto jedlo je na Masterchefa - nová šou , ktorej účelom je prilákať divákov k obrazovke a presvedčiť ich o tom , že naše televízie majú čo ponúknuť.

Láska nebeská (2003)

Láska nebeská je vcelku pohodový film , ktorý sa však pre rôzne dejové línie musí rozpísať , hoci previazanosť postáv je geniálna. Najlepším príbehom boli podľa mňa Liam Neeson ako otec a jeho syn. Silný príbeh mali aj Alan Rickman a Emma Thompsonová , ktorý sa však skončil skôr utešujúco ako šťastne. Bill Nighy bol ako rocker super , úloha mu skvele sadla. Hugh Grant ma prekvapil a spolu s Martine McCutcheon mali celkom zábavný príbeh. Colin Firth uzatvára lepšiu časť , jeho finále bolo prekrásne. Keira Knightley a jej príbeh nebol až tak originálny , hoci to s tými tabuľkami určite pobavilo. Chalan , čo hľadá štastie v Amerike bol trápny , najlepšia časť príbehu bola , ako mu to jeho kamoš rozhováral. Brat v ústave niesol určité ponaučenie , ale dejová línia tohto príbehu bola slabá. Nakoniec Martin Freeman , ktorého príspevok bol možno originálny , ale nijak extra sa na vývoji príbehu nepodielal. Malá úloha Rowana Atkinsona bola zábavná , rozhodne do filmu patrí. Celkovo má však film vyznenie na päť hviezdičiek.

Na Hromnice o den více (1993)

Pohodové ,vtipné , Bill Murray exceluje prerodom z podráždeného reportéra na zamilovaného chlapíka. Dobrá zábava to určite je , atmosféra neustále sa opakujúceho dňa je pekne vystavaná. Vtipné vsuvky boli facky Andie MacDowell alebo spôsoby , ako Bill Murray ničil budík.

Ospalá díra (2003)

Vcelku podarená adaptácia poviedky Washingtona Irvinga , pravdaže s detským hrdinom. Malo to isté výchovné východisko , upozorňuje na dôležitosť americkej literatúry. Animáciu položím stranou.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Komédia má štýl , je jemne ironická , ale hovorí len to o čom skutočný svet je. Aaron Eckhart je výborný , jeho postava má charizma ale všetci ostatní sa držia tak trochu v závesu za ním - hlavne Katie Holmes.