Ip Man (2008)

Ve vysledku se mi to libilo asi stejne jako Obavany bojovnik. Proste to bojove umeni choreografie a tak vubec docela skvele. A vubec mi nevadi jednoduchost pribehu.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Originalita se sice doopravdy nekona ale se 3 pivy v krvi, asi ve 2 rano to na me pusobilo opravdu dobre.

Pod kontrolou (2008)

Nadherne uchylne a paradni pesimisticky zaver. Jo slecna Lynch umi.

Pochyby (2008)

Vyborna herecka souhra Streep x Hoffman, zvlaste potom scena v kancelari. Vyborne tleskam.

Purpurové řeky (2000)

Jednicka byla opravdu vyborna. emna mysteriozni a napinava co vic si od filmu tohoto typu prat.

Napola: Hitlerova elita (2004)

Takova variace na tento film. Ani lepsi ani horsi dalo by se rici v podstate stejna i ten pribeh byl dosti podobny. Tim ale nerikam, ze jde o spatny film. Naopak velice dobry popisujici skoly Hitlerjugend. Kazdopadne zajimavy pohled do pozadi.

Jarní úklid s.r.o. (2008)

Pekna tragikomedie o krasach a strastech zivota. Dlouho jsem takovou nevidel ma to totiz svoje vtipne momenty stejne jako dojemne. A ani to cele nezkoncilo tak jak jsem cekal coz je jenom plus.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Snad nejproflaknutejsi Vinetuovsky film. To ovsem nezamena ze je spatny ba naopak, ale nemuzu rici ze by mne hrdina Karla Maye nekdy nejak moc bral.

Podivné dědictví (1972)

Vyborna westernova komedie u ktere se clovek proste bavit musi. Teda jedna jedina scena mi zde prisla trapna ale jinak hlaska za hlaskou rozesmeje snad uplne kazdeho.