Rubicon (2010) (seriál)

Prvních pár dílů rozhodně nadchlo, ale postupná klesající tendence a točení se na místě všechno sráží na kolena. Otevřený konec potom jenom dává za pravdu. Někoho to může nadchnout, někoho naopak naštvat. Já jsem tak napůl, i když při zpětném pohledu musím říct, že vědět jak to dopadne tak na to ani nekoukám.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Ujeťárna která si příliš dlouhý komentář snad ani nezaslouží. Nedá se to moc popsat, tenhle film se prostě musí vidět. Jinak herecké obsazení je opravdu skvělé a na konečném výrazu filmu je to sakra znát.

Solaris (2002)

George Clooney paradní Natascha McElhone mi neseděla. ona vůbec je nějaká divná, může stát na místě a stejně mi bude připadat protivná. Jinak po stránce sci-fi příběhu rozhodne stojí za shlédnutí.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Neskutečně vulgární, neskutečně zábavné. Louie je hovaďák a jeho kámoši jsou prasata ještě větší. Přesto si tohodle ňoumu musíte oblíbit páč se s dennodenními problémy vypořádává po svém a mnohdy velice razantním způsobem. Ve svém nitru je to ale dobrák na slovo vzatý. Jedno z velkých plus je i minimum dílů a konec seriálu po první sérii, tím se zajistila dostatečná razantnost v každém dílu a je mi naprosto jasné že s přibývajícími sériemi by to bylo jenom horší a horší.

Ti druzí (2001)

Hodně dlouho jsem byl na pochybách jak to vlastně celé dopadne. Bavil jsem se, byl jsem napjatý jako struna od piána a atmosféra mě úplně pohltila. Nicole Kidman v jedné z nejlepších rolí co jsem od ní viděl.

Anděl smrti (1998)

Průměrné mystery které snad nemohlo dopadnout jinak. Washington je ok, zbytek bída. Rozhodně stopáž 123min je naprosto zabíjející a mnohdy nesmírně nutná.

Dogma (1999)

Upřímně jsem očekával nějakou hodně vážnou sondu do křesťanské mysli a až potom jsem si přečetl jméno režiséra. Když už se na plátně objevil Silent Bob a Jay bylo všechno úplně jasné. Tento druh humoru asi každému nesedne a nemůžu říct, že já bych byl koncovým divákem pro tento film, rozhodně nejsem. Vtipem to ovšem oplývá hodně a Kevin Smith je cítit na hony daleko. Obrňte se velkou nadsázkou a možná si film vychutnáte možná ne, rozhodně jeden z nejrozporuplnějších filmů co jsem viděl.

Zvláštní dny (1995)

Hodnotím asi měsíc po shlédnutí a už teď můžu říct, že nevím o co tam šlo. Zpětně jsem se to dozvěděl až z textu obsahu a něco co jsem viděl mi to lehce připomíná. Co si pamatuji nešlo o nic výjimečného snad jenom ta atmosféra která byla opravdu ponurá zapůsobila dobře.

Red (2010)

Bez Bruce Willise jednoznačně poloviční film. Jinak hláškami oplývající a příjemná atmosféra.

Díra (2009)

Thriller Horor je hodně zavádějící, jde spíše o rodinnou podívanou s hororovými prvky. Přesně tak blbě jak to zní to takové je. Prakticky mě na tom nezaujalo vůbec nic, čekal jsem napjatou atmosféru které na mě působí z plakátu a přesně tu jsem nedostal. Zbytečnost a ještě k tomu ve 3D.