Avengers (2012)

Na tento film jsem se hodně těšil! Z hrdinů od Marvelu, kteří vystoupili v tomto filmu, jsem podrobněji znal asi jenom Iron Mana. To mi však nezabránilo si film vychutnat plnými doušky. Prostě skvělý akční film s perfektními vtipnými hláškami, které nenarušují děj filmu, ba naopak, dávají divákovi možnost se zasmát. Pěkné filmové dílko, které se mi moc líbilo.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Téměř kultovní seriál s hláškami a dialogy, které se vryly do mé paměti. Např.: "Ty ženská jedna hloupá!", "Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat", "Dobré podoledne" a mnoho mnoho dalších... :D Téma světové války v okupované Francii je zvládnuto s velkým humorem a grácií. Rád se na něj koukám, protože vím, že se dobře odreaguji a dosti se nasměji! Sice se najdou v průběhu seriálu i slabší díly, ale kterému seriálu se to nevyhnulo...

Méďa (2012)

Seriál "Family Guy" jsem viděl. Tušil jsem tedy trochu, co od režiséra čekat. Přiznám se ale, že mě film dostal! A to v kladném slova smyslu! Takový nářez jsem nečekal. Medvídek Ted je sice místy až moc sprostý, ale to patří k jeho charakteru. Film by podle mě pak neměl tu šťávu, kterou měl. Narážky na Flashe Gordona byly také vtipné a dostali mě. Při filmu jsem se hodně nasmál a potěšil mě. Námět, který není okoukaný byl využitý a dobře zpracovaný. Dávám palec nahoru se smíchem na tváři!

Golfový sen (2005)

Jeden z nejlepších, ne-li nejlepší film s golfovou tematikou. Hezké zpracování příběhu. Dobré herecké obsazení. Dobře zpracované okolí, golfová hřiště a také i golfové oblečení a styl hry. Dobře zpracovaný samotný turnaj US Open. Líbili se mi také různé záběry na míček a na hráče při hře. Atmosféra té golfové doby na mě přímo dýchala. Moc krásný filmový golfový kousek.