Nedotknutelní (2011)

Mohu to shrnout pár slovy: krásné, hezké, dojemné a také srandovní! Prostě jasných 5* :)

Angry Birds Toons (2013) (seriál)

Zajímavý a hezký počin. Animace hezká a příběhy hezké. (Nejen) teď si můžeme domýšlet příběhy k našim ptáčkům a mýt s nimi i více osobnější vztah. Mě toto dílo mile potěšilo. :)

Velký, větší, největší (2008) (seriál)

Tenhle dokumentární seriál je prostě bomba! Zajímavá témata se zajímavými informacemi. Nejvíce se mě líbí počítačová animace, která je v tomto seriálu na velmi vysoké úrovni a i když je trochu zjednodušená, tak vůbec neurazí. Prostě velký palec nahoru. Je to opravdu zajímavý a skvělý dokumentární seriál!

Game Page (1998) (pořad)

Bohužel pokus o vtipy a srandu občas nevycházejí, ale pokud to přetrpíme, dostaneme se k tomu hlavnímu, a to recenzi her a představení novinek. To je zpracováno dobře a redaktoři ostřílení ze své branže svému řemeslu rozumějí a hodnocení je přiměřené kvalitě daných her, takže zdar a "Game Page"! PS: Mrzí mě, že ČT zrušila Game Page, ale na Youtube redaktoři pokračují v novém kabátku a s minimálně stejnou laťkou kvality! - http://www.youtube.com/feed/UCPKy2jPQZob3GwqfMRKx5eQ/u

Re-Play (2009) (pořad)

Chápu Primu, že potřebuje zaostřit na mladší publikum, ale za mě: "Tohle teda ne!" Snaha o vtipnost občas nevychází, ale to není hlavní kritika, mě se to nelíbí ani z grafické stránky a recenzenti jsou občas mimo při svém popisu hry a závěrečném hodnocení. Prostě dvě zlatá slova: "Game Page". Doplněk: po mnoha dalších shlédnutích už je to lepší, ale prupovídky a další mluvené sekvence přeskakuji a soustředím se pouze na recenze a příspěvky o hrách, tyto části jsou už nyní podstatně lepší. Další doplněk: Tak už je to zase o další a velký kus lepší. Možná tomu i nahrává, že není konkurence, ale teď už by to měl nový pořad těžké. Re-Play už urazil velký kus cesty a je zase lepší a lepší!

Portal: No Escape (2011)

Jasný odkaz na původní hru se určitě podařil. Sice v původním námětu neměli další lidé co dělat, ale chápu, že z důvodu atraktivity a akčnosti se změnu udělat museli. Hlavní význam portálů byl zachován a krásně vizuálně zpracován, tak co? Navíc závěrečná bezmoc úniku a záběr na dveře a kostky...to byl 100% Portal! Jednoznačně palec nahoru! PS: Filmové zpracování je na dohled... ;)

Portal: Terminal Velocity (2012)

Nevím jak to dělali, ale je to mazec! :-D Chtěl bych "Portal Gun" i ve skutečnosti. ;-)

Papíry (2012)

Skvělé, krásné, dokonalé, kouzelné a i romantické! Prostě bezva!

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Krásný dokument. Po celou délku filmů jsou k vidění úchvatné záběry naší Země a jsou také doprovázeny zajímavými fakty, při kterých se člověk zamyslí a podrbe na hlavě. Sice jsou naše činy plné paradoxů, omylů a věcí které přispívají k záhubě naší planety, ale pokochejme se těmito krásnými záběry, které jsou nám k dispozici než zmizí ze světa.

Mickeyho vánoční koleda (1983)

Jedna z nejkrásnějších vánočních pohádek, bez které si už neumím představit Vánoce. Šťastné a veselé!