Dick Figures: The Movie (2013)

Přiznám se, že jsem od toho moc nečekal, ale musím říct, že jsem se u toho bavil! Film je hodně přitažený za vlasy, ale s tím se musí počítat. Sranda střídá akci a zpracování je podle mého pecka! :)

Knihovníci (2014) (seriál)

Trochu jsem se seriálu bál, ale po pár minutách se mé obavy rozplynuly, protože je to fakt super. ;-) Jsem moc rád, že je tam i Flynn, bez něj by to nebylo ono. :-) A v neposlední řadě i nové postavy mají svůj charakter a kouzlo. :-) Za mě jasný palec nahoru! :-D

My z Kačerova (1987) (seriál)

Co víc dodat. Nezapomenutelný seriál. Původní český dabing nepřekonatelný. 10* :-)

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Sice to není nic převratného, většina scének moc vtipná není ale najdou se mezi nima i ty, které kupodivu vykouzlí úsměv na tváři. Bohužel jih je menšina...

Želvy Ninja (2014)

Film byl pěkná osvěžující akční podívaná u které se člověk i zasmál. Bohužel pro znalce původního seriálu (a jiných starších děl) je škoda, že tvůrci zase pozměnili původní "mytologii" (původ) želv. Zřejmě, aby se jim to hodilo do příběhu. To je podle mě hlavní problém dnešních předělávek - měnění původních či zažitích principů. Kvůli tomu mi pak pár věci ve filmu nesedělo... Také se mi nelíbil, podle mého až moc, přetechnizovaný Trhač. Kvůli tomu srážím hodnocení ze 4 na 3 hvězdy.

Mr Hublot (2013)

Musím se přiznat, že po dlouhej době chápu, proč (jakýkoliv) film dostal Oskara. :)

LEGO® příběh (2014)

Po shlédnutí jsem začal přemýšlet, kterými slovy film charakterizovat. Prišel jsem na slova dvě: "odpočinkově ulítlý"! Byl jsem překvapen co se všechno dalo "postavit" a těch odkazů na skutečnost (nejvíc v podobě figurek). No prostě: "všechno je to boží"!

Amadeus (1984)

Těžko se hledají slova k zhodnocení tohoto filmu... Tato slova by musela obsahovat významy dokonalosti, dobře odvedené práce, úžasného vizuálního i sluchového zážitku, napínavého příběhu a užívaní si atmosféry až do poslední minuty... Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl.

Rychle a zběsile 6 (2013)

PECKA! Tenhle film byl prostě pecka! Sice to bylo občas trochu přitažené za vlasy, ale to se u tohodle filmu dalo čekat. Já u tohohle filmu prostě nechci tolik přemýšlet, ale chci si ho užívat! Film byl dosytosti prošpikovaný vtipnými scénami a hláškami. Viděli jsme super káry a hlavně, fantastický soundtrack! | PS: Některé filmové série s každým novým dílem uvadají, ale tahle... ta zraje jako ku*va dobrý víno! ;)