Kocour Bob (2016)

Veľmi dojímavý príbeh, ktorý ukazuje ako jednoducho môže človek nadviazať nerozdeliteľné priateľstvo so zvieratami. Rodinný film ako vyšitý, výber hercov na jednotku, občasné komické scény určite potešili, dokonca sa kde tam občas určite objavila aj slza. Obdiv u Luka T. nie len za výkon, ale aj za naozaj vydarený spev.

Únos (2017)

Po pozretí filmu v kine som mala jednoznačne veľmi zmiešané pocity... zo začiatku ma miatli postavy, nevedela som kto je kto, či hrá M. Kramár prezidenta či predsedu, až po dobrej chvíľke som sa v tom začala vyznať, čo považujem za menšie mínus. Takisto mi prišli niektoré časti príliš prehnané, síce bola vtedy doba naozaj krutá, ale keď si ktokoľvek zo zahraničia pustí tento film, bude si myslieť, že na Slovensku sa ľudia vedia vyjadrovať len v nadávkach. Naopak, D. Heriban bol vo svojom živle, zahraté na jednotku, jednoznačný zloduch od prvého pohľadu, takisto výkony ostatných hercov boli veľmi vydarené. Po dlhšej dobe môžem povedať, že Slovákom sa konečne podarilo natočiť niečo, pri čom mám po 15 minútach stále otvorené oči.

Útěk z vězení - Kdo je Kaniel Outis (2017) (epizoda)

Čím ďalej, tým viac sa príbeh začína zamotávať, uvidíme, čo z toho nakoniec vznikne... Po minulej scéne s nahypovaným Sucrem ma tentokrát dostala objednávka pizze, doslovne. Koniec jednoznačne prekvapil, Michael má siete zrejme po celom väzení.

Škola rocku (2003)

Srdcovka, ku ktorej sa vždy rada vraciam. Jack Black do celého filmu úplne zapadá, herecké výkony výborné. Neviem si už predstaviť nikoho lepšieho, kto by si zahral bláznivého rockového fanúšika, ktorý sa rozhodne "učiť" deti. Aj napriek tomu, že tento film má už vyše 10 rokov, nikdy nesklame. Vrelo odporúčam všetkým fanúšikom aj nefanúšikom AC/DC.

Osm hrozných (2015)

Od Tarantina sa snáď ani nič iné nedalo čakať. Vynikajúce herecké obsadenie, jedinečný dej, perfektné dialógy a samozrejme, veľa krvi. Aj keď mal film takmer 3 hodiny, vôbec mi to nevadilo, ten čas pre mňa ušiel neskutočne rýchlo. Celý príbeh sa pomaličky posúval s nádychom humoru. Osobne ma dorazili dvere v drevenici u Minnie, nápad na jednotku.

Místo u moře (2016)

Typická oscarovka? Prosím? Obávam sa, že som zle počula... Nudný príbeh, žiadne napätie, žiadna hlboká myšlienka, žiadne poriadne dialógy a herecké výkony nulové. Dve hodiny sa pozeráte na človeka, ktorý žije ako samotár, dokopy nič nepovie a celý čas sa stará o syna svojho brata. Môj obdiv patrí jedine režisérovi, ktorému sa podarilo natiahnuť film bez deja na viac ako dve hodiny.

Živí mrtví - V nouzi poznáš přítele (2017) (epizoda)

Po dlhej prestávke sa pokračovanie siedmej série nedalo zahanbiť a veru ani nemalo prečo. Tak ako sa patrí, znovu sme sa ocitli priamo v napínavom deji, ktorý nám opäť prináša nové konflikty a zároveň aj spojenectvá. Žeby sa konečne niečo začalo diať a séria sa znovu rozbehla do starých správnych koľají? Každopádne, Rickov záverečný úsmev určite prekvapil a v nasledujúcej epizóde sa máme na čo tešiť...

Partička (2009) (pořad)

Herci vždy prekvapia. Vidno, že nemajú problém spraviť si srandu z hocičoho, aj sami zo seba. Určite jedna z najlepších slovenských reality show.

Rebelka (2012)

Veľmi dobrý príbeh, určite poteší deti, ale aj dospelých. A animácia úplne dokonalá.

Kletba z temnot (2012)

Efekty nechýbali, atmosféra a herci boli fajn, hlavne dievča. Ďalší námet o posadnutosti. Najvtipnejšia postava bol určite židovský pán s rituálmi. Určite nekupujte svojim deťom žiadne staré skrinky, ušetríte tak veľa námahy a budete mať lepší pocit, že nikto z rodiny není posadnutý.