Hodina klavíru (2007) (TV film)

Máme talent natočit citlivý film s nízkým rozpočtem.

Kafe a cigára (2003)

Kdo to nezakusil, nedocení plný význam :)

Once (2007)

Velmi pozvolné, příjemné zpracování. Jeden velký oddych a poklidný folkový muzikál. To vše vystihuje toto pěkné minidílo

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Dílko má v sobě úžasnou atmosféru a na tomto aspektu mi záleží hodně. Pro mě je důležité jak se divák u filmu cítí a co si z něj odnese jako ponaučení. Tady je skvělá atmosféra ještě podtrhnuta vynikající hudbou. Když porovnám hnusné, trapné a nic neříkající konkurenčí filmy určené teenagerům, tak právě Cruel Intentions jsou z mého pohlednu jedny z nejlepších. Žádné trapné oplzlosti a další blbosti. Tady jde o dokonalé a neurážející zpracování těchto problémů. A toho si v hromadě hnusné konkurence velmi cením.

Město bohů (2002)

Dokonalá atmosféra, dokonalý námět a zpracování. Není co bych dodal. Byl jsem zaskočen

Lovec krokodýlů (2002)

Jednou bude ten blb sežrán, a pro mne to bude nejzábavnější kousek tohoto uchyláka

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Sice slabších 5 *, nicméně předčilo to mé očekávání. Velmi dobře vizuálně a zvukově zpracované. Změna režie se opět osvědčila. Zpracování tak obsáhlé knihy se tvůrcům podařilo výborně a naštěstí pro mne ubylo zbytečně nudných scén- jak jsem byl zvyklý ve filmu ohnivý pohár. Zde všechny scény souhlasí s knihou a jsou velmi pěkně natočeny. Celá série se čím dál více stává záležitostí staršího diváka. Na malé děti byl obsah naprosto nestravitelný. Nacpat tak obsáhlý děj do 138 minut je výkon. Přitom žádná scéna se mi nejevila zbytečná. Ještě nakonec musím zmínit skvělé efekty ze studia Lucase ILM. Pěkná podívaná....

Přednosta (2003)

Velmi pohodový snímek, který navodí oddychovou atmosféru. Těžké osudy tří hlavních hrdinů jsou proloženy suchým, nevtíravým humorem. Tito povahově velmi odlišní lidé navážou mezi sebou krásný vztah - přátelství

Pingu (1990) (seriál)

Doporučuji díl Pingu jde na ryby. Přesto že se v něm téměř nemluví, je skvělý.

Kvaska (2007)

Po dalším shlédnutí musím přiznat, že jsem tento flm trochu podcenil. Není moc světoborný, ale dávat ho do slabší kategorie by byla škoda. Dobrý střed, i když s prosťoučkým příběhem.