Will a Grace (1998) (seriál)

Zoufale nevtipný sitcom, nechápu, co je na něm kultovního.

Match Point - Hra osudu (2005)

Neallenovský woody a film co má závěr s koulema. To se musí nechat, protože když už máte pocit, že vše sklouzává ke klasickému rozuzlení, jste příjemně překvapeni.

Cashback (2006)

Tímto moc děkuji za doporučení jednomu stejnému filmnadšenci jako jsem já, bez něho bych si tuto skvělou záležitost asi nikdy nesehnala :-) Snad stačí napsat, že se mi to hrozně líbilo a zvláště musím upozornit na vynikající soundtrack!

Svatby jako řemen (2006)

Takové vcelku milé pokoukání na tři více či méně švihlé páry a jejich pachtění za tou nej svatbou. Proč ne.

Hlas moře (2004)

Moc dobrá záležitost a opravdu výborný Javier, ze kterého charisma sálá i přes omezený pohybový prostor. Možná se jen nemuselo tak okatě tlačit na city.. Co do tématu, mnohem lepší nežli Skafandr a motýl.

Bathory (2008)

Pro mě zklamání, i když netřeba celý počin hned zatratit. Vyzdvihla bych skvělou Annu Friel, kostýmy a Rodena (v tomto pořadí), zprůměrovala pojetí, mix několika žánrů a nevyhraněnou kameru, zatratila délku, rádobyvtipnou dvojku mnichů a příšerné postsynchrony. Ale je dobře, že měl někdo na takovou akci "koule".

Dokonalý trik (2006)

Prvních 130 minut skvělých, aby to závěrečné polopatické dávkování před očima na vteřinu přesně umírajícího mága téměř zhatilo. Proč, ptám se proč? Opravdu to někdo v průběhu nerozlousknul?

Jdi, žij a někým se staň (2005)

Doznívají závěrečné titulky s překrásnou hudbou a já musím rychle napsat alespoń pár slov. Protože tak skvělý, dojemný a poučný film jsem dlouho neviděla. Jasných 5 hvězd.

První dáma country music (1980)

Jak Lee Jonese nemusím, tak tady se mi opravdu líbil, Spacekovou nemá ani smysl chválit - její havířská dcerka je naprosto přesná. A i když mě country nijak zvlášť nebere, tenhle příběh měl šmrnc.