Sedm let v Tibetu (1997)

Brad Pitt je dobrej herec a možná i proto mu kolikrát dokážu odpustit ty jeho přiteplený výrazy, kterýma (společně s Nick Carter účesem) v tomhle snímku rozhodně nešetří. Není pochyb o tom, že má lepší filmy, ale minimálně atmosférou je tohle jeden z jeho nejlepších. První polovina filmu hodně zaujme, ale druhá půlka hodně polevuje a poslední půlhodinka, už by uspala i človíčka na pěti redbulech. Každopádně solidní počin, ale zároveň taky počin, kterej stačí vidět jen jednou --->70%

Přes palubu (1987)

Proč ne? Originální komedie, která během 100 minutové stopáže nejednou rozesměje. Sledovat Goldie Hawn v roli nafoukané kravky, jak se postupem času mění v normální ženskou, je prostě zabavný. Spousta vtipných scének i situací a Kurt Russell taky výbornej. Slušná komedie --->80%

Plnou parou vzad! (2002)

Kvalitativně katastrofa, ale několikrát jsem se během filmu od srdce zasmál a přítelkyně taky. Takže asi nebudem tací suchaři, jako spousta lidí zde. Prostě bláznivá jednoduchá komedie a k smíchu to občas opravdu bylo. Což je samozřejmě primární cíl komedií, rozesmát diváka. Za úroveň filmu jako takovýho víc jak 10% dát nemůžu, ale za ten občasnej smích, opalovací tým a Victorii Silvstedt musim dalších 30% přidat :-) Jenom ten bejvalej Bond mi v roli buzíka vůbec neseděl. Na jeho kariéru a zkušenosti to byla role pod jeho úroveň

Dračí srdce 2 (2000)

Tak stupidní konverzace hlavních protagonistů jsem dlouho nikde neslyšel. K tomu tam jejich neschopnost hrát. Absolutní ptákovina a ztráta času....ještě, že ten drak měl nějaký ten roztomilý potenciál --->10% za draka

Vánoční koleda (2009)

Velmi nevšední pohádka...no pohádka? Nejem si zcela jist - chvílema slušně morbidní, ujeté a zvláštní. Každopádně je tato věcička určena všem lakomcům, hamounům, morousům a nepříjemným lidem, kteří kolem sebe kopou a neváží si obyčejných věcí. Tyto vlastnosti se povětšinou ještě dětí netýkaj, takže je to spíše pro větší diváky. Režisér Zemeckis chtěl lidem ukázat, že život nejsou jen prachy a moc. Doufam, že to viděl i Putin....každopádně moc zajímavě natočeno----->80%

Kill Bill (2003)

Tarantinovi filmy jsou tak krásně nevšední . Jeho styl režie a vyprávění jsou naprosto originální. Člověk čumí na film a najednou se objeví ujetá 5ti minutová kreslená vsuvka :-D fakt bláznovina a co teprve jedna mladá princezna s nebezpečnou kuličkou na řetězu, která připomíná lacinou japonskou escortní šťětku :-D pak přijde brutální masakr, kterej hodí Tarantino(nejspíš kvůli slabším povahám či úsporným důvodům) do černobílýho režimu :-D Poté nějaké to indiánské skalpování a film skončí defakto v nejlepším...už se těším na dvojku---->90%

Polibek draka (2001)

Pro ,,béčka,, mám slabost a pro kung-fu béčka ještě víc. Příběhově žádná hitparáda, ale ty fighty byly bomba...hlavně na konci s těma bloňdákama...slušnej masakr ---->80%

Čertova nevěsta (2011)

Kdepak! Tohle nefungovalo! Na kouzlo našich kultovních pohádek tahle Troškovina pohlíží ze Saturnu. A ti herci? Lol, velmi smutnej příběh. Boženka Němců se během natáčení asi obracela v hrobě ---->30%

Karate Kid (2010)

Smith junior má rozhodně talent po otci a taky bylo ve filmu vidět, že je velmi dobrej tanečník. Možná taky proto, byl do kung-fu filmu vybrán, protože měl velkou výhodu v pohyblivosti. Tak či onak je to klišovitá ptákovina, která se do průměru dostane jen díky závěrečné 20ti minutovce. Tohle nezachránil ani výbornej Jackie Chan --->50%

Barbar Conan (1982)

Strašná ptákovina! Tento děj dokáže vyprodukovat i mozek party premiantů na zvláštní škole. Nicméně je pravdou, že to má něco do sebe. Ta atmosféra a Arnieho bicepsy to trošku zachraňujou, jinak to nestojí za řeč, ani jako rádoby legenda --->60%