Střihoruký Edward (1990)

Herecký koncert Johnnyho Deppa,kterej mu pěkně rozjel kariéru. Na jeho výkonu budem těžko hledat nějakou negaci a pro mě osobně je to nejoblíbenější film s nim. Co mě ale nejvíc oslovilo,tak atmosféra. Tim Burton je šikovnej režisér a tady to všem ukázal...parádní scénář a moc pěkně natočeno--->100%

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Ježiši kriste...otázka za tři bludišťáky pro dnešek zní,co tim tvůrci tohohle paskvilu vlastně zamýšleli? Pro německý a český důchodce možná vrchol německé kinematografie,pro mě jsou to jen vyhozený marky z okna! Katastrofa!

Spider-Man 3 (2007)

Ve třetím pokračování nám Sam Raimi naservíroval daleko větší rozmanitost. Temná síla z vesmíru a muž z písku je rozhodně příjemným zpestřením a ta scéna,jak jde Peter ulicema a tváří se a pohupuje,jak kdyby zrovna vytahal gram koksu, je fakt komická--->80%

Spider-Man 2 (2004)

Kvalitativně i příběhově drží tohle pokračování s jedničkou krok. Opět tu mám spoustu akcí se Spajdým a zdatného soupeře...hlavně scéna,jak se snaží zastavit vlak, je efektní --->80%

Spider-Man (2002)

Mám celkově rád filmy o superhrdinech a Spiderman není vyjímkou. Tobey Maguire se na roli ,Spajdýho´´ hodil, Kirsten Dunst bych teda hned z fleku vyměnil a u Jamese Franca jsem začínal mít první pocity,že natočí ještě nějakou tu pecku,což se zatím potvrzuje. Efekty slušné,scénář v pohodě a akcí taky hodně. V rámci filmů o superhrdinech to je fajn snímek--->90%

Souboj cti (1996)

Na belgičanovi režisérské schopnosti velkej nadstandart. Mě se to líbilo! Podobně jako u Krvavýho sportu nebo Kickboxeru,trenink bojových umění,pak probojování se přes slabší soupeře až k tomu nejlepšímu...z hlediska scénáře a příběhu velké klišé,ale zase na JCVD naprosto klasicky průměrný béčko,který nenudí. Čemu dávám největší plus,tak výběru zápasníků...opravdu velká škála různých bojových stylů. Jen jsem trošku nepochopil účast Rogera Moora,kterému sice kariéra pomalu uhasínala,ale nechat se uvrtat do filmu s Van Dammem,to bylo asi tenkrát pro nejednoho diváka velký překvapení---->70%

Sněženky a machři (1982)

Klasika teenagerských komedií,která pobaví i po x letech. Spousta dobrých hlášek a vtipných scén a výbornej Radoslav Brzobohatý. Nejlepší výkon J.A. Duchoslava po kterým mě i docela překvapilo,že už se nechytnul. Bezchybná komedie roku mého narození,která má jedinou vadu na kráse...natočené pokračování o 25 let později,která je pro mě velkým zklamáním--->90%

Slunce, seno, erotika (1991)

Tohle už se moc nepovedlo,ale chvílema se člověk pořád ještě zasměje...Dejdarovi a Kaiserovi ty role italských plajbojů sedla--->40%

Slunce, seno a pár facek (1989)

Pokračování,které se kvalitou nijak neliší a Helenka v podání Buda Spencera v dámském provedení, je nejlepší na celé sérii :)

Slunce, seno, jahody (1983)

Já mám tyhle komedie s buranskou a vesnickou tématikou rád,ale jsem si jist,že nebýt Helenky Růžičkové,asi by to ani nestálo za řeč--->60%