Já to tedy beru, šéfe...! (1977)

Ani jeden z mých nejoblíbenějších herců Petr Nárožný tenhle film nezachránil. Sedmdesátá léta v Československu plodila jednu parádní komedii za druhou,ale tohle mě prostě nebavilo. Určitě jedna z těch horších --->50%

Někdo se dívá (1993)

Geniální Sharon Stone (podle všeho se její IQ pohybuje na hraně geniality) se v devadesátých letech velice ráda ukazovala,ale herecká kvalita tam malinko pokulhávala. Tenhle snímek nebyl vyjímkou. Nijak zajímavý,herecké výkony nenadchly a toporný William Baldwin svým hereckým umem staršímu a slavnějšího bratru Alecovi absolutně nestíhal. Na Sharon je sice občas radost pohledět,ale to je asi tak vše--->40%

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Jejda,jejda...to nám ale pan Vorlíček na starý kolena šlápnul vedle :( Původní kouzlo je naprosto fuč,ani relativně slušný efekty či můj oblíbenec Petr Nárožný to z bahna nevytáhli...tohle zmrtvýchvstání bohužel nevyšlo :( 30%

Petrolejový princ (1965)

Němci se v 60tých letech rozhodně kvalitě před kvantitou přednost nedali. Desítky Mayovek během několika let ,nebyla úplně ta správná volba. Mezi jednotlivými snímky jsou opravdu propastné rozdíly v kvalitě. Pár jich bylo opravdu parádních a nezapomenutelných,ale spousta taky nic moc a tohle je jedna z nich--->40 %

Mezi supy (1964)

Pierre Brice v Mayovce bez Lexe Barkera? To je jako Funes bez dabingu Filipovskýho :( Prostě to nefungovalo. Stewart Granger neměl ani z poloviny takový charisma,jak americký playboy Lex Barker, nehledě na fakt,že ve své roli ani nevypadal tak věrohodně. Nikdy jsem nepochopil Karla Maye a jeho postavu Old Surehand. Vždyt dvojici Shatterhand/Vinnetou to všechno tak parádně fungovalo...Tahle Mayovka je určitě jedna z těch slabších,ale pořád se to dalo --->50%

Pat a Mat (1979) (seriál)

Nejlepší večerníčková záležitost,která tenkrát rozesmála nejen mě,ale i kterýhokoliv dospělýho, co se motal kolem mě. Opravdu originální záležitost ke který netřeba nic psát :) Za mě 100%

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Nebejt nadrženýho Mádla,Václava Postráneckýho a Pavla Rímského,tak by se film topil na dně kanalizačních vod. Díky těmto třem pánům a nějakému tomu občasnému humoru, se film ještě nad smrdutými splašky našich kanalizací udržel,nicméně ten zápach ho přeci jen neminul. Námět nápadně se podobající klasice z roku 1988, Kamarád do deště, ale od dost hůř natočeno. Pro slaboduchého teenagera možná hit roku,pro mě jen další ukázka toho,že už to v ČR moc nefunguje. Kvalita české kinematografie šla za posledních 30 let dolů, jak cena za kilo banánů. Nevim no,chvílema to vtipný i bylo,nějaká herecká kvalita tam taky byla a tyto aspekty udrželi film někde kolem průměru. --->40%

Večeře pro jednoho (1963) (TV film)

Úsměvná záležitost,která rozesměje i po těch mnoha letech. Výborný výkon Feddieho Frintona :)

Na stromě (1971)

Tohle je prostě bída! Když to vemu po pořádku,tak bylo sice hezký,že chtěl slavný komik synovi rozjet hereckou kariéru,ale prostě ne. Jestli synáček po otci něco podědil,tak určitě ne herecký um. Scénář je taky tupej,jak český zákony a zábavy jsem si zde taky nějak zvlášť neužil. U této komedie by mělo být napsáno i slovíčko fantasy,protože každej normálně a racionálně uvažující člověk najde hned několik aspektů,které by šanci na přistání na stromě absolutně vyvrátili..tolik nesmyslů jsem v jednom filmu dlouho neviděl...pro mě je tohle velké zklamání,ale i mistr tesař se někdy utne --->40%

Rabín Jákob (1973)

Louis de Funes bez Filipovskýho ,to je jako svíčková bez brusinek,auto bez motoru nebo domácnost bez záchodu :( Krampol je určitě jeden z těch lepších dabérů tohoto legendárního komika,ale prostě to není ono. Filipovský je hold Filipovský. Když pominu ten hroznej dabing,tak je Rabín Jákob další z mnoha povedených komedií slavného francouze. Máme tu spoustu bláznivých scének,vtipných situací a je to prostě zábava --->80%