Slunce, seno, erotika (1991)

Tohle už se moc nepovedlo,ale chvílema se člověk pořád ještě zasměje...Dejdarovi a Kaiserovi ty role italských plajbojů sedla--->40%

Slunce, seno, jahody (1983)

Já mám tyhle komedie s buranskou a vesnickou tématikou rád,ale jsem si jist,že nebýt Helenky Růžičkové,asi by to ani nestálo za řeč--->60%

Slzy slunce (2003)

Podle mýho slušnej film...bavilo mě to a nenudil jsem se, což je základ...a ani po pravdě nevim, za co bych měl ubírat na hodnocení,akce i dramatu sme se ve filmu dočkali... Bruce a jeho kamennej xicht mě sice moc nenadchnul,hrát vojáka, podle mě neznamená tvářit se celej film stejně debilně a ani nehnout mimikou v obličeji,nicméně podívaná to byla zajímavá a to nejen díky Monice Bellucci :) 80%

Smallville (2001) (seriál)

Smallville je povedenej seriál o nejslavnějším komiksovém hrdinovi a jak většina z vás píše,že to byla zábava do páté série,tak to si nemyslim...já s napětím očekával každou novou serii kdy se to konečně Supermanovi začne aspoň trošku podobat...protože mě u Supermana vždy zajímaly hlavně ty schopnosti,akce,efekty a jeho soupeři...do 5-6 serie mi to připomíná jen typickou pohádku pro americkou mládež,kde se všechno točí jen kolem nějakých hvězd škol a jejich školních lásek a jediný co mě do té doby bavilo, byly speciální efekty a Clarkovi soupeři ze stěny záhad :)K tomu ještě ten nesmysl ,že Lex a Clark byli někdy přátelé....no to byl trošičku výstřel mimo no ....Po páté sérii, to už pomaličku začínalo mít nějakou tu zápletku a teď když už sleduju nějakou devátou serii už mi to ten slavnej komiks trošku připomíná a jsem zvědavej co mě ještě čeká...nicméně si opravdu myslim,že scénaristi mohli trošičku ubrat na příbězích ze střední a pár serií ubrat ,teď už mohla být desátá serie úplně někde jinde :)) 70%

Smrtonosná past (1988)

Podle mě nejlepší akční film 80tých let a nejspíš i nejlepší role Bruce Willise!! Nejenom,že si tim velice dobře odstartoval kariéru,ale na to,že byl na tuhle roli asi pátej v pořadí,tak se svý životní nabídky chytnul náramně...i teď s odstupem času, si musim říct ,že si na jeho místě Arnieho nebo Stalloneho,kteří byli favority na roli Johna Mclanea ani představit nedokážu...Sice tam ty některý husarský kousky zavání spíše pohádkou,ale to je detail...naprosto dokonalej akční film...super scénář,výborná režie a naprosto dokonalej Alan Rickman,kterýho bych já osobně za roli ve filmu,ocenil zlatou soškou...skvost akčních filmů celé historie a já si ho cením na plnej počet...100%

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Teď si zrovna nevybavím, u jakého hrdiny s několika pokračováními jsem zmiňoval, že ho měli raději nechat u ledu. Ve finále je to jedno, protože tohle je ten samej případ. Čtyřka ještě docela šla, ale tohle už se nepovedlo a výběr syna taky ne. To je takovej neherec, až to člověka nutí při záběrech na něj koukat jinam 40%

Smrtonosná past 2 (1990)

Tak o tom,že je tohle slabší díl než jednička, asi není pochyb,ale o tolik slabší to zase není!Máme zde slušnej scénář,silný protivníky,luxusní hlášky,akce i napětí,ale co především??Hraje zde Bruce Willis,který byl opět bezchybný! 90%

Smrtonosná past 3 (1995)

John McTiernan toho moc nenatočil,ale i z toho mála,dokážeme vyčlenit pár snímků o kterých se bude mluvit ještě za 20 let.Jedním z nich je Predátor a ten druhý je samozřejmě Smrtonosná past.Když v roce 1988 natočil jedničku,ani on a ani diváci možná nečekali takovej úspěch nebo že vyjdou i pokračování a co nečekal ani ten nejvěrnější skalní fanoušek?Že i následující díly budou držet krok s tak dokonalou a bezchybnou jedničkou.Stalo se!Třetí díl je sice o trošku jiném,ale opět tu máme velmi chytrého záporáka,který je sice celou dobu o krok napřed,ale náš hrdina si ho stejně nakonec vychutná,spousta super hlášek,výbornej Samuel L. Jackson a hlavně neskutečné tempo a spousta akcí, dělají z filmu víc než důstojné pokračování!Takhle má prostě vypadat strhující a akcemi nabitý akční film a já nemohu jinak---->90%

Smrt stopařek (1979)

Za mě velmi slušná detektivka, která musela minimálně v naší zemi, ovlivnit stopování na dlouhá léta dopředu. V době natáčení jsem ještě nebyl na světě, ale pamatuju si, že ještě jako kluk a pubescent(tedy 80a90tá léta), jsem párkrát viděl lidi stopovat, ale ženský minimálně. Později to v našich končinách vymizelo úplně, ale na to už asi neměl vliv tento film, nýbrž fakt, že dneska má auto a řidičák skoro každej. Vlaky nebo autobusy už dneska jezdí každou hodinu a důvěra mezi lidmi se taky vytratila. Každopádně v té době a po tomhle filmu, bych nestopoval ani jako chlap. Takže pokud měl snímek druhotně varovat lidi před stopováním, tak se jim to povedlo. Výborný Charvát, dabing Tomáše Holého, hudba a závěrečná scéna na benzínce. 80%

Sněženky a machři (1982)

Klasika teenagerských komedií,která pobaví i po x letech. Spousta dobrých hlášek a vtipných scén a výbornej Radoslav Brzobohatý. Nejlepší výkon J.A. Duchoslava po kterým mě i docela překvapilo,že už se nechytnul. Bezchybná komedie roku mého narození,která má jedinou vadu na kráse...natočené pokračování o 25 let později,která je pro mě velkým zklamáním--->90%