Válka nevěst (2009)

Díky mé situaci, která mě s mým vyvoleným čeká za necelé dva měsíce, se mi film moc líbil. Vidět ho, ale za jiných okolností byl by to tak asi ten průměr i když konec byl přesně podle amerických happyendů :-) a já mám moc ráda šťastné konce :-) U filmku sem se pobavila, dojmula, inspirovala i poučila a to je víc než sem očekávala. Původně jsem vlastně na film koukala jen s nápadem, že bych mohla najít inspiraci na svatební účes... :-) A našla jsem mnohem víc :-) A Anne Hathaway, která si mě získala pohádkou Zakletá Ella, mě i tady přesvědčila o svém talentu :-)

Babovřesky (2013)

Co tohle mělo být, to teda nechápu. Hodně slabá verze debilních kameňáků. Tohle, že se mělo podobat slunci, seno? Ať se stydí kdo tohle z huby vypustil! Zasmála jsem se opravdu jen jednomu záběru a to tak krátkému, že do konce filmu už sem si na něj ani nevzpomněla. No... Hanba, hnus, blít. Kelišová se musí otáčet v hrobě.

Stážisti (2013)

Nevěřila bych jak mě tahle komedie dostane. Můžu říct, že konec mi postavil chloupky všude na těle. Billy a Nick nám dokážou, že každej je tak starej jak se cítí a že v životě dokážeme dosáhnout všeho co si usmyslíme. Stačí mít jen pár správných lidí kolem sebe a najít v sobě to své pravé já o kterém jsme dosud nevěděli. A taky potřebujete aby vám na začátku toho všeho aspoň malinko někdo věřil.... Těším se, že tuto komedošku ještě jednou zkouknu se svou životní láskou a vím, že se bude bavit minimálně tak jako jsem se bavila já a že já se bavila parádně :-)

Jonesovi (2009)

Zajímavé dílko, zvláštní nápad a až mě chvílemi mrazilo jak jsme krásně ovlivnitelní ... Nesnesem mít o něco míň než ostatní i když by nás to mělo stát náš poslední pěťák nebo dokonce život... Jak moc se dá vydělat na závisti je až podivuhodný. Filmek mi krásně vyplnil jedno smutné odpoledne kdy jsem byla sama doma a můžu říct, že mě pobavil i žánrově pro danou chvíli uspokojil. Na pohodové zkouknutí doporučuji :-)

Moulin Rouge (2001)

Nechápu jak mi tento filmový skvost mohl tak dlouho unikat! Naprosto úchvatné dílko, které vás okouzli barvami, střihem i písněmi. Navíc hlas Evana McGregora je jako něžné pohlazení a rozechvěje vaše srdce. Milostné písně obou hlavních hrdinů jsou opravdu zosobněním samotné lásky. A příběh, ač je vlastně jednoduchý, vás dostane na kolena. Konec je jasný už od první třetiny filmu, ale i tak vás nečekaně překvapí a rozpláče. Rozhodně doporučuji a vím jistě, že to nebylo naposledy co jsem u tohoto filmu plakala :-)

Na Hromnice o den více (1993)

Jak já bych takovejhle den aspoň na pár měsíců brala :-D Kurnik co já bych přečetla knížek a naučila se věcí. Tolika lidem bych řekla co si o nich myslím, protože by to druhej den nevěděli. Opila bych se nejvíc ve svým životě, protože by mi ani druhej den nebylo špatně. Zkusila bych všechno čeho se bojím, protože by mě to nemohlo zabít :-D Utratila bych v jeden den celou výplatu protože co? Ráno by tam byla znova! :-D No dobře udělala bych i něco pro ostatní i když by si to druhej den nepamatovali... :-D Byl to prostě parádní nápad na film a parádní bylo i jeho zpracování. Moc jsem se bavila a snila :-)

Železný obr (1999)

Nádherný pohádkový a inspirativní příběh. Každý by si měl uvědomit, že když mu mu chce někdo ublížit nemusí to být protože, že by mu vážně ublížit chtěl, ale může to být jen jeho obrana na náš útok... Je jedno jak je tato pohádka stará nebo graficky zpracovaná, ale je nádherná! Nejnovější pohádky nás učí jak věřit na lesní víly, jak se z blechy může stát super zpěvák, jak se dostat do říše kde je všechno možný, ale tahle pohádka ukazuje jak by jsme měli žít a to je na ní to krásný! Je jedno jestli je tvůj kamarád kluk od sousedů nebo obří robot - přátelství si podmínky neklade.

Kůň pro Winky (2005)

Víra dokáže hodně. A pokud jedna malá holčička věří a věří opravdově, dokáže pohnout světem! Winky mě rozplakala svou dojemností a upřímností.

Slzy slunce (2003)

NO... bohužel nemůžu tenhle film hodnotit. Dala bych pět za to co je v něm znázorněno a ukázáno, ale... Můžu říct, že mě některé záběry z filmu uvnitř bolí a zasahují mě do citlivých míst. Nemůžu tam prostě hodit pětku filmu, který mi ublížil. Když se na tohle dívám mám z toho uvnitř šílenou směs pocitů. Vztekám se, pláču, jsem nešťastná, zhroucená a nechápu. Někdy si tam říkám, že je škoda, že přece jen ten konec světa nenastal. Když vidím co se všechno děje. Jaký se roděj zrůdný hajzlové co ubližujou dětem, co jen tak pro zábavu utýraj člověka, umlatí psa a ještě to natočí a dají na internet! Chce se mi z toho fakt brečet. Prostě si tak říkám že by lidem vůbec neuškodilo když by vymřeli... Líbila by se mi nějaká šílená nemoc co by všem vrátila stejnou měrou co kdy udělali ostatním. A ti co byli hodní... ať umřou v klidu. Nechala bych naší planetu jen zvířatům. I když tak to je asi už teď....

Iron Man 3 (2013)

Já toho chlapa žeru :-D Jak si dělám vždycky srandu, že po čtvrtým pokračování nějakého filmu se stává seriálem tak tady by mi ani další tři čtyřiceti dílový série nevadili! V první řadě se na Downeyho suprově dívá, navíc ty jeho vtípky jsou kouzelný a vždycky sedí přesně tam kde mají a za další všechny díly Iron Man jsou parádně nářezový pro můj adrenalin! Ale v tomhle díle musím uznat, že asi nejvíc mě pobavil vtípek malého Simpkinse o tom, že táta šel koupit losy, tím mě fakt dostal. Své místo pro mé pobavení měla dokonce i celkem kladná záporná Mandarinka. Jo byl to vážně super díl a jen jedná věc co mě u tohodle dílu dost silně zasáhla a zklamala je to, že byl poslední :-(