Timy68

Timy68

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.6.2013  11:46

Já jsem věděla, že na konci všichni umřou. To byl ale hloupej seriál... Jediný, co mě donutilo dokoukat první sérii byl Tate, kterej nebyl nijak hezkej, ale tak ukrutně záhadnej, až byl svým způspbem přitažlivej. Snažila jsem se hodně dlouho, ale nemůžu najít vhodný přídavný jméno, který by moje pocity vystihlo. Přemýšlela jsem i o tom, že si znovu přečtu 50 odstínů šedi, tam bych ho možná našla, protože asi tak, jak působí Christian Gray na Anastasii, tak nějak působil Tate na mě. První polovina byla super - děsivá, strašidelná, mělo to hlavu a patu. Ale zbytek byl přesný opak. Jako bych začala koukat na jinej seriál. Děs běs. Děj horší než telenovela, ještě víc zamotaný a do předposledního dílu se to zamotávalo víc a víc, až jsem si říkala, jak to všechno chtěj za jeden díl rozlosknout. Konec ? O tom ani nemluvim. Prostě všichni umřeli, jak se dalo očekávat. A žili štastně až do konce světa. Jediný, co na posledním dílu stálo za to byla scéna ve sklepě, kdy povedená rodinka Harmonových chtěla vyhnat nové obyvatele domu, a Viv rozpárala Benovi břicho a on jí zastřelil, to jsem se nasmála. Moje hodnocení seriálu jako takového je na 2*, jednu hvězdu dám Tateovi a další půl hvězdičky patří všem ostatním hecům, kteří byli excelentní (hlavně Constance), a kteří povznesli tuhle pitomost o stupínek výš.

• 9.5.2013  15:46
    Iron Man 3 (2013)

Nejlepší Iron Man ze všech. Doufám, že už žádná čtyřka nebude, protože takhle nějak si představuju vrcholnej konec jakýkoliv trilogie - třetí díl, kterej ve všech směrech předčí dva předchozí díly. A navíc konec filmu další pokračování ani nedovoluje, to už by byla asi pěkná hovadina... Je vidět rozdíl mezi tím, když Shane Black jen pomáhá s vtipnými dialogy a když rovnou režíruje celej film. Sršilo to vtipem ('Kde máš mámu a tátu ?' 'Máma už šla do baru a táta šel podat tiket na poštu. Asi vyhrál, už je šest let včudu' :-DD). Až mi bylo blbý, jak jsem se jako jediná v kině smála každýmu vtipu ještě deset minut (to obvykle dělávam, když je film s mým oblíbenym hercem:). Mandarin neměl chybu ! :-D ('Kde je Pepper ?' 'Žádnýho Peppera neznám. Ole, ole, ole...!' :D) Novinka v podobě samooblíkání bez pomoci robotických paží Jarvise byla super oživením a celýmu filmu to dalo jakousi novou úroveň (Tony mohl z výšky sto metrů skočit do nikam a cestou se zavřel do obleku - bomba!). Akce byla nabušená akcí i vtipem - lepší spojení v kinematografii bych hledala marně. Na chvíli jsem ztratila dech, když Pepper spadla dolů do ohně. A přesně to mám ráda, že se vyděsim, i když je jasný, že jí Tony zachrání. Robert Downey Jr. je jeden z mých opravdu nej herců a jako Iron Mana si nedokážu představit nikoho jinýho (letos byl spešl sexy v IM 3:). I když... trochu mě zklamala zápletka s Mandarinem, že to byl jen herec a skutečnej atentátník byl Killian... Z toho jsem byla popravdě dost zmatená. Nechápala jsem, že takovej tydýt, jako byl ten herec, dokáže zahrát tak dobře nějakýho Stánskýho maniaka. I když přes ten konec, jakej to mělo, si neumim představit, co bude dělat Tony v Avangerech dvojce... Nechám se překvapit. Pro mě byl IM 3 rozhodně nej nej nej nej nej !

• 4.9.2012  18:29
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

'Od teď se budeme vyhýbat géniům, protože by sis o mě začala myslet, že sem blbej.' 'Co ? Ale toho já se nebojím. Já už vím přeci hodně dlouho jak moc blbej ty si. Tedy, co jsem řekla, to je pravda, ale i tak to vyznělo dost divně. Takže asi bych těď měla říct, že je mi jedno jak moc si blbej. Je to lepší ?' 'Ne.' Paráda! Tak takhle si představuju seriál 21. století, který má grády, vtip, sem tam i tu pořádnou akci a taky umí být poučný, tedy - pokud si dokážete zapamatovat všechno to, co ze sebe vychrlí Bones za jednu minutu. Perfektní výkon krásné Emily Deschanel doplněný charizmatickým Davidem Borenanzem. Mě, jako studentce zdravotnický školy, je tohle téma blízký, takže na tom ani žádný jiný chyby nehledám, stejně by to můj názor nezměnilo :) Hrozně moc jsem si zamilovala Hodginse a Angelu, oni dva jsou spolu tak sladký, jinak se to říct nedá, prostě jim to sluší :) Jako obvykle - titulky lepší než nepřesný a nekorektní dabing (ale musim uznat, že slovenská Temprance a spol. je výborná a jako vždy, slováci umí vybírat hlasy líp než natvrdlí češi...). Po takové řetí sérii se vytratil ten vtipný pohled, který vždycky házela Temprance na Bootha, když jeli v autě, takový to 'Čo ti šibe ?!' Velká škoda, protože i taková maličkost mě vždycky dobře rozesmála... TeĎ se dám i do čtení tuny knih od Kathy Reichs, a i když to má s Bones společou jen Temprance, vsadím se, že to bude stát za to. Dávám zasloužených 210%. Snad si dokáží Bones udržet kvalitu, se kterou začínali, i v osmé sérii, na kterou se už teď moc těším :)

• 27.8.2012  13:32
    Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

Starý pošetilý sukničkář Latterman je, vedle praštěného Conana a správné Ellen, jediný, na kerého talkshow se dá dívat. Vždycky ví, na co se ptát a kdy se na to ptát, a hlavně nemá zábrany v tom, co vypustí z pusy (Just the way I like it ;). Jeho otázky a komentáře bych přirovnala k větě 'Ve správný čas na správném místě'. *****

• 23.8.2012  15:54

Tak tohle jepro mě nejlepší spolupráce Tim Burton-JD-Bonham Carter. Musím souhlasit, že film byl celou dobu duchem někde mimo (to je jediný, co mi na tom opravdu vadí), ale na druhou stranu hudba se podle mě povedla. Jasný, JD sem tam zpívá a zbytek jen odříká tím jeho tajemným hrubým hlasem, což se ke Sweeneymu hodí, ale za to ho skvěle doplňují ostatní, hlavně Helena, jejíž hlas se k Johnnymu skvěle hodí. Hudba držela první polovinu filmu nad hladinou, kdy scénář pokulhával, v druhé polovině byla zas takový podkres ke krvavé podívané. Co mě opravdu překvapilo, byl Sascha Baron Cohen, kterého bych v takovémhle filmu vůbec nečekala, a on ještě k tomu zpívá (ale podal parádní výkon). Cynická Mrs. Lovett byla v podání Heleny nepřekonatelná a až do konce jsem jí věřila, že je 'ta dobrá' (co se to jen z ní pak vyklubalo…). Konec jako u Shakespeara - všichni umřou... Mimochodem - scéna se svatbou je k popukání :) 100%

• 23.8.2012  10:55
    Feťáci (1987)

Tak jsem si pro porovnání přečetla i knížku a můžu říct, že film je proti tomu zlatý důl. Horko těžko jsem si zvykala na nepřehledně napsanou knihu, jak jsem pozdějc zjistila - autorovu vůbec první, kde zajímavý a napínavý byl jen konec. Režisér si půjčil jen kostru předlohy, všechno okolo je úplně o něčem jinym. Ale rozhodně je film záživnější. Knížka je suchá, o ničem, film je zaměřenej na tři hlavní postavy. Uznávám, že sice taky občas pokulhává, ale celkově to diváka vtáhne do děje. A konec - ten jsem vbec nečekala takový, jaký je. 90%

• 19.8.2012  17:55

'Ty to nechápeš. My nejsme hodnej a zlej polda. Já jsem buzík a on je z New Yorku. A teď seš v průseru.' Dlouho jsem neviděla tak povedenej film. Parádní scénář, nenucený humor, který nechyběl ani při akci a neskutečně zamotaný případ, kterej drží diváka v napětí do samýho konce plus výbornej RDj = nezapomenutelná podívaná. 100%

• 12.8.2012  13:57
    50/50 (2011)

Tak proti tomuhle filmu nic nemám. Parádní hlášky namixovaný s napětím a humorem ve filmu, kde hlavní roli hraje chlap s rakovinou. Nejednou jsem tahala kapesník nebo se válela pod stolem smíchy. Odvaha natočit takovej film. Odvaha která stála za ten risk. 100%

• 7.8.2012  17:46

Tak to byl nářez. Snímek o tom, jak by se nemělo počít dítě - jen kvůli dárcovství pro nemocnou dceru, neboť vám to jednoho dne oplatí. A to teprv budete zírat. Celý film se neskutečně táhnul. A to nic ve zlém, jen když řekli, že Kate brzy umře, tak jsem myslela, že za chvíli uvidím běžet tiulky a ona teprv 50. minuta ?! Dějově napínavý a poutavý film, u kterého nejednou ukápne slza. Cameron Diaz v roli matky, která je příliš tvrdohlavá a zaslepená snahou vybojovat pro své dítě zdraví, nedokáže slyšet pravdu, že už se jí to nepovede - to je u ní novinka a já to jen vítám. Ohromující výkon Abigail, Cameron i Sofie, ale mužská část rodiny mi přišla taková ospalá, nudná... Prostě tohle byla ženská hra, chlapi se tam jen motali. Hudba bez debat skvělá. 90%

• 6.8.2012  18:27

Steven Spielberg to s mimozemšťany umí. Toma Cruise zrovna dvakrát nemusim, ale v tomhle filmu jsem mu uplně věřila, že je to Ray a ne Tom. Všichni hlavní hrdinové do toho dali všechno co mohli a když se k jejich výkonům přidá parádní sci-fi námět (včetně vypracované grafiky), dějově nabytý, napínavý a zajímavý scénář... Není co dodat. Jeden z mála filmů, na které se můžu dívat dokola a nikdy mě to neomrzí. * * * * *

• 6.8.2012  18:08

'Potřebuju loď.' 'To je tak šest tisíc. Na to nemáme.' 'Hele, udělal jsem co jste chtěli. To mám teď vzít Trafikanta na projížďku v gumový kachničce ?' :-DD Netradiční mafiánský film, ve kterém se jedná hlavně o zařazení 'nováčka' Donnieho do mafie. Takže žádná velká akce se nekonala. Ale v tomhle filmu to ani vůbec nevadilo. Když začala první pořádná střílečka, bylo už 3/4 filmu za mnou a já si sotva uvědomovala, že do tý doby to bylo jen o tlachání a tlachání. To asi i díky neskutečně oddanému mafiánovi Leftymu, který byl oddaný přítel (i když jsem celou dobu čekala, kdy se z něj vyklube hajzlík. Nedočkala jsem se:) a nedoceněný člen mafie, a skvělému výkonu Donnieho, jako Leftyho chráněnce, jsem nevyhledávala pořádnou akci. JD a Al Pacino odvedli skvělou práci. Celou dobu jsem se nemohla hnout od obrazovky a doslova jsem žrala každý jejich slovo. Smála jsem se i tomu, co asi nemělo působit vtipně, ale když se zažeru do skvělého filmu, tak to občas dělám... '(...) Benjamin Ruggiero, a.k.a Lefty, a.k.a Lefty bouchačka, a.k.a Lefty dvě bouchačky...' :-D

• 5.8.2012  14:29

A máme tu znova naší oblíbenou nenormální dvojici Simon Pegg a Nick Frost. Kdo mohl čekat špatnou komedii ? Oni dva umí spolu udělat z každýho filmu trhák. A o tomhle to platí dvojnásob. Nával vtipných hlášek a akce vás nenechá v klidu. Myslím, že titul mluví za vše.

• 3.8.2012  16:43
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Dřív mě to vůbec nebralo. Banda dospěláků, který se chovaj jako děti... Ale teď mi nevadí si odpoledne zapnout telku, abych se na nějakej ten díl koukla. Demence (s prominutím), nevyspělost a naivita herců dokáže dokromady vykouzlit opravdu parádní show. Podle mě rozhodně nejlepší sitcom vůbec. I když sitcom není zrovna můj šálek kávy. 90%

• 3.8.2012  16:25
    Thor (2011)

Jsem sklamaná i překvapená zároveň... Pod megafilmem se vznešeným názvem jako je 'Thor' jsem si představovala film plný bitev, kterých jsem se dočkala nakonec jen dvou (a to ještě tak blbě - na začátku a na konci), ale na druhou stranu jsem nečekala takovou dávku zábavy, až mi slzy tekly po tvářích. Aspoň to zastínilo chybějící akci. 85%

• 2.8.2012  19:10
    96 hodin (2008)

Papá se vydá hledat svoji unesenou dceru do Evropy. A to teprv začíná akce ! Parádní výkon Liama Neesona jen podtrhuje skvělé akční scény, které by nikdo nezahrál líp. Jen opravdu škoda toho konce, ten mohl být míň... Hollywoodskej... 95%

• 2.8.2012  18:55

Addamsovci se vrací s neméně zábavnou a hororovou podívanou, jako byla ta první. Tentokrát je ale rodinka o něco rozrostlejší. A jelikož ho jeho straší sourozenci mezi sebe nevezmou, pokračování ságy Addamsovcou je hlavně o té mladší generaci, plné bláznivých nápadů a nemizící dětské energii. To za to stojí. *****

• 2.8.2012  18:52

Tohle je prostě můj oblíbený druh zábavy - švihlá komedie, kterou musím brát s trochou nadsázky. The Addams Family/2, na to mi nikdo nesmí šáhnout. To je film se vším: skvělé herecké výkony, sranda až za hrob, sem tam trochu té morbidnosti a spoustu dalšího. 'Jak dlouho jsme spolu netančili ?' 'Ó Gomézi. Hodiny!' Přesně podle mýho gusta. Film, kerý mě nikdy neomrzí. 10/10

• 31.7.2012  14:29
    Pomáda (1978)

Co si budeme povídat. John Travolta a Olivia Newton-John v jejich najslavnějších a nezapomenutelných rolích. V Pomádě na stříbrném plátně. Nesmrtelný nadčasový příběh, který nikdy nezestárne. Filmu nechybí humor, 'letní lásky' a hlavně herecké výkony. Parádní písničky, které slyším hrát dodnes jsou jen třešničkou na dortu. Pro mě *****

• 1.7.2012  20:29
    Transplantační jednotka (TV seriál) (2009)

Po zkouknutí prvního dílu jsem zmatená. Nechyběla tomu akce, vtip ani zábava, ale bylo to na mě až moc naivní. Ale rozhodně si myslím, že nám tenhle seriál ukáže v dalších epizodách, jaké všechny možné nástrahy mohou čekat na transplantační jednotce. A na to jsem dost zvědavá, protože už v prvním díle se objevily takové, které by mě samotnou ani nenapadly. Na tenhle seriál jsem se začala koukat jen jako záchranu před večery strávenými bez Alexe O'Loughlina, a jeho Hawaiie 5-O po dokoukání 2. série, a mile mě to převapilo, tak snad to neztratí svojí energii. Zatím 80%, kdyžtak se vrátím a svoje hodnocení poupravím, vidíme :)

• 12.6.2012  13:54

No... Akce, které je tam požehnaně, je za *****, ale ta 'misteriózní část' mi tam nesedí. Tu bych vystřihla a nahradila něčím... Čímkoliv, jen aby tam nebyla. Dál ani nevim, co k tomu dodat. Typický napínavý akčňák s překvapivým koncem. Zajímavé, co všechno dokážou režiséři a scénáristi vymyslet, aby akční film byl ještě akčnější a krvavější, a přitom u toho nezabít ani jednoho hrdinu (uříznutá kůže na hlavě, rozseknutá ruka…)

• 1.6.2012  15:09

Nějak takhle jsem si představovala Undisputed II, ale dočkala jsem se až ve trojce. Tím líp, protože M. S. Jenkins odvedl perfektní výkon, možná i lepší než M. J. White. Každá akce byla promyšlenější a tvrdší než doposud. Uri Boyka byl konečně zkrocen. Choval se slušně a přátelsky. I když z týhle hry na slušňáka vynechal Jericha… Celkově byl film zajímavý a poutavý, ale nemohla jsem odtrhnout oči od Jenkinsnova úsměvu. Takovej odstín zářivě bílý ani nevim, že naše televize pojme. Zajímavý děj, napínavý od začátku do konce s naprosto nečekaným koncem. 95%

• 1.6.2012  14:43

Na to mi nikdo nesmí šáhnout, to je můj film :) Nadupaná komedie s Adamem Sandlerem v čele, a dalšími velkými jmény po boku, nemohla skončit jinak, než výhrou. Žádné zbytečné okecávání, tah rovnou na bránu, bez jakýchkoli zbytečných scén, u kterých by člověk jen usnul. Banda vězňů trénuje na zápas v americkém fotbalu proti bachařům - maximálně povedená část. Vtipné, energické, zajímavé.

• 29.5.2012  17:35
    Rango (2011)

Tak tohle jsem teda opravdu nečekala. Jediné, co mě přinutilo koukat se na animák byl hlas Timothy Olyphanta a zoufalost z toho, že už nemám na co koukat. Ale můžu říct, že to stálo za to. Viděla jsem jak dabing, tak titulky, a jako vždy - tit jsou mnohem, mnohem lepší. Pořád nechápu, proč Češi dávají hlavním postavám tak… dětské hlasy. U amíků jsem si poslechla mužný, sexy hlas Johnnyho Deppa, který byl mnohem lepší než dabing. I když v titulky neměli ten úžasnej začátek (Hačačíto na žídlíto, konzumento popcornéro, bumbíto limonádo :DD) Film bych rozdělila na dvě poloviny: 1. polovina - překvapivě vtipná, byly tam scény, které jsem si přehrávala pořád dokola a smála se jako malá. 2. polovina - míň zábavy, víc akce. To mi bylo proti srsti, protože jak se film krásně rozjel, tak mě začal pomalu, nudit. Ale rozhodně bych našla i světlé stránky téhle části ('Oh, it’s a full house', 'Wow ! Where is my Tic-Tacs ?! Oh, I found'em' :DD) I když dokoukat jsem to dokoukala, mělo to zajímavý děj, ale zase předvídatelný konec. Čekala jsem konec, který mě překvapí. Nedočkala jsem se. Nemůžu si pomoct, ale hudba mi připomíná hudbu z Pirátů z Karibiku... A celá natěšená, až se objeví The Spirit Of The West, jsem se ho nakonec dočkala jen asi na minutu a šest sekund. A to počítám i doby ticha, nebo když mluvil Rango, kdybych měla počítat, jak dlouho mluvil Tim, nad 20 sekund by se to nevyšplhalo. Na týhle komedii jsem se stala úplně závislá. Nekecam, viděla jsem to už asi pětkrát a vždycky se u toho nařácham jako dybych to vid+la poprvé. I když animáky pro děti nemusim, tohle mi jako podívaná pro děti rozhodně nepřišlo. Bylo tam hodně vtipů a scének, které by děti nepochopily. Titulková verze 95%, dabing 80%

• 27.5.2012  20:02
    Interview s masovým vrahem (TV film) (2008)

I když tady často čtu, že je Arthur jeden z nejznámějších masových vrahů vůbec, přiznám se, že jsem to jméno slyšela poprvé, když jsem asi před dvěma lety narazila náhodou na tento dokument v telce s mým bratrancem. Nebýt jeho, tak se na to ani nekoukám, ale jeho to zaujalo, a nic lepšího stejně nehráli, tak proč ne. A musím říct, že to ve mně zanechalo silný dojem. Já si obvykle věty, které zazní ve filmech nepamatuju, ale jeho příběh se mi vryl do hlavy hned napoprvé a to je co říct. Dokumenty jsou většinou o nudných věcech, ale tenhle je jeden z těch, které mě zaujali a od kterého jsem neodtrhla oči od začátku do konce. Ale opravdu by mě zajímalo, jak to bylo s těmi dětmi. To už se ale asi nikdy nikdo nedozví... Pozoruhodná a zároveň strhující spověď s mnoha překvapeními (aspoň pro mě)

• 21.5.2012  15:51
    Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

Filmy a seriály s Timothy Olyphantem by mohly být totální hovadiny, a jakože některý opravdu jsou, ale já je i přesto žeru. Justified je ale zrovna seriál, který opravdu stojí za to. Podle mě jeho nejlepší seriálové vystupování. Po tom, co mi, nevědomky, utekla první série na AXN jsem sledovala celou druhou sérii a maximálně to předčilo moje očekávání, která jsem měla po opakovaném sledování videí na YT. Samotné prostředí Harlan County je úžasné. K napínavému, usedlému a sheriffovskému charakteru seriálu se skvěle hodí. Už jen to dělá seriál aspoň na 50% dobrý. Pak jsou tady herci. TO: jak jinak - dokonalý a úžasný s rolí Raylana Givense na míru ušitou právě jemu. Charismatický sheriff se smyslem pro humor a dobrou muškou. Kdokoli se postaví Raylanovi, může pistoli vytáhnout, jak rychle chce, ale než stiskne spoušť, padá na zem mrtvý :) Moc se mi na jeho postavě líbí styl: Vidím a slyším jen to, co potřebuju. Zbytek jako bych neviděl a neslyšel. Jsem těžce nad věcí :) I když to nemám ráda, jsem odkázaná na TV přenos s českým dabingem, protože nikde mi to nejde stáhnout s titulkama. Ale dabing jsem si víc než zamilovala. Hlas Raylana jsem slyšela snad poprvé a perfektně mu sedí. Dlouho jsem si zvykala na to, že Waltona dabuje 'Haus', ale zvykla jsem si. Už mi ani nevadí, protože, stejně jako u Hugha, neznám nikoho lepšího pro zápornou, ale zároveň pro mě sympaticou, roli Boyda Crowdera, u kterého nikdy nevím, co si mám myslet. Kvůli promeškané l. sérii toho moc nevím o jeho vstahu s Raylanem, ale vždycky se musím smát, když jsou oni dva spolu. Benettovi jsou taková hlava všeho zlého, co se v Harlanu uděje. Mags je charismatická matka tří synů, ze kterých mi všichni kromě Dickieho, byli opravdu nesympatičtí. Opravdu mi leze na nervy Winona, která mi přijde, že někdy hraje hru s názvem: Jakou hovadinou dneska udělám, která by předčila tu poslední ? Divím se Raylanovi, jak to s ní může tak dlouho vydržet a zametat po ní pořád stopy. Ostatní členy úřadu šerifa ještě tolik neznám, ale všichni se zdají být jako správňáci :) A samotný seriál ? Ten je plný akce, napětí a hlavně humoru, který zastiňuje nedostatek romantických nebo život rozebírajících scén. Seriál, který jde na všechno přímo a nic zbytečně nenatahuje. I když mi trochu uniká pointa asi v každém dílu, jelikož je pro mě těžký, vidět film nebo seriál se složitým navazováním scén, protože si je nepospojuju dohromady a nedojde mi, že k sobě vůbec patří, nevadí mi na to koukat i když nemám tucha, o co jde. Nepředvídatelný, napínavý, vtipný a se skvělým obsazením má ode mě 100/100. Prostě seriál, který má u mě 100%|*****|dva palce nahoru a všechny možný znaky, kterými bych ukázala, že TOHLE je pro mě SERIÁL SERÁLŮ. Doufám, že čtvrtou sérií natáčení nekončí, to by byla veliká chyba :)

• 21.5.2012  15:17
    Podivní (2010)

Já jsem prostě posera. A i u takhle primitivních hororů bych strachy nejradši zalezla pod postel, kde by mě nikdo nenašel. Po prvním shlédnutí dojem tak na 70%, ale po druhém a třetím, které jsem stihla za jeden den, se mi to líbí o moc víc, protože jsem si spojila jednotlivé scény, které mi předtím nedávaly smysl. TO hrál, stejně jako v každé své 'Sheriffovské' roli, úžasně a každou spolupráci jeho a Joa Andersona mám moc ráda, a díky tomu doje stoupá a stoupá :) Oni se k sobě prostě hodí. 'Podivní' občané jsou něco jako zombie, ale přitom to zombie nejsou. To se mi líbí, takový nový druh vraždícíh maniaků. Pěkný nápad. 90% za další zatracenej konec 'Domysli si sám'

• 21.5.2012  15:02

Čekala jsem od toho trochu víc než se mi dostalo, ale jen trochu. Na tenhle film jsem se koukala jen a jedině kvůli Timu Olyphantovi. Ten (jako obyvkle) nezklamal. Ale zaujalo mě to. Bylo to napínavé až do konce, takže jsem se nenudila, což si cením, ale možná že to bylo až moc předvídatelné... Ráda jsem sledovala Diannu Agron, kterou jsem poprvé viděla v jiné roli než jako tu děsnou a namyšlenou Quinn Fabray. Příjemná změna :) Štvou mě ty konce a lá domysli si sám, za to bych vraždila. U mě má 90%

• 20.5.2012  15:23

Díky skrytému obdivu naší paní učitelky ze základky k Sineymu Poitierovi jsme se na tenhle film koukali dvakrát minimálně, ale nikdy jsme ho nedokoukali... Tak náhodou jsem si a něj vzpomněla až teď a musela jsem si ho pustit. Skoro jsem až zapomněla, jak je ten film úžasný. Můžete ho nazývat naivním, klidně, ale mě se ta naivita líbí a k tomuhle filmu perfektně sedí. Filmy mě obvykle nedojímají k slzám, to se stává jen výjimečně. Ale u konce tohoto filmu jsem bulela jako želva.

• 18.5.2012  19:38
    Avengers (2012)

Premiéru Avengers jsem nemohla zmeškat. Celý týden jsem se na ni těšila, a musím říct, že mě to velmi mile překvapilo. Ani jsem vlastně nevěděla, co od toho mám čekat. Film jsem chtěla vidět hlavně kvůli Iron Manovi, a Robertu Downey Jr., samozřejmě :) Podle mě byla skoro každá vtipná scénka založená na lhostejnosti Tonyho Starka. Ale i přesto, nebo právě proto, se mi to tolik líbilo. Tony prostě válel, jako vždy :) Bylo to vtipné, chytlavé a hlavně napínavé od začátku do konce. Takhle si představuju pořádnej akční trhák, přesně podle mých představ. Každá akční scéna, při které mi lítaly kusy budov a i samotní Avengers až k obličeji mě zařezala do sedačky, což se mi dlouho nestalo. A i když už tomu tak není, po čtyřech dnech promítání v kině byli Avengers na 12. pozici mezi nejlepšími filmy, tak to o něčem vypovídá :) 1000000%

• 16.5.2012  15:30
    Kick-Ass (2010)

Takový malý důkaz toho, že vtipné a praštěné teen komedie, na které se dá koukat i podruhé a potřetí ještě existují :) Čekala jsem, že to bude blbost, s trapnýma hláškama, okopírovanejma z jiných komedií, kterou po chvíli vypnu, ale nestalo se. Kick Ass mě naprosto uchvátil. Vtipnýma hláškama se to jen hemžilo a já se nemohla přestat smát :) Christopher Mintz-Plasse je můj oblíbený komediální herec, u kterého se musím smát už jen když ho vidím. 'Nářezi !' 'Zuřivče !' 'Oh, kurva piča to fakt bolí !' :-D

<< předchozí 1 2 3 4