Pařba v Jersey Shore (2009) (pořad) odpad!

Jersey Shore je jen další výplod někoho opravdu znuděného... Nevidím důvod, proč bych s tímhle seriálem, plným bezmozkových, puberťácky se chovajících dětí, měla zahazovat jedinou minutu života. Když jsem tuhle hloupost jednou udělala, abych se koukla, o čem to vlastně je, měla jsem sto chutí jít a každému tam pár vlepit, aby se vzpamatovali... To, že jsou v nějaké přitroublé realityshow neznamená, že se můžou chovat jako králové světa. Ztráta času !

Podivní (2010)

Já jsem prostě posera. A i u takhle primitivních hororů bych strachy nejradši zalezla pod postel, kde by mě nikdo nenašel. Po prvním shlédnutí dojem tak na 70%, ale po druhém a třetím, které jsem stihla za jeden den, se mi to líbí o moc víc, protože jsem si spojila jednotlivé scény, které mi předtím nedávaly smysl. TO hrál, stejně jako v každé své 'Sheriffovské' roli, úžasně a každou spolupráci jeho a Joa Andersona mám moc ráda, a díky tomu doje stoupá a stoupá :) Oni se k sobě prostě hodí. 'Podivní' občané jsou něco jako zombie, ale přitom to zombie nejsou. To se mi líbí, takový nový druh vraždícíh maniaků. Pěkný nápad. 90% za další zatracenej konec 'Domysli si sám'

Pod povrchem (2012) (seriál) odpad!

Oni se snad všichni zbláznili... S příchodem září začínaj na každym kanálu (Prima, Nova, JOJ, Markíza) dávat nejakou novou českou nebo slovenskou telenovelu. To je jako zlý sen. Snad to nebude nekonečný jako Panelák... Už tak stačí, že není po večerech na co koukat.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Nemastná neslaná komedie určená spíš pro děti, aby se jim rozvinula představivost. Tentokrát tomu nepomohl ani Adam Sandler. Káždé večerní vyprávění hned předem řeklo, co se stane další den, takže nebylo nic, co by mohlo překvapit. I proto scény, které by jinak byly vtipné působily lacině a vtipu tam pak zbyla hrstka. Škoda... 50%

Pohřešovaný (2012) (seriál)

na tenhle seriál se koukám jen tehdy, když opravdu nic lepšího v bedně nenajdu. Asi jediný důvod, proč se na to koukám je krásná herečka Ashley Judd, která podává vždy excelentní výkon. Podle mě. Akce je tam plno, ale jak rychle nějaká akce začne, tak rychle i skončí. Doufala jsem, že to nebude stejné jako seriál Život je změna, kde se pořád dokola hádali a debatovali o minulosti. V prvních dílech tomu tak bylo, ale po znovuobjevení manžela Beccy se to rozjelo. Začali se objevovat nové a nové zvraty v minulosti a to mě nebaví už jen kvůli tomu, že bych to musela vidět aspoň dvakrát, abych si to dala dohromady a abych vůbec věděla, o čem seriál je. Proto mě po asi 4. dílu omrzelo koukat na to a teď si tím jen zkracuju čas před vysíláním mých opravdu oblíbených seriálů. Závěr: Začátek mě uchvátil, od poloviny to jelo z kopce. *** je podle mě tak akorát. Škoda, mohl to být dobrý seroš...

Pomáda (1978)

Co si budeme povídat. John Travolta a Olivia Newton-John v jejich najslavnějších a nezapomenutelných rolích. V Pomádě na stříbrném plátně. Nesmrtelný nadčasový příběh, který nikdy nezestárne. Filmu nechybí humor, 'letní lásky' a hlavně herecké výkony. Parádní písničky, které slyším hrát dodnes jsou jen třešničkou na dortu. Pro mě *****

Poslední výkřik (2012) odpad!

Škoda řeči. Krimi ? Možná. Ale horor ani omylem. Bála jsem se jen jedinýho - že nakonec nezabijou Bartošovou. Kdyby dali do HR aspoň nekoho lepšího, tak beru, ale tohle...I s tim Šmajdou to byl trochu přehmat.

Probudím se včera (2012)

Už kvůli tomu, že je to český film, ke kterým nemám pěkný vztah nebo kvůli tomu, že tam hraje Mádl, ke kterému mám vztah ještě horší, bych chtěla dát maximálně 1*.. Ale nemůžu. Nejdřív jsem měla v plánu celej film v kině prospat, ale začátek mě zaujal a tak jsem to musela dokoukat. Souhlasím s Rogue - trapná reklama na Orbit a Big Shock, ale když to pominu, tak to bylo vcelku zábavný, až mě to překvapilo. 'Počkej chvíli... Z dálky vypadáš jako kretén... A z blízka je to pravda.' :DD Hlášky neměly chybu, ale to bylo asi jediný, co se mi na tom líbilo.. Chvílema mi to přišlo nereálný a Mádlův hlas se občas dal jen těžko překousnout. Podruhý bych se na to asi nepodívala... ;)

Profil zločinu (2009) (seriál)

Myslela jsem si, jaký to bude další otravný krimi seriál, a v podstatě jsem nebyla daleko od pravdy. Lezou mi na nervy ty typické francouzské obličeje. Kdybych měla brát jen tu kriminální část, tak OK, ale zbytek to dost kazí. **

Proroctví (2009)

Na mě to bylo až moc mysteriózní. Když už byla celá planeta zničená, myslela jsem si, že už bude konec, ale ono ne, ona ještě se tam musela vložit uplně zbytečná a otravná scéna, jak se dvě malé děti vrátili na matičku Zem, skoro jako Adam a Eva, která byla úplně nová a krásnější než ta předtím, s mylným dojmem, že tihle dva malí špunti dokážou znovu obnovit svět do podoby, v jaké býval před jeho koncem. Jak dobře první polovina filmu začala, tak zle skončila. Ale musím ocenit vizuální efekty a herecké výkony, které filmu rozhodně pomohly. 6/10