Thor (2011)

Jsem sklamaná i překvapená zároveň... Pod megafilmem se vznešeným názvem jako je 'Thor' jsem si představovala film plný bitev, kterých jsem se dočkala nakonec jen dvou (a to ještě tak blbě - na začátku a na konci), ale na druhou stranu jsem nečekala takovou dávku zábavy, až mi slzy tekly po tvářích. Aspoň to zastínilo chybějící akci. 85%

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

A já si myslela, že telenovely byly 'in', když mě bylo šest a koukala jsem se na Sladkou Valentýnu... Vidim, že si nikdo nedá říct a tyhle sprostosti natáčí dodnes. Ale vlastně proč ne, najde se ještě hodně důchodců, kteří nemají co dělat a se vší vášní to sledují, ale tam já mam ještě daleko.

Transplantační jednotka (2009) (seriál)

Po zkouknutí prvního dílu jsem zmatená. Nechyběla tomu akce, vtip ani zábava, ale bylo to na mě až moc naivní. Ale rozhodně si myslím, že nám tenhle seriál ukáže v dalších epizodách, jaké všechny možné nástrahy mohou čekat na transplantační jednotce. A na to jsem dost zvědavá, protože už v prvním díle se objevily takové, které by mě samotnou ani nenapadly. Na tenhle seriál jsem se začala koukat jen jako záchranu před večery strávenými bez Alexe O'Loughlina, a jeho Hawaiie 5-O po dokoukání 2. série, a mile mě to převapilo, tak snad to neztratí svojí energii. Zatím 80%, kdyžtak se vrátím a svoje hodnocení poupravím, vidíme :)

Trestná lavice (2005)

Na to mi nikdo nesmí šáhnout, to je můj film :) Nadupaná komedie s Adamem Sandlerem v čele, a dalšími velkými jmény po boku, nemohla skončit jinak, než výhrou. Žádné zbytečné okecávání, tah rovnou na bránu, bez jakýchkoli zbytečných scén, u kterých by člověk jen usnul. Banda vězňů trénuje na zápas v americkém fotbalu proti bachařům - maximálně povedená část. Vtipné, energické, zajímavé.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Mmmm... Mmm... Je to těžký... Když vynechám žánry drama a fantasy, zbyde mi horor, který mám moc ráda. Ale to drama a fantasy tam prostě je a kazí celý dojem seriálu... A stejně jako u Vampire Diaries musím říct, že upíři 21. století, kterí se snaží jen zblbnout trhlé puberťačky, mě vůbec nelákají. Jsou to jen nagelovaní chlapi s dvacítkou na krku, kteří vypadají na 15... Proto jsem moc ráda za Dark Shadows, nechtěla bych, aby moje děti měly zkreslenou představu o upírech. Tohle prostě upíři nejsou a basta. Dokázala bych si TB představit jako celovečerní film, na který bych se možná -i přes všechen odpor- koukla.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Twilight mě nijak neláká. Nikdy jsem neviděla jediný díl. A podobně je to i s Upírskými deníky. 'Upíři' dnešní doby mě prostě nelákají. Jestli má někdo představu o upírech jako je Taylor Lautner bez trička nabo Ian Somerhalder s tím jeho přiblblým úsměvem, budiž, já mám radši upíry na způsob Johnnyho Deppa alis Barnabase Collinse (Dark Shadows). Dvě hvězdičky patří Paulu Wesleymu, který mi jako jediný padl do oka, a kvůli kterém to přepínám na tenhle seriál pro puberťáky, pro zkrácení nudy, když jsou reklamy při mé pravidelné víkendové dopolední dávce Glee...

Určitě, možná (2008)

'Tati ? Nechápu, žes kouřil. A pil. A byl taková děvka.' Milý překvapení. Dlouho jsem neviděla romantickou komedii, která by nebyla zakonzervovaná. Zábavná romantickou komedie ve stylu pohádka na dobrou noc. Skvělé herecké obsazení. Chvílema trochu pokulhával scénář. Proto je pro mě těžký to pořádně ohodnotit. Sice jsem se chvílema nudila, ale celkový dojem byl mnohem lepší než u typických romantických fimech... Abigail to tam mile oživila - malá, ale chytrá slečna, která musí všechno vědět a vždycky mít poslední slovo. Co se týče politiky - kdyby tam nebyla, byla by to jen další nudná Hollywoodská romantická komedie s tím typickým scénářem. Aspoň to tentokrát bylo i trochu o něčem jiném. * * * *

Válka světů (2005)

Steven Spielberg to s mimozemšťany umí. Toma Cruise zrovna dvakrát nemusim, ale v tomhle filmu jsem mu uplně věřila, že je to Ray a ne Tom. Všichni hlavní hrdinové do toho dali všechno co mohli a když se k jejich výkonům přidá parádní sci-fi námět (včetně vypracované grafiky), dějově nabytý, napínavý a zajímavý scénář... Není co dodat. Jeden z mála filmů, na které se můžu dívat dokola a nikdy mě to neomrzí. * * * * *

Vánoční zásilka (2010)

Průměrná, typicky amícká romantická komedie, kterou povznáší jen obsazení AJ Buckleyho. Co se mi opravdu nelíbilo byl konec. Ještě nikdy jsem snad neviděla tak strašně přehnanej konec. Slabý průměr. 40%

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Hodnocení se zdržím. Pořad jako celek je možná na *. Ale ty domy... To se jim musí nechat. Když bych se měla koukat jen na konec, kdy si rodinka prohlíží fungl novej bejvák, hned bych s nima měnila. I když pár věcí mi nesedí. Třeba když udělaj pokojíček pro sedmiletýho kluka podle filmu Cars, co bude chudák dělat, až mu bude sedmnáct a on bude pořád spát v tý 'Cars' postýlce ? Nebo já osobně bych se bála spát pod střechou, která byla postavená ani ne za týden. Podle mě to nemůže bejt pořádně odvedená práce, když jsou pod takovým tlakem. Za tuhle část bych dala *** a půl. Jedinej důvod pro sledování je snad Ed, to je kus chlapa .)