Komisař Rex (1994) (seriál)

Obecně nemám ráda německé/rakouské seriály. Všechny mi přijdou o tom samém. Spolu s dalšími a dalšími představiteli hlavní role měl tenhle seriál stále nižší a nižší úroveň, až nakonec nebyl vůbec o ničem. Ale i tak Rexovi dávám z nostalgie, kdy jsem jeho akrobatické a policejní kousky sledovala jako desetiletá, dvě hvězdičky.

Z pekla štěstí (1999)

V porovnání s kouzelnou Princeznou ze mlejna je Z pekla štěstí jen slabým odvarem toho, co Troška umí. Víc než jednou tuhle pohádku vidět nemusím. Pro děti to je ale ucházející.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Navzdory všeobecnému mínění - tahle pohádka nikdy nepatřila mezi mé oblíbené. Naopak, pravidelně přepínám kanál, když ji v televizi dávají. A to vlastně ani sama nevím proč. Zkrátka mi nikdy nepadla do noty a věčně křičící a fňukající Kuklová coby princezna mě vyloženě rozčilovala.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nikdy jsem nepochopila vysokou oblibu tohoto seriálu. Mě si za celé ty roky, co se vysílá, nezískal. Ani jako malou, ani v 15 a tuhle zakořeněnou averzi jsem nebyla schopná překonat ani teď.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Trpaslíka mi znechutil přítel, když si ho pouštěl každou noc místo Večerníčka k usínání. Když vás pak pokaždé vzbudí ta úvodní znělka a vy kvůli tomu nemůžete spát, těžko si to oblíbíte. Ale musím přiznat, že i já se občas u některých scén vážně zasmála. Nic výjimečného na tom ale nevidím.

Ďábel v těle (2012)

Podobné filmy mám ráda, ale když se v nich něco děje. Tady se člověk, vzhledem k více než otevřenému konci, nedozvěděl vlastně vůbec nic...

Svítání (2009)

Nebylo to špatné, ale na zadek jsem si z toho taky nesedla. Svítání podle mě nepřináší nic nového a jen se tak zařazuje na seznam filmů s upíří tématikou, na které si za čas skoro nikdo nevzpomene. Škoda, protože našlápnuto na to film rozhodně měl. Takhle je z toho takové povedenější "béčko".

Zelený sršeň (2011)

Ze Zeleného sršně nějak nemám dobrý pocit. Jediné, co mě skutečně bavilo, byla postava Jay Choua. Občas jsem se zasmála, ale celkový dojem je nic moc. Nesourodé, mezi pasážemi byly zbytečné skoky, chaotické, přeplácané...