Bažináč - Worlds Apart (2019) (epizoda)

Ten moment keď viem že si môžem v kľude odskočiť a nič nezmeskam

In nomine Patris (2004) (TV film)

Film by som dal pozrieť každému prašivému pohrobkovi komunizmu a každému uboziakovi ktorý ich dnes ešte volí

Star Wars: Vize - Série 2 (2023) (série)

Druhá séria určite lepšia ako tá prvá, len tak ďalej, už teraz sa teším na nové sw minútky

Star Wars: Vize - Aau a její píseň (2023) (epizoda)

Náhodou veľmi pekný diel, príbeh o prebudení nového Jedi, prevedenie výborné, ale tí maňáskovia už boli trošku dosť odveci 😁

Ostrov pobřežních vlků - Jaro (2022) (epizoda)

Myslím že najväčšou slabinou bol rozprávač, ktorý sa dosť hajpoval, ako všetkému rozumie, niekedy by bolo lepšie keby je ticho. Ináč kamera a všetky tie vrstvy života a jeho krásneho kolobehu boli aj za plný počet. Vancouver for the win

Černé zrcadlo - Beyond the Sea (2023) (epizoda)

Takmer dokonale dva svety, aj keď z iného sociálneho prostredia. A potom prídu Dvaja muži a jedno telo. Samozrejme, že to bol zlý nápad hneď od začiatku , s rôznymi možnými koncami, ale ani jedným šťastným... škoda, že chýbalo docela doladiť ten setting. Viac by sa hodila budúcnosť, než zbytočný 1969 s akousi paralelou na mansona.

Černé zrcadlo - Loch Henry (2023) (epizoda)

Blair Witch project v novom šate. Predvídateľný, ale stále zaujímavý. Napríklad ako sa opakuje história - spôsob úmrtia ostáva náhodný v rodine

Valerian a město tisíce planet (2017)

Vizuál výborný, prestrelky, rasy, skvelý lore. Žiaľ zbytočné a klišé dialógy, ktoré sú častokrát len šablónovité ako samotné postavy.