• Fantasy

Enderova hra (2013)

Já se asi dobrého nového sci-fi filmu nedočkám :/. Na tento film jsem koukal především kvůli Harrisonu Fordovi, ale nakonec sem si jej ani neměl příležitost užít :(. Nesympatický mi byl hlavně hlavní hrdina, který dle mého akční být nemohl ani kdyby chtěl ještě více. Kladné stránky film? Úžasné efekty a pojetí budoucna, skvělá hudba a kamera, to mě opravdu uchvátilo :)

Benga v záloze (2010)

Will Ferrel a Mark Wahlberg, oba moji oblíbení herci a v tomto snímku se mi kombinace velice líbila. Will Ferrel jako trouba s pasáckou minulostí neměl chybu. Mě osobně tento styl humoru opravdu vyhovuje. :)

Já, Frankenstein (2014)

Abych řekl pravdu, k filmu jsem přistupoval s tím, že jsem si pročetl komentáře zde. Nečekal jsem od filmu vůbec nic, naopak jsem čekal, že jen konstatuju, že je to kravina. Jenže mě to mile překvapilo! Aaron Eckhart v roli anti-hrdiny mě opravdu bavil (nejspíš tím je předevšim ovlivněno mé hodnocení) pár bojů mě sice zklamalo, ale co se dá dělat. Doufal jsrm, že tam bude o Adamově původu více a né jen to, že je z osmi různých těl. No, co dodat. Nečekejte od snímku nic a pobaví :)

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Čas od času, v rozmezích pár let je super pustit si trilogii Pána prstenů.Všechny díly jsou skvělé, ale návrat krále je pro mě nejlepší. Tím jak díly na sebe navazují, není v těch dvou téměř žádný konec. Za to v posledním díle je aspoň pro mě nejdojemnější závěr filmu, který jsem kdy viděl. Po předchozích dílech totiž (pokud jste milovníkem těchto filmů) se vžijete do těch postav a najednou po těch dlouhých hodinách jsou u konce a rozdělí se.Opravdu super :)

Inkoustové srdce (2008)

Pokud na film koukáte s očekáváním pěkné, rodinné fantasy odreagovačky tak budete spokojeni. I když upřímně jsem byl zklamán výkonem co předvedl Brendan Fraser. Příjemně překvapil Paul Bettany. :)

Trucky na ledě (2007) (pořad)

Pro někoho kdo není fanouškem kamionů a adrenalinu v podobě praskajícího ledu bude tento dokument nezajímavý, ovšem mě jakožto typického fanouška tohoto povolání tento pořad baví. Respekt těm řidičům co riskují své životy, aby vydělaly dost peněz pro své rodiny.:)

Profesor v ringu (2012)

Jako fanoušek Kevina Jamese jsem se na tenhle snímek těšil.Nemohu říct, že by mě nějak zklamal, to opravdu ne.Skvělá rodinná komedie, u které jsem se dost pobavil.Bylo vidět, že Kevin James na sobě i trochu zamakal a prospělo mu to v tomhle filmu jen září!:)

Nespoutaný Django (2012)

Čekal jsem, že Quentin Tarantino udělá skvělý film, ale že až takhle to vůbec.Christoph Waltz a Jamie Foxx naprosto skvělé herecké výkony, opravdu jsem si těch 165 minut skvěle užil.

500 dní se Summer (2009)

Tenhle romantický snímek mě opravdu dostal.Velice výborné zpracování vztahu, kdy mě ze začátku mátlo různé přeskakování mezi dny, ale když se v tom člověk zorientuje, uvidí že je to velice povedený kousek :)