• Fantasy

10 000 př. n. l. (2008)

Nikdy nepochopím takovéhle malé hodnocení...Nádherně zpracované, Emmerich se zase jednou vyšvihl.

Camp Rock (2008) (TV film)

Disney Channel, no....

Netvor (2011)

Jedno z nejhorších zpracování knihy, které jsem kdy viděl...Technicky nic nového, akorát nová verze Krásky a zvíře. Dvě hvězdičky za Alexe Pettyfera a Vanessu, kterou mimochodem zrovna nemusím.. 28.3.2013 - Zvyšuju na tři hvězdičky, nakonec jsem ten potenciál objevil.

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

Nejlepší Popelka, která kdy vznikla (ehm, samozřejmě že Moderní Popelka) a nestydím se za tak vysoké hodnocení. Chvílema se mi chtělo brečet, chvílema jsem se nezastavitelně smál a tak pořád dokola. Přidávám hvězdičku za Lucy Hale, která je jedna z nejhezčích dětských hereček pod sluncem.

A zase jedna Popelka (2008)

Dvě hvězdičky za Selenu Gomez, jinak nejtrapnější Moderní Popelka, která kdy vznikla.

Resident Evil: Zánik (2007)

A naopak, trojku považuju za vůbec nejlepší díl série. Výměna režiséra jenom prospěla (nic proti Andersonovi, cením si ho), ale myslím, že to co dokázal Mulcahy, by už Anderson nedokázal (viz Afterlife a zatím poslední díl, Odveta). Řekl bych, že trojka má nejvíc akce, hlášek, zombíků a děje. A scénář byl zde perfektní. Milla Jovovich jako vždy nádherná, říkám, ta bude nádherná i v padesáti.

Resident Evil (2002)

Hned po Underworldu je to moje srdcovka další z mých nejoblíbenějších sérií. Na Resident Evil jsem přišel někdy v osmi letech, ale už si nevzpomenu jak. Snad mi to někdo pouštěl nebo tak. No, to je jedno. Nechápu, jak se tento film nemůže někomu nelíbit. Má to originální zápletku (zombie, t-virus a tak) a má to dokonalou Millu Jovovich, co více si přát? Musím uznat, že Milla je i po těch letech hrozně hezká. O akci zde není nouze. Jo, nezmínil jsem se, také obrovské plusko patří Michelle Rodriguez, která je více než náherná!!! Tenhle film mohu doporučit milovníkům zombíkům a sci-fi, bude se vám to líbit.

Noční můra v Elm Street (2010)

Předem dovolte, abych něco řekl... Noční můra v Elm Street 2010 je film, u kterého pochopim to největší, ale i to nejmenší hodnocení. Chápu, je to remake a někteří s tím prostě spokojení nejsou. Ale já jo, jak už je zvykem. Noční můra v Elm Street, ať už nová nebo stará, je moje srdeční záležitost a já jsem s remakem více než spokojený. Hlavně jsem spokojený s Freddym, který konečně vypadá jako spálenej chlap. No promiňte, ale komu se zdál starej Freddy spálenej? Mě teda ne. To teprve Jackie je spálenej. A konečně jsme se dozvěděli to, proč ho upálili. Ve starym díle to bylo nějak nesouvislý. Přidávám také hvězdičku za Connie Britton a Rooney Maru, která zahrála Nancy\ více, než skvěle. Lekačky tu sice nejsou, až na jednu docela drsnou, konec nebyl také úplně nejhorší, probodnutý oči byly super. Jsem zvědavý na dvojku, která jak doufám, se zruší. Nic proti, ale já dvojku nechci. Jsem sice do NOES zapálenej, ale dvojka to jenom zkazí. Doufám, že taky nechtěj udělat děvět dílů.

Freddy versus Jason (2003)

Je zajímavé vidět dvě postavy z nejděsivějších hororových kultů, jakými jsou Freddy Krueger a Jason Vorhees. Pro mě jsou oba srdcovkou a vidět je v jednom dílů, panečku. Nejdříve jsem se bál se na to podívat, protože "Freddy a Jason v jednom? To nemůže nikdy vyjít." Ale vyšlo to a je to super. Takhle, rozhodně to není odapd. Tsse. Proč by taky měl být? Vždyť je to Jason a Freddy, guys ;))