• Krátkometrážní

Panenka z pekla (2014) (TV film)

Absolutní propadák. Proč? Protože pokud je tohle horor či thriller, měla by být alespoň nějaká atmosfera a zajímavý děj. Rád bych dal alespoň dvě hvězdičky, ale to už dávám podprůměrným hororům, které mají alespoň nějaké hororové scény a atmosféru, když už ne žádné zajímavé záběry. Zde žádná atmosféra, absolutně nefungujicí lekaci scény, žádná strašidelná atmosféra prostě spíš vtipné záběry. Prostě tento film vůbec nepůsobí jako horor. Za tento "horor" tedy jen *

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Herecké výkony mohou zkazit vše, co se vlasně dá, ať už se jedná o dobrý děj či muzikálové zpěvy a písně, herecké výkony v tomto filmu a jejich předchozích dílech jsou nesnesitelně otřesné a umělé, zastoupení a výběr herců tedy opravdu z dětí, nikoliv zkušených a přirozených herců neobdařených talentem...

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Žádný děj, absolutně otřesné, ale otřesné herecké výkony - tak nepřirozené, vlezlé a umělé, jsem ještě snad neviděl. Výběr herců opravdu otřesný a tento film nadchne jen děti. Hudba se zpěvem by šla, je to přeci muziál, ale jestli se dá říci, že hlavní postavy jsou herecky nadané, to tedy absolutně ne. Jsou roztomilé, to je vše - herecky založeno je směšné, když to porovnám třeba s nejznámějšími světovými herci a herečkami, které jsou na úrovni. Jedna hvězdička je ještě hodně!

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Písničky a zpěvy by i šly, ty jsou velku hodně dobré. Děj by byl skvělý, kdyby byli vybrání alespoň zčásti talentovaní herci. Herecké výkony na bodu mrazu - nepřirozené, až vlezlé či takové nucené... Tento film nadchne opravdu jen puberťácké holky :) Chyba chyba výběru herců!

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Typická vánoční pohádka, která nikdy neomrzí. Skvělá česká herečka, Libuše Šafránková, ztvárnila krásné milé děvče se skvělými dalšími hereckými výkony ostatních českých, ale i německých herců. Trochu mě znepokojuje, že i přesto, že bylo použito několik postav jako německých herců a něměckého prostředí, kde se natáčelo, si Němci tuto pohádku přivlastňují a vydávají za jejich. To už je věc druhá, ovšem já si trvám na tom, že se povedla krásná, nikdy neomrzující česká pohádka na Vánoční svátky :-)

Láska nebeská (2003)

Musím říci, že opravdu bych dal běžně filmu asi 3 hvězdičky, ovšem v tomto filmu je tak úžasná atmosféra, která nedostatky ve filmu přebije, jak zde již několik lidí psalo... Co se týče scén, líbí se mi, že se odehrává mezi několika páry a mezi několika lidmi, a tak se odděluje děj několika scénami na různých místech. Dobrý film na relax hlavně přes vánoční svátky.

V jako Vendeta (2005)

Myslím si, že mohu tento film nazvat perfektním. To, že tento film ukazuje světu celkovou nenávist vůči společnosti, zobrazuje opravdové dění ve světě, avšak trochu jiným způsobem, avšak hodně podobně dnešní situaci. Děj se odehrává v budoucnosti a myslím si, že tento film otevře člověku oči o dnešním světě. Ovšem jak říkám, ve filmu dnešní svět trochu jinak... I když je film poměrně obtížné pochopit poprvé, co jste jej viděli, někdy i podruhé, potřetí..., vždy vás nadchne a je to film, při kterém se ani nelze nudit. Je zde vyobrazeno plno emocí v podobě strachu, nenávisti, pomsty, ale i romantiky. Nechybí akční scény, napětí a mnoho dalších, zkrátka tento film si myslím, bude bavit každého, bez ohledu na to, zda málo či hodně - bavit vás bude jakkoliv. Doporučuji v mnoha ohledech! Super film a možná i změním hodnocení na *****! Zatím dávám **** :)

Forrest Gump (1994)

Film, který si zaslouží opravdu 5 hvězdiček. Proč? Tento film nemá být ani tak zábavný, ale uvědomující se. Byl natočen za nějakým záměrem a účel byl splněn. Herecký výkon Toma Hankse je v tomto filmu úchvatný, myšlenka filmu velice dobrá. Také se mi líbí, že film je natočen v tehdejší době... Nechybí plno emotivních scén, a to ať smutku, lásky či strachu.

Vetřelec (1979)

Na jistou dobu natočení filmu skvělý film. I když je film ve stylu sci-fi, ani vám to neoblíbencům sci-fi vadit nebude. Film je v tomto směru velice skvěle natočen, a to jak hereckými výkony nebo hlavně skvělou doprovodnou hudbou a dějem. Je obtížné, na "oném místě" vytvořit skvělý a nenudný děj, což se povedlo. Záběry a kamera v tomto směru určitě nezklamala...

Ďábel nosí Pradu (2006)

Některé lidi možná nazaujme, mě zaujal. Ať už herecké výkony a grymasy herečky Meryl Streep v doprovodu známé herečky Anne Hathaway, či mnoho známějších herců. Tento film měl alespoň důvod se natočit, a to skrze pravdivý příběh neskutečně nepříjemné šéfky časopisu. Film je vtipný, poučný, a baví. Neříkám, že to je vyloženě nějaká pětihvězdičková pecka, ovšem tento film je opravdu podán tak skvělým způsobem, že baví i po několikátém zhlédnutí. Nechybí humor, akce, v doprovodu hudby. Záběry ze života, zklamání, láska a mnoho dalších. Pro mě ****