danco123

okres Trnava
študent

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 4.2.2014  16:12
    Předčasné vydání (TV seriál) (1996)

V detstve som nemohol vynechať ani jednu časť, ako som tento seriál "žral". Nápadité, originálne a v niektorých častiach aj napínavé. Hlavne vidina ľahkého spôsobu získania balíku peňazí, hlavne í v podaní Chucka.

• 3.2.2014  23:45
    Zlatá horečka - Aljaška (TV pořad) (2010)

V poslednej dobe, sledujem dosť často Discovery a týchto borcov si nikdy nemôžem nechať ujsť. Dosť náučné a hlavne chytľavé.

• 3.2.2014  23:36

Prečo nie? Aj takéto príbehy prináša život. Podľa mňa, podarená komédia s trochou žargónu a vtipným príbehom. Mňa osobne, tieto teen-komédie z predošlých desiatok rokov bavia. Dávam 50%.

• 3.2.2014  23:29

Začiatok bohatý na vtipné scény, ale postupne to šlo dole vodou. Pri konci až fádne. Musím, ale vyzdvihnúť scénu, v ktorej bola paródia na Inception, pretože tá ma ako jediná vedela rozosmiať. Tvorcovia spravili chybu, že Charliemu nenechali viac priestoru vo filme, pretože to by túto časť SM určite oživilo. Možno sa báli, že by sa film predražil, kvôli jeho honoráru dvojnásobne *haha* Ale Dávam 30%.

• 3.2.2014  23:07
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Človek keď sa na to pozerá, tak jedine s otvorenou hubou, s kýblom pri nohách a vytočeným číslom 155. No hnus, skoro ma porazilo. Nie je hodné ani 0%

• 3.2.2014  00:36
    Rivalové (2013)

Tak ani náhodou by som si netrúfol povedať, že takýto typ filmu ma raz bude baviť, až do záverečných titulkov. Doteraz som až tak nepoznal týchto hercov, ale určite si ich predošlé filmy poriadne preštudujem a zhliadnem. Hans Zimmer, ako vždy nesklamal. Je to proste majster v svojom obore. Ron Horward, to už je trošku iná kapitola. Dovolím si napísať, že toto je asi jeho životné dielo. Tým ho nechcem zatracovať, ale už asi ťažko niečim tak dobrým, príde na "filmový trh". Dokázal, že nie len historicko-mysteriózne filmy, ale aj životopisné drámy vie režírovať a práve to ho môže priviesť do holywoodského výslnia. Myslím, že takéto filmy majú skutočne niečo do seba, pretože ak sa stretne herecká genialita s kvalitným príbehom a skvelým režisérom, tak rozhodne to prúser nebude. Dávam 80 %.

• 3.2.2014  00:12

Hmmm no čo už. V poslednej dobe už ani kvalitné herecké obsadenie, nezaručuje očakávanú kvalitu filmu. Začiatok filmu zaujímavý, prostredie tiež, ale postupne mi dej pripomínal stereotypné hranie sa mačky s klbkom.Koniec ani radšej nekomentujem. Asi mali len predsa zostať, títo dvaja filmový borci pri komédiách, v ktorých ako vždy, nikdy nesklamú. Dávam 30%.

• 2.2.2014  23:04
    Constantine (2005)

Tak tento Antikristov film, mi asi proste len nesadol. Podľa môjho vkusu až moc predimenzovaný. Obsadenie fajn aj herecké výkony hlavných postáv, ale ten scenár nebol podľa môjho vkusu. Po prečítaní obsahu, pred pozretím filmu som bol nadšený, pretože filmy podobného charakteru mám rád, ale zobrazenie neba a pekla bolo, ako z nejakej rozprávky. Čakal som trochu od toho viac. Preto dávam 3 hviezdy /priemer/.

• 2.2.2014  22:38
    Búrlivé víno (TV seriál) (2012)

To, čo v poslednú dobu ničí všetky komerčné televízne stanice, sú tieto slovenské pseudo-telenovely, ktoré pripomínajú zúfalého človeka, ktorý už len potrebuje poriadnu kopačku do pŕs, aby bol sním ÁMEN. Preto patrí tejto paródii na seriál, ODPAD... !!!

• 7.10.2013  19:34
    Everybody Hates Chris (TV seriál) (2005)

Zbožňujem tento seriál. Možno niekomu príde primitívny a detinský, ale mne príde tým svojím americkým štýlom života, úplne dokonalý.

• 10.7.2013  13:51
    Iron Man (2008)

Nečakal som, že ma raz bude baviť niečo podobného ako Iron Man, ale tak som sa doňho zažral, že je zo mňa fanúšik, tohto filmového hrdinu. Skvelý dej a takisto nápad, ale predovšetkým skvelý výkon sympatického Roberta Downeyho ma natoľko vzal, že som si musel hneď pozrieť aj úspešné druhé pokračovanie tohto Sci.Fi filmu. Jon Favreau odviedol skutočne dobrú prácu a filmu dal teda predpoklad na úspešné pokračovanie druhej časti. Filmu dávam 80%.

• 28.6.2013  11:03
    Hulk (2003)

S kľudným svedomím môžem napísať, že film je minimálne hodný 3*, ale pri vyššom hodnotení je možné polemizovať, prečo práve 4* alebo 5*. Podľa môjho názoru, film nevyužil ten potenciál, ktorý mu bol ponúkaný a teda nesplnil predpoklad, aký by sme asi viacerí od tohto filmu čakali. Po celý čas som si myslel, že film je z roku 2008, no po prezretí recenzií a informácií o filme, tu na stránke, ma vcelku príjemné prekvapil fakt, že film je z roku 2003. Nato, že film má takmer 10 rokov, je vskutku fajn sfilmovaný a scéna ako ničí tanky, ma naozaj zaujala a páčila sa mi. Eric Bana, ako postava Hulka mi prišla fajn, no bohužiaľ ako Bruce Banner mi prišiel až nudný, možno tento pocit z jeho postavy mi skazil ten nudný začiatok, kedy mi prišlo ako večnosť, kým sa postava Hulka objavila vo filme. Film teda hodnotím, ako lepší priemer, ale i tak zostávam pri 3*.

• 26.6.2013  22:21
    Batman (1989)

Ťažko sa mi hodnotí, kedže u mňa dominuje triológia od Nolana a len ťažko ju niečo prekoná, ale rád si vždy zaspomínam na detské časy, keď som filmy o Batmanovi bral skôr ako scifi rozprávku a nie ako triller. Myslím si, že Keaton je po Ch.Baleovi asi najsympatickejším Batmanom a ak by nebolo Balea, tak by som film asi aj inak hodnotil. Veľká škoda, že Burton režíroval len dvoch Batmanov, pretože na tú dobu vedel dať filmu tú správnu iskru.

• 7.4.2013  23:14
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Toto je koniec sveta! Nechápem, ako niečo takéto môže mať aj sledovanosť. Radšej by som po x-tí krát, zaradil do vysielania M.A.S.H. . Poznám, jedno dievča ktoré v tom seriáli hrá a sama ho berie, len ako možnosť sa presadiť a zaujať. Ďakujem, neprosím. Dávam 0%.

• 7.4.2013  23:05
    Vybíjená (2004)

V tých "oblečkoch" mi prišli chvíľkami ako teplý, ale asi to bolo v pláne, kedže niektoré dialógy tak aj zneli. Inak fajn oddychovka, pri ktorej som sa dobre pobavil a obsadenie Bena Stillera potešilo. Dávam 60%.

• 7.4.2013  22:53
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

V čase detstva to bolo mojím "zakázaným ovocím". V súčastnosti to beriem úplne inak, ale na zaužívané nadávky zo SP si rád zaspomínam a zasmejem v zlosti aj použijem.

• 7.4.2013  22:44
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Nechcem uraziť niektorých užívateľov, ktorý dali tomuto "hnoju" 5 hviezd, ale iba blázon a blbec môže dať niečomu takémuto 5*. Polovica národa sa úžasne baví, na hlúposti tých hercov a chudákov, ktorý sú akože farmármi. Videl som dve časti a zvyšok som zachytil z internetu, ale s istotou viem, že normálny človek toto nemôže pravidelne sledovať, je to absolútny vysávač inteligencie. Dávam 0%.

• 7.4.2013  22:36

Akoby už nestačilo tých xy predošlých verzií, ktoré nemali žiaden úspech. V poriadku, ak sa film nevydarí prvýkrát a nie je oň žiaden záujem, tak snáď nebudem pokračovať ďalej, nie? Nechápem, ako niekto mohol veriť, žeby mohlo mať toto aspoň ako taký úspech. Dávam 15%.

• 7.4.2013  21:08
    Mumie (1999)

Film ma bavil, ale nedokázal na mňa tak zapôsobiť, aby som si po skončení filmu povedal, že si ho raz znova pozriem. Je to vydarená oddychovka, ale videl som aj lepšie, kdežto miestami sa mi zdalo, akoby chceli napodobniť Indiana Jonesa. Dávam 45%.

• 7.4.2013  15:58

Doposiaľ som myslel, že Morgan Freeman má vynikajúci "čuch" na výber filmov v ktorých si zahrá. No bohužiaľ tomu tak nie je. Vo filme sa nevyskytoval ani tak často, ale i tak jeho výkon bol žalostný, že dĺžka jeho účinkovania vo filme, nehrá žiadnu rolu v tom, aby som ho skritizoval. Steva Carella nebudem radšej ani komentovať, pretože ten je kapitola sama o sebe. Jediné čo ma vo filme pobavilo, bola scéna s akváriovými rybičkami. Na tej som sa skutočne zasmial. Inak ten rozpočet filmu...no, s takým by šlo natočiť špičkový film. Podľa môjho názoru, premrhané peniaze. Dávam filmu 20%.

• 7.4.2013  15:43

Film je skôr tragédiou ako komédiou. Bolo v ňom len pár vtipných scén, inak absolútna tragédia. Som rád že film nemá pokračovanie, ako bolo najprv plánované. Boli by to iba vyhodené peniaze na tvorbu filmu.

• 7.4.2013  15:38
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Ruská napodobenina Toma a Jerryho. Hodnotím kladne i keď dávam o hviezdu menej, ako slávnejšiemu Tomovi a Jerrymu.

• 4.4.2013  00:08
    2001: Vesmírná prda (2000)

Neuveriteľné sklamanie. Ani vo sne by ma nenapadlo, žeby ma raz nebavil akýkoľvek film, v ktorom účinkuje Leslie Nielsen. Toto bolo neuveriteľných 100 minút nudy, počas ktorých sa ťahal čas ako žuvačka prilepená o topánku. Dopozeral som to len z úcty k Lesliemu Nielsenovi.

• 2.4.2013  23:12
    Kmotr (1972)

Tento film mi vyrazil dych! Áno, áno je to pravdou, že filmy z minulého storočia majú viac do seba, ako filmy zo súčasnej doby. Mňa film Krstný otec tak očaril, že si s určitosťou prečítam i knihu. Možno to bude chyba, že prv som videl film a potom sa vrhnem na knihu, ale tento film je pre mňa vrcholom filmového rebríčka a knihu od Maria Puza si nemôžem nechať ujsť, či už ma bude baviť viac alebo menej ako film. Nechcem písať dlhé litánie, a preto budem písať v krátkosti. Či už Al Pacino alebo Marlon Brando, obidvaja boli perfektný v tomto filme a ťažko im hľadať konkurenciu, pretože aj keby len Al Pacino stál len tak vo filme a občas pohol obočím, tak by bol dokonalý. Naopak Marlon Brando, ako chlap s neuveriteľným rešpektom zo strany svojho okolia a jeho sympatickým zachrípnutým hlasom vedel spraviť každý scénu zaujímavú. Tento film zanechal vo mne niečo, čo sa len ťažko dá popísať, prekročil hranice geniálneho filmu a to už len ťažko nejaký film prekoná. Filmu dávam 100%.

• 1.4.2013  20:14
    Don Matteo (TV seriál) (2000)

Terrence Hill a farárom *are you kidding me?*, veď to ako keby mal Hulk Hogen, hrať úlohu Harryho Pottera. No hrôza.

• 1.4.2013  10:49
    Wimbledon (2004)

Veľmi podarená romanticko-športová komédia, do ktorej bol zakomponovaný asi jeden z najväčších turnajov v tenise a to Wimbledon. Kirsten Dunst a Paul Bettany, ako stvorený na tieto postavy. Boli vtipný a takisto to medzi nimi iskrilo, sympatická dvojica. Dávam 80%.

• 31.3.2013  23:32
    Jonah Hex (2010)

Jonah Hex, westernový terminátor. Chvíľkami mi prišiel ako nesmrteľný, keď prešiel absolútne s kľudom, cez desiatky chlapov, ktorý po ňom strieľali a on sa ich guľkám s ľahkosťou vyhýbal. Naopak, oni mali tú smolu, že Josh Brolin alias Jonah Hex mal tú vlastnosť šetriť nábojmi, a preto im neostávalo nič iné, ako si nechať uštedriť ranu od Hexa. Zaujímavým spravila film aj ďalšia z Hexových vlastností a to rozprávanie sa s mŕtvymi. Oživilo to chvíľkami nudné pasáže filmu a scenáristom sa tak naskytli možnosti, na vytvorenie viac fanstasy scén. Potešilo ma obsadenie postavy Quentina Turnbulla, ktorého stvárnil Johnom Malkovich, ktorému takéto filmového úlohy skvele pasujú. Naopak ma sklamala Megan Fox, ktorá okrem svojej krásy neponúkla nič iného, čo by ma mohlo vo filme zaujať, čiže jej výkon v tomto filme zostal pre mňa sklamaním. Filmu dávam 55%.

• 31.3.2013  22:52
    Geriho hra (1997)

Dokonalý krátkometrážny animovaný film, o to viac poteší, že je vytvorený českými ručičkami. Perfektné! Na to, že je to vytvorené v roku 1997, tak je to paráda.

• 31.3.2013  20:03
    Xena (TV seriál) (1995)

Jedna hviezda za diely, ktoré mali niekedy pútavý dej a druhá hviezda za sexy Xenu.

• 31.3.2013  16:21
    Velký (1988)

Scenáristi zrejme zabudli nato, že Tom Hanks mal 33 rokov, keď sa natáčal tento film. Pre mňa je to veľký mínusový bod a to už len z toho dôvodu že, Tom Hanks nech robil čo robil, nedokázal zahrať túto rolu tak, akoby ju zahral niekto, kto je od neho podstatne mladší a vhodnejší pre túto rolu. Samotný dej bol veľmi dobrý, ale celkový dojem z filmu kazil Tom Hanks, ktorý už je pristarý na takúto filmovú rolu. Filmu dávam 60%.

<< předchozí 1 2 3 4 5