Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Čo môže čakať divák od filmu v ktorom hrá hlavnú úlohu Johnyy Depp?Jednoznačne kvalitu a dobrodružstvo. Prostredie v ktorom sa dej odohráva je ako vždy perfektné a ak sledujete film v 3D o to viac si ho užijete. V krátkosti napíšem len to, že dej bol dobrý, možno nie tak dobrý ako tie predchhádzajúce ,ale uričte patrí film k tým lepším filmom.Film sa oplatí pozrieť už len kvoli tomu že je vo formáte 3D a tí ktorí už videli predchádzajúce časti si ho pozriu tak či tak.Takže film hodnotím 75%.Odporúčam

Kde je Fred? (2006)

Celkovo nemecké filmy moc nemusím ,ale na tento film som sa nechal nakoniec presvedčiť a zistil som že som spravil veľmi dobre.Úvod bol docela nudný a pravdupovediac nečakal som, že by to mohlo byť aj lepšie ,ale mýlil som sa.Dej ma tak zaujal že som ani nevedel ako a bol koniec filmu. Til Schweiger ,ktorý hral hlavnú úlohu, nesklamal a zahral rolu retarda tak presvedčivo že som neveril že ním vôbec nie je. Film obsahuje kopu čierneho humoru že sa dá na tej komédii skutočne dobre zasmiať a ja som sa teda zasmial! Na koniec možem len napísať že, film sa oplatí pozrieť a stoji za to zhliadnutie.

Temný rytíř (2008)

Ďalší brilantný film od režiséra Christophera Nolana! Som nesmierne rád, že som tento film mohol vidieť. Herecké obsadenie je skvelé, len mi je ľúto že Heath Ledger nedohral v tomto filme svoju hereckú rolu a bol to jeho posledný film v ktorom hral. Prostredie filmu, hudba a dej sú vynikajúcimi článkami filmu. Môžem len dodať že tento film skutočne stojí za pozretie a nielen za pozretie, ale takmer s určitosťou medzi najlepších Batmanov, aký bol kedy natočený.

Příběh rytíře (2001)

Podľa mňa, asi najlepší z filmov Heatha Ledgera, ešte lepší ako Temný rytier. V tomto filme hrá neskutočne skvele jeho postavu a neviem si predstaviť niekoho iného, kto by ju mohol stvárniť lepšie. Takisto, aj vedľajšie herecké výkony nezostali nepovšimnuté, P.Bettany, M.Eddy, atď... . Film je plný dobrodružstva a romantiky a takisto krásnej hudby. Príjemný pocit vo mne vyvolal tento film. Odporúčam!

Nedotknutelní (2011)

Tento film ma neskutočne očaril a som rád, že som ho mohol vidieť. Obsadenie a herecké výkony sú vynikajúce. Po skončení filmu, mi bolo ľúto že film nepokračuje, pretože už dlho som taký film nevidel a čas mi pri ňom prešiel strašne rýchlo. Film odporúčam pozrieť každému. Filmu dávam 90%.