Anakonda (1997)

Jedna * a to aj za krásku Jenifer Lopéz, viac tento film nieje hoden. Filmu dávam 15%.

Policajt ze sámošky (2009)

Miestami vtipné ,ale väčšinou nuda.Všetko sa to odohrávalo na jednom mieste a možno aj preto to bol taký stereotyp. Od začiaktu bolo jasné že Paul všetko vyrieši a zlodejov nakoniec chytí. Hodnotím ako podpriemerný film na jedno popoludnie.Dávam 40%.

Den poté (2004)

Je až vtipné akú predstavivosť má Emmerich.Ak nám malo toto aspon trošku priblížiť ako by to vypadalo pri globálnom oteplovaní a zmene teploty tak i tak je to veľmi nereálne.Demolačné scény boli pekné ,ale tak nereálne...Proste na film bolo zbytočne minutých priveľmi peňazí a finálny výsledok žiadny.Tomuto filmu je hodných 35%.

Hlava rodiny (1991)

Výborná komédia v ktorej hrá veľmi dobre svoju roľu Steve Martin a pre mňa asi aj najoblúbenešia komédia v ktorej hrá on.Komédia jasne ukazuje ako Steve Martin trápi že sa jeho rodina postupne rozchádza a zostáva len on a jeho manželka.Neboj Martin ono to postupom času prejde.Dávam 60%.

Táta nebo milenec (1991)

Puberťiacke chovanie rozmaznaného decka s plnou toleranciou jej hlúpeho otca. Film pobaví ,ale miestami je nudný. Možno len herecké obsadenie zachránilo aspoň z časti tento film.Dávam 45%.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Veľmi podarené a vtipné scény tejto podarenej rodiny.Film mi zostal v srdci ešte z detstva a doteraz ho sledujem.

Drtivá porážka (2008) (pořad) odpad!

Môj názor na túto reláciu je taký, že všetky "hviezdy" nášho šoubiznisu sa tam prišli len zosmiešniť a spravit si tzv. výlet do sveta.

Toy Story: Command Center (2011)

Krátky spot za účelom zarobiť znova na tom istom.Bohužial, podľa mna aj dosť zbytočne.

Vrchní, prchni! (1980)

Film ktorý poteší oko toho, ktorý túto profesiu už niekedy vykonával.Ja som sa slušne pobavil a môžem povedať že asi jeden z najoblúbenejší film z 80.rokov pre mňa.Veľa dobrých scén a nápadov je v tomto filme a to len vylepšuje tento film, pretože herecké obsadenie je jeho asi najsilnejšie stránka.Dávam 80%.

Ochránce (2005)

Film skôr pre detské obecenstvo, ako pre náš starších.Nápad vcelku dobrý, ale Vin Diesel ako herec sa mi tam vôbec nehodil.Asi bol Vin Diesel vo finančnej kríze ,keď prijal takúto ponuku.Dávam 30%.