Místo nahoře (2004) (seriál)

Stará klasika, ale zato vydarená. Vadilo mi len obsadenie, pretože hercov ako Stašová alebo Táborský zrovna nemusím. Ale i tak stále platí jedno, že Česi majú kvalitnejšie filmy a seriáli ako my (Slováci).

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Adrenalín, kus odvahy a kondícia, to všetko potrebujete k prekonaniu pevnosti Boyard. Túto reláciu som sledoval ako malý drobec a už vtedy ma neskutočne bavila. Neskôr reláciu stiahli z vysielania a ja som na ňu akosi pozabudol. Len prednedávnom som si na ňu spomenul a hľadal som, ako sa táto súťažná relácia vlastne volala. Našiel som ju a zistil som, že ju vysielajú na Prime a zato som neskutočne rád, pretože pri pozeraní tejto relácie sa mi oživili spomienky na detstvo. Je mi ľúto, že už nedávajú a nenakrúcajú takéto skvelé súťaže, ale radšej sa venujú takým hlúpostiam ako Bučkovci, Farma, atď., čo nemá takmer žiadnu úroveň. Smola, nezostáva mi nič iné ako pozerať len staršie reprízy.

Shaolin fotbal (2001)

Tento film asi nešlo nevidieť, pretože svojho času ho takmer stále vysielali na Markíze. Videl som ho ešte ako menší a pamätám si, ako som s kamarátmi pred panelákom skúšal hrať podobne futbal. Film ako taký nie je zlý, má dosť vtipný dej a určite ma niečo do seba, len možno nie som ten správny divák, ktorého takýto film vie skutočne zabaviť a dostať natoľko, aby ma aj naozaj bavil. Preto mu dávam 40%.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Film mal potencionál na dobrý film, ale premrhal ho! Neviem, možno že len mne tento film nesadol, ale predpokladal som že sa pri ňom zabavím a odpočiniem, ale nakoniec to bol úplný opak. Film ma vôbec nebavil a nevedel som sa "ponoriť" do deja. Pre mňa je film skutočným sklamaním, čakal som od neho viac. Dávam mu 35%.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Tak k tomuto nemám ani komentár, ešte úbohejšie ako reality show Vyvolený. Jediné pozitívum je, že túto show sa už nesnažili opakovať ako napr. Vyvolených alebo Farma. Odpad!. Dávam 0%.

Pošta pre teba (2004) (pořad) odpad!

Relácia pre staré mamy alebo zúfalých ľudí. Inak pre mňa absolútny odpad.

Asterix a Obelix (1999)

Táto jednotka ma zaujala hlavne svojím dejom, humor bol už slabšou stránkou tohto filmu. Ako som už spomínal pri dvojke, tá obsahovala viac vtipnejších scén, ale na dej bola slabšia. Tu je to opačne. Dej je dobrý a humor absolútne žiadny. Myslím že tvorcovia filmu mali nechať Asterixa a Obelixa radšej v tej animovanej forme.

Tutenstein (2003) (seriál)

Ako dieťa ma takéto rozprávky neskutočne bavili, mali niečo do seba a trocha aj naučili. Takisto rozprávka má vtipné momenty. Veľmi rád na ňu spomínam.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Film je nezmyselný a nereálny ,ale pobavil. Podľa mňa je lepší ako jednotka, teda je zábavnejší, ale jednotka mala zase lepší dej. Miestami je to až trápne ,ale zase sú tam scény ktoré dosť pobavia. Dávam mu 50%.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Komédia v ktorej hrá Jim Carrey je vždy zaručená zábava, teda u mňa to tak určite je. Mňa komédia pobavila či scénami, hláškami alebo vtipnými momentmi vo filme, ktorými len tak kypí. Som veľmi rád že takýto herec existuje, ako je Jim Carrey, pretože mnohí herci sa snažia byť v komédiách vtipnými, len bohužiaľ to nevedia tak dokonale zahrať. Komédii dávam 75%.