Frankenweenie (1984)

moc fajn podívaná, máme doma stejného psíka a určitě povinnost pro všechny pejskaře :) malým dětem asi bude vadit , že je to černobílé, ale však skoro všechny pohádky od Burtona jsou pro větší, takže tak

Kokosy na sněhu (1993)

bylo to dobré, víc než dobré :) taková neotřepaná komedie a vždycky když jí dávajjí v tv, tak se na ní rád kouknu, hlavní hrdinové jsou sympatáci a opravdu jim fandítě, pár rad tam taky zazní, ale to snad v každém americkém filmu

Mládí v trapu (2003)

Ferrell bez konkurence :) po tomhle filmu vyhledávam jeho komedie a těším se na ně, celkově to všem funguje a nezbývá než se chlámat

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

ach jo, čím dál tím horší a horší. nejlepší jsou první dvě serie a pak už koukat jen z povinnosti a občas se usmát ( pousmát). ale to není výtka, protože to čeká každý dobrý seriál, že neudrží latku, když ji nastavil tak vysoko hned na začátku jako tenhle "matfyzácký" skvost :)

TRON: Legacy 3D (2010)

4 hvězdičky hlavně za vizuální stránku, protože to je opravdu nesrovnatelné s ničím jiným ( viděl jsem to v imaxu a pak několikrát na monitoru), děj nestíhá kvalitě efektů a hudbě už vůbec ne :( opravdu je to jen o obrazu a hudbě a nebo opačně hudbě a obrazu, plus trochu reklama na ducati sport classic 1000 :) což mi vůbec nevadí

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

poprvé jsem všechny serie dokoukal ve druháku( to jsem se ucil anatomii a byl plný idealů :D ) , znova jsem se na to začal koukat v 6. ročníku a je to daleko větší mazec, sice si pamatuji většinu zápletek, ale ty vtípky jsou naprostá bomba ! a nevěřili by jste, jak moc je to pravdivé. doporučuji všem

Nedotknutelní (2011)

po tomhle filmu se nezbývá než jen usmívat (a v průběhu se křeníte jak dement) , Omar je sympatak a je to jeho velká shouw :)

Kamarád taky rád (2011)

za tři hvězdičky a ta 4. za oči hádejte koho :) hodně dobře se na ní kouká