Hněv Titánů (2012)

no ono ani té akce tam moc není celkově je to daleko horší pokračování, než třeba Holmes opravdu boží blbina :(

Signál (2012)

proč neudělali jen komedii a museli do toho cpát ten dramatickej konec a tim to celé posrat, Josefíková je fakt pěkná baba :)

Hugo a jeho velký objev (2011)

hlavni hrdina jak reklama na anemii, spíš měl hrát ve stmívání atd., furt sem čekal na nějakou zajímavou zápletku a ono si to vybralo snad tu nejnudnější cestu, pěkný vizuál, ale to je tak všechno :(

Jump street 21 (2012)

to vůbec nebylo špatný, dostal jsem z toho chut na tequilu :)

Most do země Terabithia (2007)

tak tady mě trailer pořádně dostal a zafungoval naprosto na 1000%, aneb jak nalákat na naprostou nudu. je zvykem dávat okoštovat to nejlepší, ale tady už pak vůbec nic nezbylo ke koukání a proč to dokoukáte až do konce? protože furt nemůžete uvěřit na co koukáte a věříte v brzký obrat, podobně jako když dlouho čekáte na zastávce na bus a říkáte si- jakmile odejdu, tak přijede a s tímhle filmem je to to samé, nechcete zahodit ten prokoukaný čas, ale ono to nepřijde

Vyšší princip (1960)

z tohohle filmu tak mrazí, hlavně když si to napasujete na dnešní dobu, kdy skoro nikdo nemá morální hodnoty. jinak bravurný filmový skvost

Boží zápasník (2006)

to byla taková bejkárna, že jsem to musel dokoukat :D , mě se to teda hodně líbilo a jeptiška neměla chybu :)

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Mě teda přijde, že to nemá kvalit předešlých tří dílů. ano je to sranda, ale absolutně žádná zápletka a celé to je postavené-poslepované z klipů, kdy se zamějete( což je účelem filmu sice) ale všechno mi přijde, že už jsem někde viděl. Seann zase nejlepší, ale mezi slepými jednooký králem, a to jsem fanda serie

Drive (2011)

na tom filmu není nic originální, není ani nějak zvlášt natočený, nemá ani hvězdné obsazení a přesto je to brutální záležitost, hudba je dokonalá a jak tu skoro všichni píší, atmosféra je tak hustá jak chladnokrevnost Goslinga sama