zipper111

zipper111

Lukáš Tretera

okres Praha
Řytíř

36 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Naprosto GENIÁLNÍ seríál, který i po X tém shlédnutí rozesměje...Pro mě asi nejlepší sitcom ze všech, mám ho plnej počítač, mobil, prostě bez Rimmera, Listera , Kocoura, Krytona, Hollyho...bych byl jak feťák bez dávky :) a kdo má jinej názor, ten je rakovinovej polip na řiti lidstva! :)NUMBER 1.!

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  BAM! Tendle seriál me zasáhl jak prásk z vepříka pepříka! 1000x lepší než Simpsnovi, 100000x lepší než všechy ostatní animáci, Futurama rozjíždí neskutečnou jízdu po všechny série, a komu se z toho nezatočila hlava, ten jí ještě neviděl.

 • poster

  Vincentův svět (TV seriál) (2004)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Dobré, dokonce více než dobré. Je fakt, že seriál je v podstatě neustále o tom samém, jen v jiném podání, pořadí nebo s odlišným koncem, skoro každý pacient je "šťastlivcem" s nemocí, jež má jeden z milionu, House při pátrání po diagnóze všechny pouráží, znemožní, pacient vždy dostane alespoň 3 infarkty a ty vždy změní anamnézu, nakonec na to přijde a hurá, pacient přežije, a nebo je ve vyjímečných případech pozdě... ale charisma Hugha Lauriho a ostatních postav vytahujou seriál mnohem výše než se z tohodle popisu může zdát. Proč? Protože je to zábava! Poslední díly první sérky se trošku odlišily, změna určitě prospěla. Jen jsem zvědav, jak dlouho to vydrží. Silné 4* [Wilson je absolutně nejlepší postava!:D] ___Tadá, po osmi sezonách jdu na 5*, je to hrozná návykovka a jeden z nejlepších seriálů součanosti! 5*!

 • poster

  Californication (TV seriál) (2007)

  Kdyby mi někdo říkal, ať se kouknu na Californication, že to je geniální záležitost, a vyprávěl mi o čem to je, asi bych ho poslal do kopru. O čem to totiž vlastně je? O šustění, opíjení se, šustění, opíjení se, velké romantice, trapasech, šustění, krásných ženách, krásnějších ženách, šustění, dělání průserů, šustění, pláči, udobřovaní, dělání průserů, udobřování, sebelitování, šustění...a hlavně často o srandě, naprosto vynikajícím Duchovnym aka Hank, neskutečně sexy, krásné a hlavně roztomilé Natashe McElhone, geniálním průseráři a týpkovi Evanu Handlerovi, hodně dráždivé Pamele Adlon....sakra, vždyť je to v podstatě seriál o ničem, v každém dílu se děje pořád to samé, pořád průsery a žehlení... tak jakto že na to musím neustále koukat, jakto, že jsem shlédl 4. série za 6 dní? Jak je to možné? Protože Californication má ještě něco jiného, než podle mě trochu scifi postavu, na kterou leťej všechny baby, aniž by je vůbec nějak balil(!), velkou dávku romantiky a ironie... Californication má totiž koule! :) 5* 5,6,7-dost běs, musím snižit na 4*... ale první 4 sérky-dokonalost!

 • poster

  M*A*S*H (TV seriál) (1972)

  Kultovní seríál s neskutečným množstvím dokonalých hlášek a skvělého humoru. "Copak je dnes ráno k snídani? Včerejší večeře. Skvělé, ta byla včerejší oběd" :)

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Ten seriál není seriál, ale film na 62 dílů... Naprostá pecka, Heisenberg my ass! :)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  ___První série: NAPROSTEJ A ULTIMÁTNÍ M.A.S.A.K.R.!! 100%___Druhá série: o trošku vlažnější nástup, ne tolik emocionální jako první série, ale druhá polovina.... prostě FAMÓZNÍ!!95%___Třetí série: začátek lehce polevuje, pak přidává na síle, pak ke konci opět lehce polevuje...konec je ze tří sérií zatím asi nejslabší... a nejlepši je Batista!!90%___Čtvrtá série: WTF???!!! Ten konec?...uff...100%___Páta série: No... jako pořád supr, ale mě přišla možná trošku slabší. 85%___Šestá série: Je hodně nevyrovnaná, velmi dobré díly střídají díly vcelku nezábavné, ale pořád si drží laťku docela vysoko. Všemi vychvalovaný konec jako hrozný šok mě zrovna nepřekvapil, ani nepřesvědčil... tak 85%, jsem zvědav co bude dál.____ všech 8.SÉRIÍ-jeden z nejlepsích seriálů, konec mě trochu naštval... 5*

 • poster

  Griffinovi (TV seriál) (1999)

  "I hope you like a Family Guy" and I say: I love it!!! Jednoduše Geniální a nevím co dál dodat :) možná jen chudák Meg...

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Od sedmé epizody naprosto neuvěřitelná záležitost, nic mu není svaté, ničeho se nebojí. To je South Park! Nejlepší PARODIE na události, filmy, knihy... většina sprostejch slov se už vypípává, ale ta absurdita... MASAKR!