Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Donutila jsem se na ten film podívat, jen z toho důvodu že ten den nic jiného v TV nedávali a mám k tomu jedno slovo a nic víc k tomu nemám co říct. BLBOST!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Te´d jsem zrovna přijela z kina :P No co vám budu povídat, pro takového milovníka Pána Prstenů jako jsem já to opět byla senzace roku na kterou jsem od minulé zimy čekala. Byla to naprostá bomba. Ale joo pár chybiček se našlo, třeba se mi absolutně nelíbilo, že to bylo až tak moc digitalizovaný, až to bylo opravdu fakt hodně vidět. To mě docela mrzelo, páč takovýhle chyba se ještě nikdy v trilogii ani v minulém díle nestala a tady to bylo fakt přehnaný. Nevěděla jsem jestli jsem v kině a dívám se na film, nebo sedím u PC a mám hrát nějakou hru. Nooo a drak. No na toho jsem se těšila nejvíc, ale jelikož jsem drakomilec tak se mi zas až tak nelíbil. Ale to už je jen otázka jak kdo to cítí, to už nemluvím o filmu. Ale opravdu to bylo skvělé

V zajetí démonů (2013)

Nooo já teda měla opravdu nahnáno, ale nějak jsem nechápala ten začátek. Začne tam nějaký povídání a řešení případu o nějaké panence a najednou střih, návrat do minulosti a zas nějakej jinej případ. Takže začátek byl pro mě trošku zmatenej, ale pak se to vyzdvihlo a já se bála od začátku do konce. Místy mi to i připomínalo Paranormal Activity (natáčení duchů, tahání za nohu, lítání po pokoji). Ale jako viděla jsem už lepší horory a že by zrovna tohle měl být horor roku nad tím bych se ještě musela hodně zamyslet. :)

Hořící keř (2013) (TV film)

Skvělej film kterej dokonale poukazuje na tu hnusnou dobu kterou ČR zažilo a doufejme že už nikdy nezažije. Tenhle film měl jít na TV před volbama ;) Já z toho filmu byla nadšená

Útok na Bílý dům (2013)

Jéé to bylo samý bum bác, že jsem furt musela tlumit zvuk, ale zase musím uznat, že jsem nevěděla že ochrana prezidenta, kort v podání Jamieho Foxxe, může být zábavná. On mě na tom celém filmu bavil úplně nejvíc :)

Muž z oceli (2013)

Já ani nevím co mě na tom filmu tak strašně přitahovalo, ale prostě něco tam bylo. Že by fešnej PAN SUPERMAN? Nevím, ale bylo to super :)

Hon (2012)

Skvělej nervy parchantama drásající film :D Já vím proč nemám ráda děti a tenhle film mi dal další důvod navíc. Ale ještě je zde plno nezodpovězených otázek. Kdo mu zabil Fanny a kdo ho chtěl zastřelit? Mě by to teda docela zajímalo :) Ale jinak fakt dobrej film, u kterého jsem měla občas zadrženej dech

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Jedna hvězda je snad jen za zpracování, jinak je to doooost děsnej film. Už od prvního momentu mě nebavil, ale jelikož jsem se na to dívala s přítelem tak jsem to bohužel dokoukala do konce a nic se nezměnilo :D Pokud víte jak lépe strávit čas než koukáním na tenhle film tak do toho :)

Vendeta (2011)

Hmm já vím proč český filmy nesleduju, Tohle je přesně ten důvod. Protože to absolutně nemá význam, a díky tomuto filmu jsem se opět přesvědčila, že české kriminální filmy stojí za ho***. Půl minuty čumíme na Vetchýho záda z pohledu kamaremana, půl minuty čumíme na nějaký stěrače jak strašně prší. No děs. Pak on někoho zastřelí a on to kupodivu jako jedinej ze 3 přežije (no je prostě dobrej) někdo ho zachrání ale rozvážu mu jenom nohy (no jasně se svázanýma rukama se tak skvěle utíká) :D ty vole prostě kravina :D ale pomsta dobrá ;)

Osamělý jezdec (2013)

Nějak stále nechápu o čem tento film je a nijak zvlášť to nebylo super, ale pobavil mě. Opět jsem se přesvědčila že Johnny nikdy nezklame.