Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Kravina. Čekala jsem celej film kdy se stane konečně fakt něco mega a ono furt nic. Prostě průměrnej film.

Mrtví a neklidní (2013)

Takovejhle skvělej film jsem už teda dlouho neviděla. Přišlo mi to teda i docela podobný Twiligt, ale tohle teda byla fakt bomba :D

Mama (2013)

Mno nic moc. Čekala jsem to hrůznější a tak. Ale docela mě to snad i zklamalo, fakt jsem čekala víc. Joooo párkrát jsem se lekla, ale to je asi všechno. I když možná že jsme nečekala takovej konec. Myslela jsem si že se spokojí s tím svým dítětem, ale pak tam ten malej parchant zakřičel a všechno zničil, takže si vzala jeho. No aspoň už byl pak klid, páč to byl malej hajzlík ta Lily.

Kick-Ass (2010)

Bože to je ale srandovní kravinka. :D :D :D

Já, padouch 2 (2013)

Jinak snad ani známkovat nemůžu. Naprosto jsem se bavila od začátku až do konce. Ale poslední scéna kdy mimoni zpívají mně prostě naprosto dostala až jsem smíchy brečela. Dle mého nejlepší animák roku, tomu se jen tak nic nevyrovná.

Let (2012)

No zprvu jsem čekala že to bude film a nějakým letadle a havárce a tak, ale ono je to hlavně o drogách a chlastu :D Ale nevadí. Denzel předvedl skvělou hlavní roli. Chvilkama jsem teda usínala, asi někdy uprostřed filmu když jednou pil, pak zas nepil pak zas pil. To už jsem myslela že to i vypnu, ale konec mě konečně dostal. Hlavně jeho brácha je husťák :D

Hostitel (2013) odpad!

Panebože pomoct!!! Kniha je ještě takovej průměr ale tenhle film? Já být Stephenie Meyerovou tak režiséra okamžitě zažaluju za takovejlhe hnus! Naprosto strašný. Všechno se seběhlo tak rychle. Já nepřečíst knihu tak nevím co se děje jako. No takhle by to teda nešlo.

Bídníci (2012)

Nemám slov. Tenhle film jsme probrečela od začátku až do samotného konce. Knihu jsem nečetla

Na divoké vlně (2012)

Krásnej příběh, který mě na konci dojal.