Země bez zákona (2012)

Nooo tak tohle jestli se fakt někdy stalo tak to je mazec :) Pěknej snímek

Howlův kráčející hrad (2004)

Nejvíc nejkrásnější pohádka která mě chytla za srdce. Opravdu úžasné. No a ten Howl. So sexy, krásnějšího animovanýho chlapa jsem snad nikdy neviděla :D

Pí a jeho život (2012)

Wow. Skvělé animace, skvělý příběh i když smutný. Pro mě to teda moc dobře neskončilo, myslela jsem si že s tím tygrem bude žít dál ale bohužel. I nějaká ta slza ukápla

Ve stínu (2012)

Nemám ráda české filmy, ale tenhle mě opravdu zaujal. Kvalitní česká kriminálka :)

Princezna Mononoke (1997)

krásná pohádka s velmi zajímavým příběhem, ale musím říct že už jsem viděla i lepší japonskou pohádku a taky se mi zdála moc dlouhá

Trust (2010)

pěknej snímek až na ten konec, ten teda mohli vymyslet líp, ale jinak dobrý, hodně to poukazuje na dnešní bohužel lítostnou situaci že takhle to prostě dneska je :(

Argo (2012)

Nejvíc nejskvělejší a nejnapínavější film co jsem zatím v roce 2013 viděla. To byly nervy do poslední chvíle. Skvělé

Zabiják Joe (2011)

Bože co to bylo za kravinu??!! :D :D ale jo, když si na ten film vzpomenu tak se musím smát :D nejkrásnější tam byl samozřjemě Matthew, protože i když už je starej tak ten chlap furt v sobě sakra něco má :) ale jinak film je jedna velká kravina :D

Ruby Sparks (2012)

Skvělej film, kterej mě naprosto nadchnul. Žádnej klasickej romanťák kde už víš dopředu co se stane a jak to skončí. Prostě fakt se to povedlo :) Nemám co bych tomu vytkla.