Lovci duchů (2005) (seriál)

Nejvíc nejlepší seriál s nejvíc nejlepšíma borcema ♥

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Ou, tak tenhle seroš mně moc neba. Koukávám na něj před spaním a skoro pokaždý u něj usnu. Je to prostě nuda, ale koukám na něj jen tak ze zvědavosti nebo snad jen kvůli Charliemu Sheenovi, mýmu oblíbenýmu hrdinovi ze Žhavých výstřelů :D Jinak mě v tom seriálu asi nic nedrží

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriál, který rozhodně patří do mojí TOP 5. Neexistuje díl, kdy bych nebrečela smíchy a já ten seriál opravdu MILUJU. Každá postava je něčím specifická a nejde říct kdo z nich je nejoblíbenější, i když Sheldon to stejnak asi vede na celý čáře :D Nejde ten seriál nemilovat. I já jsem mu velmi propadla a doma se mi nachází nejeden suvenýr s názvem Bazinga (zatím vlastním tričko a hrníček).

Dredd (2012)

Ani nenudilo ani příliš nezaujalo, proto dávám zlatej dobrej střed :) Řekla bych že skvělé téma pro počítačovou hru (jestli už teda ovšem není to nevím :D ).

Legendární parta (2012)

Dobrá pohádka co mě bavila nejen dějem, ale i tak celkově ze života, kdy opravdu ty děti už nevěří a já věřím dodnes že tam někde něco je :)

Raubíř Ralf (2012)

Hm tak tohle mě nebavilo a to dost!!! Řekla bych že to je pro hoodně velká mrňata

X-Men 2 (2003)

Jojo musím říct že dvojka mě rozhodně bavila víc než jednička, nevím čím to je, ale fakt jsem se vydržela koukat :)

Atlas mraků (2012)

No tak to je skvělý film ! Naprosto mě bavili hlavní herci kteří hráli ještě asi jiných 5 rolí, to byla senzace. Wow, nevím co říct.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Wow, včera jsem viděla první díl a docela zajímavý, měla jsem z toho děsné sny. Takže jsem zvědavá jak se to bude zaobírat dál