• Krátkometrážní

X-Men: Apokalypsa (2016)

(FEEL THE BEAT) => https://www.youtube.com/watch?v=qeMFqkcPYcg Sladké sny komiksových fans jsou vytvářeny na plátně, kdo jsem kurva já, abych to rozjebal. Viděl jsem desítky komiksových adaptací, dobráci na konci dne stejně dycky vyhrajou. Někeré jsou temnější, druhé malované a třetí třeba dabované (jebem dabing). Pointa je v tom, vole, že prostě deš ne, do svého multiplexu, jebneš na sedačku, otevřeš bramburky z Lidlu a Colu Zero z Alberta ve slevě (tož kurva malý popcorn za 80 kč ti mrdá CinemaCity vole, ja su z ulic) a užíváš si ty komixové hovna, protože je to prostě v pohodě a máš to rád, ne. Prostě život nás šprtů. Apokalyps se jako mohl ukázat víc, ještě když kurva s ním mám fotku na Instagramu, ale jako dalo se. Kdyby se jmenoval třeba Lil' Katastrofka nebo MiniPohromkis místo Apokalyps, tak bych řekl okay, ale také prízvisko si musíš zasloužit kurva. Tak příště. PeS: Zase jsem se nedostal na CSFD projekci. POMO to zas celé domotal do frasa. Dělej s tím něco, nikdo si je nezaslouží víc jak já.

Southbound (2015)

Černočerná noc uprostřed ničeho. Ubíhající silnice osvětlená světly auta. V rádiu zrovna končí ničím nevýrazný country song. V hlavě lítost a výčitky. Odškodné a odčinění. To je přece život ne? Ale ten další song je přímo pro Vás. Pro všechny ztracené duše běžící na trati k vykoupení a pro všechny hříšníky utíkající před minulostí, ale přesto směřující do té hořké temnoty před nimi. My všichni jsme na této nekonečné cestě. Na té beze jména a bez konce. Hledáme cestu ven z dneška do zítřejšího dne. Pokusí se vás zastavit, ale musíte si říct NASRAT a pokračovat dál. Protože toto je vaše cesta a dnes by to mohla být Ta noc, kdy konečně uprchnete před těmi zvrácenými démony jednou provždy. A já u toho budu s vámi, abych se ujistil, že skončíte tam, kde máte, protože na konci dne se každý pokouší najít cestu domů, right?. Song začíná hrát. PeS: Film jako dobrej a ten song pro vás/nás/mě si asi musím koupit do haše, bo zadarmiko nikde není a já na něho musím žhavit do lurev!!!!

Já, Olga Hepnarová (2016)

„Jsem psychopat, ale směrem nahoru. Jednou všichni zaplatíte za váš smích a moje slzy.“ Ma girl Olga mééén!! Konečně vím, co si napsat do popisku o sobě na Facebooku. Když jsem šel z kina, začal jsem pociťovat mírnou depresi. Při čekání na metro tento pocit sílil a hudba, kterou jsem si pouštěl, tomu silně napomáhala. Mysl se vydala na cestu, na kterou chodí každou bezesnou noc, a já byl opět na podivných místech s tisíci otázek v hlavě. Bez odpovědi. Obklopen lidmi, ale přesto sám a nepochopen. Olga mi připomněla, že se mnou není něco v pořádku. Jak dlouho zvládnu potlačovat ten nápor, kdo vie? Život…no hele buď chcípneš, nebo to nějak přežiješ, ale někdy je to fakt tvrdý. Tak pravil Oldžin fella Míra. Tak cheers brácho.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Smícháš 20 naběraček bolesti s 10 menšími miskami bezmoci, zředíš pár kapkami šílenství, okořeníš pořádnou dávkou emocí v té nejčistší formě, zahustíš kravskou dávkou deprese (pro ty, co by skutečně chtěli vyzkoušet, tak kravská dávka je něco, s čím nepomohou antidepresanty ani antiperspiranty) a okořeníš nádhernou hudbou, jejíž noty museli psát sami andělé (Max Richter je pánboh https://www.youtube.com/watch?v=2n8bIBspMLY ). S Leftovers projdete očistcem, na jehož konci budete na život a svět kolem vás pohlížet zcela jinak. POZOR - doporučeno pouze pro lidi schopné projevit empatii a pro lidi, kteří s hrdiny filmů a seriálů dokáží naplno sdílet veškeré radosti i strasti (aka pokud vždy hrdě brečíš na konci Titanicu, udělej si laskavost a čekni tuto extraordinary Tv Show. EDIT after SERIES FINALE spoiler free - Je to tam! Poslední série této jedinečné show byla .....no...jsem beze slov. Tohle je prostě vrchol televize. Hra o trůny může mít pojebané draky a drahé triky, henkaj nějaké Narcos může mít drogy a Pablíta Escobarko, ale to je všecko k piči, když tam nemáš život! A tento seriál je asi největší život, co jsem viděl. Je to poezie. Je to skvost. Je to skrytý diamant televizní tvorby (a já jsem ho viděl before it was cool, heč)! Děkuju všem, co vytvořili tohle bezkonkurenční dílo. JEDNA Z NEJLEPŠÍCH VĚCÍ, CO JSEM V ŽIVOTĚ VIDĚL!!! PeS: Max Richter je prostě bratko a ujebal na konec další dělovičku - jdu plakat a vzpomínat. DĚKUJU. DĚKUJU STRAŠNĚ MOC! https://www.youtube.com/watch?v=aS0fGS6D_JI

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Mám před sebou vskutku dilema, protože nevím jestli jsem černoch nebo černokněžník (rozuměj Finn - The Black guy nebo Kylo Ren - The Knight of Ren). Shrňme si fakta pro Finna - je to černoch v předaleké galaxii, což je víceméně úkaz (palec hore), je jeblý jak já (palec hore), je velký zvíře, který se s nikym a s ničim moc nesere (palec hore), dost možná bude v dalších epizodách cukrovat s půvabnou křehotinkou Rey, jejíž úsměv by mohl ničit galaxie:*** (něco iné hore). Na druhou stranu má na hovno vlasy a má astma. Obdivovatel dědko Vadera můj rytířský bratko Kylo Ren má epik majestátní vlasovou hřívu (palec hore), život ho mate a dusí v sobě mnoho hněvu a bolesti (ze života, proto palec hore), má hlas jak správný dravec (palec hore) a homemade mečisko mu vrčí jak bizon (palec hore). Co bych vytkl jsou jeho poněkud králičí přední zuby. Takže pro Finna - 3 palce a 1 šulek hore/dva palce dole, Kylo Ren - 4 palce hore/1 dole. Neurčil jsem si kolik bodů má šulek, takže jsem tam kde sem byl do picziiiiiii. No mám rok a půl na rozmyšlení, snad to rozčísnu. Takže STAR WARS epizodkiss VII - nevím, kdo jsem....pecka jak cipísek....husí pokožka jak kachna.....miluju tu mou sladkou Rey Rey a chtěl bych vrnět u jejího krčku jak meč mého bratka Kylo Rena nunynuny:**....a možná na to pudu v nedělu znova, csssssssssssssssss Ti jebe?

Mr. Robot (2015) (seriál)

Nepředstírat bolí a my jsme zbabělci. FUCK the society!! Tento citát je život víc než slovo život sám. Za svůj život jsem chtěl být anarchista, rocker, rapper, pilot kosmické lodi, kurátor, trpaslík, elf, psanec, motorkář, real genstrz, dobrý syn, inteligentní vězeň, který uteče z vězení, terorista, agent CIA co nahání teroristy, Temný rytíř, Profesor Xavier, Hannibal Kanibal, Jack Dawson, Dean Winchester, Sherlock Kambrbeč, doktor, Doktor, Niki Lauda nebo James Hunt(to už nevim) pak vole to máš ještě Texaský masakr motorovou pilou jsem chtěl byt, mrdlý úředník, který po nocích zabíjí ženské, výrobce figurín, který je dělá z dívek, lulek, Viking Lothbrok, policajt v důchodu, kterého zavolají na jednu poslední prácičku, soukromý očko, finanční poradce, DJ, John Connor, chirurg na počátku 20.století, Tony Montana, Pokrevný bratr, Mistr Býn, Kenny, Slepičí úlet, Mikuláš, Ted, Snouborďák, Rafťák, Podvraťák, Feťák, sexbomba od vedle, Frank ze Tří kamarádů a Jerryho a pak myslím, že aj vlk nebo divočák. No a po tomto seriálu chci být real hacker, tak jdu študýrovat html kódy a hovna. Do konce zaří shodím CSFD a převezmu velení - žádné reklamy, sexy obrázky, život, kokina!!

Daredevil (2015) (seriál)

Pár plků k seriálu - Inu, příjemná podívaná, občas mnoho zbytečných plků, ale jinak ze života jak lusk. Kurva když KinderMaxiKING...Pin vystupoval v posledním díle z dodávky a šel, tak to jsem sem málem vyvrátil ze židle jak seňor Foggy a přísahal si, že se musím nechat zatknout a transportovat v obrněném voze, abych z něj pak mohl vyjít jak pravý tygr aka jako Wilson!!!! Nech mu nejebe!! Vyznání lásky Vanesse "Kingpin" Fisk - Příchod Vanessy do prázdné restaurace na druhé rande s Willým mě pohltil a následně přinutil k tomuto doznání (jsem uplný Casanova jak seňor Foggy). Byl to snad ten její přirozený šarm jež symbolizoval to, co mě začlo sužovat a polehounku k ní táhnout. Její krása mě tahá do nitra, do nicoty a zpět mlčky jsem pokaždé vhozen a najednou jsem jen malý kluk... zamilovaný až po uši. Tak jsem se cítil pokaždé, když jsem ji viděl přicházet na scénu. Love you Van!! PeS: DC je stejně lepší. Jako tak kolem a kolem. Marvel má jen "mojeho tatu" Thanosa (který je stejně furt v prdeli) a nyní seňora Foggyho, ostatní jsou hovna. Počkajte, až dojebem s Batmanem, se ojebete, budete bleedovat Kal-El. PPeS: Ale jako Superman je taky dravec! PPPeS: Zdravím FanKalEl:DDD

Rychle a zběsile 7 (2015)

"It's been a long day without you my friend and I'll tell you all about it when I see you again." Jako vrchní CSFD uplakánek a cíťa slavnostně prohlašuji, že rozloučení se stokárem Paulem bylo vskutku nádherné. V kině jsem slzné vodopády zadržel, abych si udržel genstrz status mezi mou smečkou, ale když jsem pak doma nažhavil ten záverečný track a zavřel oči, tak už to jelo. Pravý život! Film jako celek byl taky přímo ze života, nevím co všichni jebou, že to popírá fyzikální zákony a podobně - nevím kde žijete, ale u nás v bloku to tu léce jak muchy kolem hoven(jako auta létaj, viš jak). Já až si jednou pořídím auto a k tomu konečně po tolika letech i ten řidičák(nebo naopak, uvidim), tak první co udělám bude, že proletím obchodním centrem jak lusk, klasika (i když popravdě jako první věc, co udělám, určitě bude, že zajedu do prvního rygóla a z tama už se nevyjebu...taky klasika). Nic nebudem z toho robit zbytečnou drámu, jednou taky zaklepu na nebeskou bránu, vyhledám Paula a projedem čtvrt míli jak nečestnou dámu, nech ti nejebeeeeeeeeee, trapné rýmy jak lusk, ale Paul! Tento koment je navždy Tvoj.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Jasné vole, skupinka sto mladých pártylidiček dojde po 97 letech na zem a jeden z nich se prohlásí za vedoucího a všeci tupě následují. Okay, neřeknu kdyby jeho chování a rozhodnutí zaváněli po kvalitní strategii, přímočarosti, upřímnosti a podobně. Ale ne! Ale NE! On si sere do huby 24/7, jmenuje se jak kretén (Bellamy, ti jebe?) a chce chránit svou sestru. Nejhorší je, že v tomto seriálu, chce každý každého chránit kurva...a víte co z té ochrany vzešlo? Na konci první série je ze stovky tak sotva padesátka. Inu, kvalitní to vůdce, chránil jak lusk. Ty vole, jesti mi někdo řekne, že něco udělal, protože mě chtěl ochránit, tak normálně zešílím a urvu si hlavu! Ne prostě!!! A hlavní hrdinka..no to je kapitola sama o sobě. Blondýnka, modré oči, bílá barva pleti - typický árijec, HITLERjugend ti jebe. A kdo umře mezi prvníma? No černoch přeceeee, jasnéééé vole. A aby ho ponížili ještě víc, tak ho zabije malá holka..no jasná páka vole. A kdo z celé stovky umí s technikou? No kdo asi...japonec vole Toshiba. Kdo jiný že....v piči prostě. Ale kolem a kolem, docela dobrej seriál. 75 % PeS: Nazi hlavní hrdinka je super, když se ji ve větru pohupují přednosti, to vždy slavím.

Glee (2009) (seriál)

Neviděl jsem všechny díly, ale ty zásadní jo! Dobře jsme si zabékali za ty roky haštak I Lived. Nejlepší postava - ten invalida na vozejku.