• Krátkometrážní

Hannibal (2013) (seriál)

HANYBL D KANYBL. Seriál ve mně probudil ještě větší stvůru, než tu, jež ve mne žila doteraz. Žádný divák nemůže pořádně porozumět Willovi, pokud se neprobouzí v noci zbrocen potem z důvodu nočních můr a hlasů, jež našeptávají strašné věci. Pro mě je to noční chléb, takže rozumím. Žádný divák nemůže skutečně porozumět Hannibalovi, pokud není narušen. Já jako psychoanalytik-samouk-expert mohu, protože jsem totál jebnutý. Vstřebal jsem šílenství a jsem jiný člověk. Pro mě, stejně jako pro Sokrata, smrt není porážkou, ale lékem. Sumys Sumárys - Hannibal je hypnotický a elektrizující seriál, stejně jako země čerstvě zasažená bleskem(nebo její parfém). Má lahodná hlava mi nebere, proč nedostal ani jednu nominaci na Emmy, když druhá série a její finále nakopává prdel většině televizních seriálů za uplynulou sezónu. Zkurvysyni!! Sníst Vás všechny, neposlušní nezdvořilci!

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

JežišMarja Svatý Jozef Stalin. No bizarnější film jsem již dlouho neviděl. Skutečná dělovica, jež si zaslouží pozornost každé zvrácené i normální duše. Avšak povězme si přímo, kdo je dnes normální? Já třeba jím lidi, ale nikdo to zatím moc neví a zatím stále splňuji normy normálnosti. Ale dost, to patří jinam. Film byl naprosto skvělý, jako jízda po výtečné nacistické horské dráze. Musím vám povědět, že když se pral Tata Rus a Papá Herman German(myslím tím kapitána Rusou a kapitána Němcou, samozřejmě kreténi), tak jsem nevěděl komu fandit. Papá Herman má u mě místo v srdci již od prvního dílu, ale když se zjevil na scéně Tata Rus se svým červeným pulóvrem a epikk fouskem, tak jsem fandil jemu. Doufám, že takový pulóvr bude v podzimní kolekci nějakého obchodu poblíž, nejlépe kdyby k němu byly i šle, tož to bych se ojebal. Ale i tak asi vítězí Papá Herman German, ústřední nacista, to je prostě frajer. Ten kdyby mi v mládí doma přikázal, ať umeju nádobí, tak zahajluju a idu na to i kdybychom vlastnili myčku. Abychom to shrnuli - chtěl jsem dát výživné 4 hvězdy ale závěrečná scéna okořeněná nádherným songem Total Eclipse of the Heart mě přiměla dát plný počet. Proč kurva? Protože láska kurva vítěží! Taky si vykopu svou zombici :*** . P.S. : Dr. Mengele to už byla jen třešeň na dortu, to fakt mrdám, takové nápady. ZIG HAJL!

Van Gogh: Příběh (2010) (TV film)

Čím více nahlížím skrze veškeré dostupné prostředky(dopisy, dokumenty, DW) do hlubin Vincovi duše, začínám rozumět, co chtěl jeho božskými obrazy říci. Cítím, jak trpěl pro zachování jeho duševního zdraví a přitom chtěl jen všechny vysvobodit z 50 odstínů vyjebané šedi trpkého života. Neposlouchali jej a nechápali, ale nyní už ví, že nikdo neviděl na svět krásněji, než právě Vincentýro. Viný, chci ti jen říct, že tenhle svět stejně nikdy nebyl stvořený pro někoho tak obdivuhodného, jako jsi byl ty, bráško. Jednou ti přijedu do Auvers vzdát hold s lahví Absinthu, jemuž si často holdoval. Prohlídneme vířící oblaka ve fialovém oparu a následně ujebem Hvězdné Noci a hvězdy nás dovedou do bledě oranžového úsvitu nekonečna, při kterém se tulipány budou stydět kvést. Začínám šetřit na špičkové loupežnické vybavení, lebo můj pokoj se musí pyšnit alespoň jedním origo Van Goghem, jináč to tu nemá cenu, brahs. VVG4EVER !

Policejní odznak (2002) (seriál)

Taky nesnášíte ty zkurvené Krimálky Vegas, Miami, Hovna, Lidečko a kdo ví jaké ještě, kde kurva ze vzduchu na místě činu určí aktuální pozici pachatele s přesností na 1 metr? (Zdechni Horácio, ty zmrde zasraný vole!) Tak pro Vás genstrz(a pro mě genstrz) je tu právě SHIELD! Znáte ten pocit, když se tak hecnete na nový seriál a pilot vám vyrazí dech? Já si už ani nepamatuji, jestli mě vůbec pilot nějakého seriálu opravdu tak srazil jako pilot Shieldu. Tož hubisko mi spadlo až na zem a vlasy se mi sami olépaly. ŠOKING! Ale pochopil jsem proč je tento policejní seriál tak jiný, než ty ostatní hovna. Jak popsat anti-hrdinu tohoto seriálu? Byly věci, jež udělal. Byly místa, kam šel. Byla to hra, kterou hrál. Byly to pravidla, které musel zlomit. Byly to chyby, které učinil. Bylo v něm monstrum a on jej nechal běsnit, avšak ke konci se otočilo proti němu. Vic Mackey je prostě pěkně mazanej šíbr. Některé věci ve finále byly tak katarzní a strašné(v dobrém slova smyslu pro diváky), že se moje duše pozvracela a nemohl jsem se mu ani dívat do jeho zaslouženě zlomených očí. Do pěti hvězd chybí jen kapánek.... nedokážu si prostě ujasnit mou neklidnou mysl. Jsem jak opulentní, vnitřně rozervaný děda lebeda.

Fargo (2014) (seriál)

Aw jeeeeeeeeeez, eFeX uklohnilo jednu ze seriálových událostí roku, vo tom žádná. A Billy Boby Thornton vdechnul život jedné z nejlepších a nejzajímavějších seriálových postav EVER!! Fargovská zima byla za okny 10 týdnů a byla to třeskutě spanilá jízda. Už aby byla zima kurva a já, tasíce oteplovačky ze šuplíku, půjdu debužírovat jako nebohabojný maharadža. Fargo-Minnesota-Lorne Malvo Styleeeee. Seriál mi dal mnoho do života. Kupříkladu vím, co dělat když "omylem" uhodím budoucí paní K******** do hlávky kutilským kladivem nebo jak převést z jednoho břehu na druhý králíka, lišku a hlávkové zelí, v případě, že mohu vzít pokaždé pouze a jen jednu věc/zvíře. Jo a abych nezapomněl - Víte, že lidské oko vidí mnohem více odstínů zelené než jakékoli jiné barvy? Je to tedy zejména kvůli rozeznání predátora v džangli, v době kdy jsem byli ještě opičkis, ale dle mě je to i kvůli tomu, abychom v našem krásně rozkvetlém levandulovém světě rozpoznali ty krásně modrý voči, co se ze sna na mňa točí. P.S. : Kdo neviděl Fargo film před seriálem, je pozér. Hahahhfaahdlfahsafh.

Hvězdy nám nepřály (2014)

HEJ KUBIN, PROČ KDYŽ SI TAKOVÝ GANSTRZ, TAK SLEDUJEŠ TAKOVÉ ROMAŇTÁRNY A PAK SI TU VYLÍVÁŠ SRDCE? A NEROZMAZALA SE TI V KINĚ ŘASENKA, TY KLAUN ZŽENŠTILÝ? Hmm, dobrá otázka, děkuji za ni. Já, jakožto cápeček, kteréhož vychovala ulice, mám prostě otevřenou mysl a sleduji filmy, jaké chcem, vela různých štylou na každý vyjebaný den! A řasenkou jsem si zamázl mé červánkové tváře, ale minulý týden jsem nakůpil v Rossmanu MAX FACTORZ 2000 kalorýs ve slevě za 159 Kč, takže cajk zmrdis. Ale zas můj denní příjem kalorií je vždy pod 1500, takže jako opatrně s tým budu zacházet. Eště abych tak přibral kvůli řasám do piči. Nuže, dosti vtipů. Hodná, lehce silnější paní v kině mi říkala, že si mám nachystat kapesníky. Jelikož mám zrovna rýmu, tak jsem měl výhodu. Ale jelikož jsem právě genstrz, kteří na veřejnosti nebrečí, udržel jsem to. Ale bylo na mále kurva. Oříšková Hazel Grace byla úžasná a od Guse se mám co učit. Dojemný film podmalovaný skvělými hereckými výkony a kvalitním soundtrackem, pyšnícím se jmény jako Kodaline, Birdy, M83 či Ed Sheeran, rozhodně nezklamal a potěšil. Nyní už jen čekám na večer, až uvidím zařící hvězdy odrážejíc se o hladinu přehrady a budu jen tiše rozjímat a přemýšlet, zdali je v Leytonu vidí také.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

FILM: malebná podívaná kvalitně ukočírovaná Brájem Sígrem a opředená špičkovými hereckými výkony Jamese McAvoye, který bravurně zahrál zlomeného člověka. Člověka, který i za krasného dne vidí déšť a pocit bodajících kapek deště dopadajících na něj představují bolest jeho zlomené duše. Ovšem i výkony dalších byly poklonyHodné - Michal FAS-Bender Futurama, Tyrion Lannister, Gandalf a Jů(a Hele) Žekmen. ATMOŠKA U FILMU: Téměř vedle mě seděl nějaký umaštěný ťaman, který funěl kurva jak medvěd s epikk rýmou. Piča ten by nosem odfůkl malou chalůpku, zmrd jeden. Měl jsem chuť mu narvat ten jeho zasraný popcorn do nosu, aby se ujebal(udusil). A představte si, že když se ve filmu objevili herci jeho rasy, tak začal něco ťápat tou jejich hatmatilkou - no potěš kurva. Tam osnoval nějaký atentát pičus! Já jsem se dycky bál, že taky funím, ale když jsem třeba před pár měsíci nad ránem zlehoulinka oddychoval přitulen k jedné dívce s havraními vlasy, bylo mi potvrzeno, že nefuním, nýbrž oddychuji jak jemný vánek, který ví, jak se fučí a patří. Čili prostě naprosté ticho, jako když veverky cupitají k oltáři, když se v parku žení..to sem viděl na vlastní oči!! Ale tady to ťamanské individuo vole....jen si na něj vzpomenu a zvracim, ufuněný zmrd brylatý vole...čínský..korejský..japonský..nevím..vietnam. #NoRasist #BilaLiga :DD DEGENSKÁ OTÁZKA PRO VÁS I PRO MĚ - JAK VY BYSTE SI PORADILI SE ZMĚNOU BUDOUCÍ MINULOSTI? Nuž, kdybych mohl spořit čas v láhvi, tak první věc, jež bych udělal, by byla, že bych si šetřil každý den, dokud by věčnost nepošla a pak bych je všechny strávil s ní. Ale o tom, co večer sním, ještě zdaleka nesním.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak a dost vole. A DOST!! Já se vole naseru a normálně tam vletím do centrály HBO a bude zle, kurva...bude ZLE!! Kurva furt tam kydlají do haše a hovno z toho. Jako má to svoje momenty, ale začíná mě to srat jaglusk. Každé pondělí mám chuť jít raději pouštět draka než čekat kurva na draky, kteří se stejně neobjeví vole. To samé White Walkers. Zadnici jsem měl stáhlou na konci 4x04 jak tam klopýtal White Walker domů za fellaz s babátkem a teď už tam zas tak dva roky určitě nebudou vole. Jestli tam nebudou ještě jednou do konce 4té série, tak dávam vole odpad, už to mrdám, nebudu to tolerovat. Chci White Walkers spin-off, tam možou kydlat do alelúúúja, ale aspoň jsou to frajeři. Co tam ti vole ostatní...Stanis kurva.... kdo to je? Pak další, ani nevím jejich jména, to mrdám vole fakt, zkurvené GoT, zničili mi život zmrdi!!!!!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

KURVA TAK JSEM VÁM ZKUSIL ANIME. Ale s anglickým dabingem(very rare, ale dá se najít), protože když jsem si pustil pilotní díl s origo ťamanským, tak sem blul. Death Note je vskutku zajímavý úkaz. Byly díly, u kterých jsem seděl na hraně své židle a nedýchal a byly díly kdy jsem se díval, kdy už bude kurva konec, i když má jeden díl pouhých 20 minutis. Chybí mi do konce asi 12 dílu, ale skončil jsem tam, kde většina tvrdí, že konec je či měl by být(chápu proč). Zbylých 12 dílů mrdám. Pokud se Death Note chystá zpracovat a zrežírovat do filmové podoby opravdu Shane Black, věřím, že když to veme za správný konec, udělá z toho pekelný film, který se stane kultem a bude obdivován masami. Protože potenciál na to je FUCKIN ohromný. Doufám, že to neposere. Jen mě mrzí, že kurva pak z toho nebudu vyjeven, bo už vím, zač je toho loket. Ale aspoň budu nad věcí a budu všem říkat "Jooooooo kurva to sem znal, když tys ještě tahal kačera kokoccc". Tak snad za pár let v kině. Nech Ti nejebe Light Yagami brácho. Těžko se opět hodnotí, ale dávám slabší 4 hvězdy, asi 70 %, bo 3 hvězdis je málo, zaslouží si to kapku vjácero. P.S. : Má to úžasnou hudbu, podělím se o jednu pecku, kterou si pouštím a představuji si, že jsem na tajné misi a ujebávám tomu. https://www.youtube.com/watch?v=Hwjbs0FVTn0&list=PLC1E62EF878288EA2

Ztraceno v překladu (2003)

Tenhle kousek je pro ty vosamělý, pro ty co hledaj a najdou pokaždé a vždy pouze zklamání. Tentonc kousek je pro ty vnitřně rozervaný, experty na pády a karamboly veškerého životního druhu. Avšak neplačte bratia a sestry, nejste v tom sami.Bill a Scarlettis jsou v tom s námi. Čili tontenc kousek je pro ty, co již ztrácí víru, ale stále stojí, pro ty co stále zkouší, pro ty co ví, že mohou a pro všechny ostatní....mořské víly a koníky. Tím vším chci polehku trousit skutečnost, že tento film, mě nezasáhl, tak jak bych chtěl, či jak by měl. Ale přes všech pár malých pochyb byl vskutku nevídaně krásný a kouzelně skutečný.