• Krátkometrážní

Luther (2010) (seriál)

Na začátek vtip pro všechny LUTHERovce - "Takže dodíval jsem Luthera....so, now what?" hahahhahahfalkdfhskf jd, děkuji. Nyní ke kauze Luther. Luther(dále bude psáno Lůfa, jelikož to tak vyslovují a je to řádně popiči.) je velmi pěkný a skvělý mini-seriál. Pokaždé když byl na scéně DCI(Detektív Číf Inspektr) Lůfa, viděl jsem HRDOST, viděl jsem SÍLU a viděl jsem pořádnýho cápka, kterej s nikym a s ničim NESERRRRE! Akorát fakt, že se s ničim nesere je trochu břímě, jelikož často něco rozmlátí z neurvalosti a nechtěl bych vidět pak co musel doplácet. Kancelář rozjebaná 24/7, to je náš Lůfa. Co musím pochválit jsou zločinci, jež se vyskytují v tomto Original British Dramatu. Již od prvního dílu, kde byla Alice(:** Ach Alice, jak bych chtěl žužlat tvůj horní ret, ten je tak sexy, že su mimo ještě teďka z něj), přes další různé maskované, ujebané, satanistické zločince.... skvělé skvělé skvělé. NIKDY NEZAPOMENU na "kurýra" jak si v tichosti kráčel kanceláří a pak rozmlátil hlavy kancelářským krysám kladivem.....PO-PI-ČI!!!!. Jo a tento seriál vrátil mou víru k ovoci, tedy k jablkům(ale nejsem žádný pojebaný Applíčkař, jebu Apple, aj všecky Samsungy, zkurvysyni všecko!!). No ale chci říct, že DCI Lůfa jedl v díle 2x01 jablko tak frajersky, že kurva sem začal jest jabka prostě....mrdám to!!! P.S. Těším se na rok na filmovém plátně Lůfo. S3rvus! http://www.youtube.com/watch?v=9ckv6-yhnIY <3 zralý hit přímo z Lůfy.

Absolvent (1967)

Když máš rád song The Sound Of Silence od Simona a Garfunkyho, tak je to super. Když máš rád song The Sound of Silence od Simona a Garfunkyho a slyšíš ho ve filmu 3krát celý, tak to je lahůdka(na ulici říkáme PO-PI-ČO-VKA). Když pak přidáš ještě další tři EPIK hity od Simona a Garfunkyho, vznikne ti prostě geniální soundtračík, jež lahodí uchu tak jako pocit, když ti z něj vyteče voda po dni potápění na plovárně....aaaaaaaaaa. Tolik ke kauze Absolvent - Soundtrack. Nyní ke kauze Absolvent - Film. Sexy, Retro, Svižný, Naučný, příležitostně i život-měnící. P.S. Nejvíc sem si stopl neopálené PRSA Mrs. Robinson. Byly tam tak setinu sekundy a než se mi podařil stopnout správný moment, vypil jsem sklenici horkého mléka a snědl tucet sušenek s oříšky a čokoládou, ale ten pohled stál i za to. Takže Mrs. Robinson...hihihih...don't move. *Hello darkness, my old friend, I came to talk to you again......* <3

Podfukáři (2013)

S žiletkami v krku, nadopován tunou černých Halls(černých jako moje zkažená a Morganova duše hihihi....#norasist) a Tantum fuckin drahého Verde jsem si cucl tento magický film a jsem relativně spokojen. Óóóó Melanie Laurent aka Hanebná Šošano, čím blíže jsem se na Tebe díval, tím méně jsem miloval všechny ostatní lurvy. Oči jako dvě studny, kde jde vidět až na dno (její duše). A to, jak říká s tím frenč přizvukem "cool" (čti khuL)....no k pomilování. Pamatuj Melanie, my sweet french lady...You always be my baby :*****

Pot a krev (2013)

Uff...sem sexy....sem velkej. Eh...dobrý den. Jmenuji se Jacques Khurvés a začal jsem po roce a půl opět věřit ve fitness! Víra prej dělá zázraky a pokud tomu bude věřit i srdce, tak je to v cajku. Srdce totiž nikdy nelže(pokud tlustým či starým lidem neseLŽE hihihihi). Všichni praví pouliční filmoví hrdinové se vypracovali sami - Rocky, Tony Montana a Corleoni z Kmotra. Všichni tito borci začali z ničeho a vypracovali se k dokonalosti. Dokonalosti, kterou chtěl dosáhnout jak hlavní hrdina Potu a krviska Dancek Lugo, tak i já. Dokonalost těchto vzorů, jež s Danem máme, spočívá v tom že dosáhlí tzv. Gangsterského Ráje! To je ten moment, kdy před Tebou leží pár kilo koksu, vedle Tebe zfetované lurvy a luxusní barák ti hlídají sekurVity z ulic. Nechápete? Poslechněte - http://www.youtube.com/watch?v=N6voHeEa3ig a pochopíte. WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAHS!!

Jen Bůh odpouští (2013)

Len Boh odpúšťá. Odpustí Refnovi i takou chujovinu? Nikdy...nebo nikdajz! Odpustí bůh mě za to, že jsem viděl takovou kýčovinku? Nevím, avšak to elegantně mrdám! Mrdám boha, zdravím srnu, jebat Brno. Nedal jsem dvě hvězdičky, jelikož jsem čekal příjemný hypnoelektro film jako Drive, jak tady ospravedlňují nízké hodnocení rádoby artisté a "umělci" co tomu najebali vysoké hodnocení. Šprti vole!! Je rozsekám! Kurva jebu Drive. Aj kdybych ho neviděl, tak bych se podíval na tutok šulku, protože trailer byl absolutně impo-fuckin-zantní! Film na druhou stranu avšak nikolivjek! Já to musím vědět, jelikož ve filmu jsem se narodil, vychoval mě brácho...společně s ulicí. Jo a Vy......šprti....vy víte kteří....WANNA FIGHT? P.S. : Wanna Fight je název i nejlepšího tracku ze soundtracku, jinak taky slabší.

Trans (2013)

Brilantní do píči. Když jsem před pár měsíci viděl trailer, říkám si "brácho, na tenhle film hoď očkem, to bude zajímavý". Měl jsem na něm očko. Když jsem se pak dozvěděl, že zde bude vouplně nahá Rozárka Dawson, už jsem házel očiska vobě. A neprohloupil jsem. Ach Rozárie, ty tvé křivky, ňadra a ... skvostná dámská P(art)IČKA (ihihihihihihihi), nejlepších 8 sekund. Takové video kraťučké by se vlezlo i na Instagram a já bych lajkoval jak divej. P.S. Teď jsem zjistil, že vlastně ve slově partička je svým způsobem pička. To znamená, že se potvrdila má teorie, že pořad Partička je na co? No na PIČKU!!! hihihihihihi

Rychle a zběsile 6 (2013)

"Panbožko děkuji Ti, že jsme se tu sešli s přáteli. Panbožko, děkujeme ti za naše volby, protože nás dělají tím, kým jsme. Ať si navždy pamatujeme naše milované, které jsme ztratili. Děkujeme ti za našeho andílka - nového přírustku naší rodiny. Děkujeme ti, že jsi ukázal Letty cestu domů. Ale hlavně ti děkujeme za rychlý auta" Takže to byla krásná citace z filmu. Avšak já na rychlé auta seru, du kalit radši. Ne ale je třeba říct, že asi už nebudu líný a udělám si kurva už ten řidičák a to ze dvou důvodu. ZAPRVÉ proto, abych mohl říkat před jízdou do obchodu na chleba a máslo RIDE or DIE. A ZADRUHÉ si najdu děvče, co bude vlastnit tank a pak zreinscenuji scénu kde Dom(skákajíce z auta) chytne Letty(skákajíce z tanku) ve vzduchu, protože to je jak já rád říkám ze ŽIVOTA!

Batman začíná (2005)

Ahoj, jmenuji se BRUCE WAYNE, představuji se epicky. Snažím se usilovně, ale život očividně chtěl, abych skončil v hovně. Od doby co mi zabili rodiče přešlo už pár let, ty staré vzpomínečky někam zmizly a já jsem zjistil, že občas to, co hledám je na svém místě. Pojebané hodnoty a omyly v životě jsou příčinou, proč vyrazil jsem do světa. Avšak nevím za čím. Pochopil jsem, že je jedno, že jsem nejbohatší v Gothamu, jelikož spokojená musí být prostě duše, jinak je to vysraté. Ahoj, jmenuji se BATMAN, jsem lehce stydlivý, ale jsem rytíř z temna a budu vyjebávat s lůzou a špínou Gothamu. Gotham je můj písek a já sem se stal symbolem. P.S. : Rachel mi řekla, že spolu můžem být jednou..... doufám, že to vyjde!

Fontána (2006)

Fontána pre Izzičku. Slýchaval jsem: "Podívej se na ten film Kubi a řekni mi pak co si o něm myslíš." Čítaval jsem: "Je tam krásná, nádherná hudbice, sledujte to a nechte se opájet." Podíval jsem se a myslím si, že je to odzbrojující, nádherný film, který se do mě vpil tak, jako by se do mě vpil inkoust, kdybych si doma vytetoval do prstiku obrys prstenu. WOW WOW WOW. Hudba to je kapitola sama o sobě. Teďka mi tu při psaní jedou záverečné titulky a ta hudba...na to není slov, bradrz end sistaz...na to není slov. TOGETHER WE WILL LIVE FOREVER! FOREVER! WE WILL LIVE FOREVER!

Útěk do divočiny (2007)

Příběh o chlapčisku, jež si pod fousy utrousil "'Žít Svobodně, Umřít Mladý". Příběh o chlapčisku, kterýžto nechtěl dlužit životu každou jednu sekundu, kterou naplno nevyužil. Proč mám film v mé TOP 10? Dobrá otázka, děkuji. Občas mám chuť mít v piči a vyhnat z hlavy všecky MedÚZY a nedívat se na svět jen přes vodky a přes džusy, jelikož já život aj docela lúbim ale on mě občas zrovna kurvič nemusí. Nashledanou.