Fair Play (2014)

Příjemný film, který mě potěšil výslechy StB, atletikou a příjemným spádem :-) Já jakožto milovník nedávné historie a atletiky jsem filmu přiroseně přišel na chuť. Neotřelá Bárdos, kvalitní Josefíková, Geislerová a dobrý Bareš. Za poslední dobu nejlepší český film!

Pianistka (2001)

Zdlouhava polopi*ovina, ovsem zase tam bylo eroticno a hudba, proto davam 3 hvezdy... :oP

Hanebný pancharti (2009)

Tak napínavé, že se člověk nemůže jít ani vyčurat :-)

Blízko od sebe (2013)

Trochu o hovne, proste se ukazalo, jak jedna rodina zije svymi komplikovanymi zivoty s jednou zfetovanou matkou. Julia Roberts me spis s*ala, celkove jsem cejtil susteni papirem a nektery hadky byly pomerne vykonstruovany a nerealisticky. Jinak ale prijemny tema, krasna kamera, dobre vykony. Proto davam 3*

Báječná léta pod psa (1997)

Ušlo to, ale trochu bez děje a nemastný neslaný... a ani jednou jsem se nezasmál

Nevinnost (2011)

Pěkný atmosferický film, který ovšem tak trochu pohřbil konec, jenž příliš nesouvisí a nenavazuje (ano, použil jsem zeugma) na předchozí děj. Konec navíc vyzněl poměrně nejasně. Jaktože ho zavřeli, když ona odešla do vody sama? Nebo to byla metafora? A tu malou holku teda zneužil nebo co?? 3*

Sexbomba od vedle (2004)

Příjemný film se spoustou povrchních nelogičností, ovšem ty byly přebité příjemným plynulým dějem se spoustou holek, porna a kvalitní filippikou na americkou prudérnost. 3,333*

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Nějak mi tentokrát uniklo, proč tento film všichni kritizují. Mně se líbil po celou dobu, nenunudil, byly v něm typické Polívkovy vtipy, takové ty absurdní (například velbloudova prdel v záběru nebo koně a policajti). Celý film měl i depresivní, dramatický nádech, ale to je holt stářím protagonistů¨. Dal bych 3-4*, ale na protest proti zdejším hodnocení dávám 4!

Mazací hlava (1977)

Moc nevim jak hodnotit. Film jsem prilis nepochopil, i kdyz zakladni myslenku o nenavisti a strachu ze zodpovednosti ze zvlastne narozeneho ditete... Ale dobra atmosfera, i kdyz nuda. Tak 2,5*