Zkurvená noc (2003)

3,5 hvezdy za nadprumerny zajimavy, misty i vtipny snimek. Hlaska "a co ten penis?" mne velmi zprijemnila vecer :-)

Šmoulové 2 (2013)

Bohužel o dve tridy horsi nez první díl. Preplacany kyc - zbytecnosti: kachna, linka s nevlastnim otcem, dítě... Kdyby se film o trochu dele odehraval ve Smouli vesnicce, mohlo byt o mnoho vice švandy :-(

Šmoulové (2011)

Klenot mezi animáky:-) Šmoulové jsou skvělý, vtipný a neotřelý snímek. Nejlepčí je tam Mrzout!

To (1990) (TV film)

Celou dobu jsem se v podstate propadal do zeme. Roman jsem precetl pred par tydny, tohle se s tim vubec nedalo rovnat, v podstate se jednalo o jiny pribeh. Ani trochu jsem se nebál. Kvalita scen a herecke vykony odpovidaly asi tak tomu, co jsme ocekavali ve 13 letech od naseho filmu s klukama :-) Davam jednu hvezdu za to, ze jsem se aspon nenudil.

V zajetí démonů (2013)

The Conjuring je opravdu brutál. Uznavam, ze je to asi vykradacka (ale to mi nevadi, protoze zas tolik hororu jsem nevidel). Skoda toho, ze nesli jeste vic do emoci, a mozna toho konce (nedotazena linka s dcerou Warrenovych nebo tou mistosti s artefakty). jinak fakt parada!

Bobule (2008)

Uplne plytky film o nicem. Ja proste potrebuju dej anebo pohlazeni na dusi, nedockal jsem se niceho

Gran Torino (2008)

Po cca ctvrte projekci musim konstatovat, ze je to opravdu klenot mezi snimky :-)

Bestiář (2007)

Mně to celkem uteklo. Dali sme si s pritelkyni vino, nenudil sem se. Jasne, ta hlavni hrdinka byla pí*a, ale kdyz se chlapum chtela mstit, cekal jsem od ní spis určitou míru frigidity apod., ale takhle jim vlastne celou dobu porad podlehala, takze jsem cekal na nejakej zvrat v deji zbytecne. Ale jak rikam, nedival jsem se na hodinky a páv byl taky dobrej :-)

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Jak hodnotit? Jsem milovník her, všechny jsem hrál tak 3x. Líbil se mi i první díl filmu. Tohle ale byla úplná blbost, zaprvý mi přišlo, že to nemá smysluplnej děj, za druhý to nemělo žádnou atmosféru. Na druhou stranu mi to uteklo jako jednohubka, a i podle toho často soudím, jak se mi film líbil (nepodíval jsem se ani jednou na hodinky). Zápory však převažujou, a tak nemůžu dát nic než max jednu *