• Reality-TV

Válečný kůň (2011)

Tento film ma úplne dostal, je pravda, že niektoré scény vyzerajú dosť nereálne, ale stať sa môže predsa čokoľvek. Mnohí ľudia tu v komentároch kritizujú, že film je veľmi dlhý, mne ale pri pozeraní tých 141 minút zbehlo tak rýchlo ako 10 a, že tam bolo veľa "emočných" scén som si ani veľmi nevšimol, k takýmto film jednoducho takéto scény patria. Jeremy Irvine možno nepredviedol fantastický výkon, ale film mu určite veľmi pomohol v ďalšej kariére. Film sa mi páčil a určite si ho pozriem niekedy znova.

Stážisti (2013)

Je pravda, že som čakal, že sa budem smiať viac, ale to mi ani nejak nevadilo, pretože som sa aj tak dobre pobavil. Je to fajn, príjemný film, ktorý určite zaujme. Owen Wilson a Vince Vaughn sú vážne skvelí. Nechápem ako tomuto filmu niekto môže dať odpad, je to síce trochu reklama na Google, ale no a čo?! Ja dávam 5*:-)

Návrh (2009)

Keď to dnes pozerám po tretíkrát je pravda, že už ma to tak nezaujalo ako keď som to videl prvýkrát, no stále je to moja najobľúbenejšia romantická komédia pri ktorej sa vždy dobre zabavím. Moja najobľúbenejšia scéna je tá so psom a orlom, ale celý film je veľmi zábavný. Tiež je úžasný koniec, ktorý sa síce dal očakávať, ale aj tak bol skvelý. Myslím, že Sandra Bullock a Ryan Reynolds si vo filme výborne sadli.

Noční rande (2010)

Jednú hviezdičku dávam len za zopár vydarených vtipných momentov, inak ma film vôbec nebavil. Dej mi prišiel hrozne nezaujímavý a niekedy aj trápny a to som si po prečítaní obsahu myslel, že to bude fajn film, škoda....

Domácí mazlíček (2008)

Po prvých scénach som si myslel, že tomu dám odpad, ale pozeral som ďalej a začalo sa mi to páčiť. Výkon hlavnej postavy sa mi zdal dobre presvedčivý, ale asi by som vybral iné "dievčatá zo školy" tie ma nejako nedostali. Príbeh je síce dosť hlúpy, ale aj celkom originálny a fajn ma zabavil :-)

Nezapomeň na mě (2010)

Až do záverečných scén (na ktoré som pozeral s otvorenými ústami) sa zdá, že je to klasický film s dosť predvídateľným dejom, akých tu už bolo dosť. Zistil som, že Robert Pattinson nieje vždy taký zlý ako v Twilighte, v tomto filme sa mi celkom páčil a myslím, že postava mu skvelo sadla. Ako som už písal dej je dosť predvídateľný, ale aj tak ma celkom zaujal a nenudil. Keby mi na začiatku filmu niekto povedal, že sa to takto skončí tak mu to asi ani neuverím... Fajn film, rád si niekedy znovu pozriem, určite odporúčam.

Divoká jízda (2004)

Pozrel som si ten film len kvôli tomu, že sa tu v popise filmu spomína Avril Lavigne, ale je to totálna sprostosť. Jednu hviezdu dávam len za fajn hudbu a za tú Avril. Inak hrozný film, ktorý už nechcem vidieť...

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Prvá polovica filmu bola podľa mňa trochu nudná ale druhá už bola v pohode. Príjemní herci, fajn hudba, dobrá kamera a zaujímavý príbeh, ktorý síce bol trochu predvídateľný ale dokázal ma aj tak celkom zaujať. Najviac sa mi páčili scény s učiteľkou ale aj tie so synom boli fajn.

Láska a jiné závislosti (2010)

Ak má film hodnotenie 68% tak som očakával, že bude dobrý, ale toto ma dosť sklamalo. Film má v popise: romantický/ komédia/ dráma, komédia to ale vôbec nebola, vôbec nič mi tam neprišlo vtipné a okrem sexu tam teda nebolo ani veľa romantiky, takže ostáva len dráma. Anne Hathaway a Jake Gyllenhaal svoje postavy zahrali veľmi dobre- sú to super herci. Tiež sa mi páčila dobrá hudba, len škoda, že jej tam nebolo viac... Film hodnotím ako taký lepší priemerný: 3*

Čarodějův učeň (2010)

Takto si predstavujem dobrý fantasy film! Nicolas Cage bol super, postava mu vážne sadla. Film dopĺňala výborná hudba, OneRepublic - Secrets je skvelá pesnička. Nedávam 5 hviezdičiek len kvôli romantickej vsuvke, ktorá sa mi tam nehodila a nezaujala ma. Tiež som sa nejak nevžil do hlavnej postavy, chýbalo mi o ňom viac informácii...